Ważna informacja News: Super DB Heroes (Anime) #3 już 6 września!

Polecamy

Forum > Muzyka
Temat: 30 Seconds to Mars
Dodane: 05.03.2012 21:56 /
Utah - Profil - user - 10% - 110
Ja lubię ten zespół. Bardzo lubię piosenki Capricorn i From Yesterday. Jared Leto jest dobrym wokalistą i świetnym aktorem (pamiętam go z Requiem for the Dream). Poza tym zespół często gości w Polsce :)

-
Dodane: 20.03.2012 16:30 /
Cover - Profil - user - 70% - 2944
Lubię ich czasem posłuchać jak dla mnie grają świetną muzykę i umieją się do tego przyłożyć jeden z moich ulubionych zespołów rockowych.

-
Dodane: 27.03.2012 17:29 - Edytowane przez kamSan /
kamSan - Profil - user - 20% - 293
Dla mnie jest to słaba grupa próbująca coś rockowego grać ale wychodzi z tego tylko mdły pop , a frontman tej grupy normalnie mnie ubiorem rozwala , rockman w kozaczkach !!!

-
Dodane: 27.03.2012 17:34 /
Henkok - Profil - user - 50% - 1019
Nie jestem jakimś wielkim fanem tego zespołu,ale muzyka przyjemna dla mojego ucha.Czasem posłucham,ale nie stawiam ich na piedestale wśród moich ulubionych zespołów.Ich piosenka "this is war" nawet przypadła mi do gustu.

-
Dodane: 24.08.2017 22:57 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
NO i zespół wrócił z kawałkiem Walk on Water. Szczerze szału nie ma, nie te czasy kiedy kiedy nagrywali single The Kill albo Attack, Closer to the Edge. Niestety panowie się nie rozwinęli stanęli chyba w miejscu i uderzają w ten sam kontent. A szkoda bo sympatia do nich u mnie jeszcze zastała.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 01.08.2018 23:11 /
Hesher - Profil - user - 0% - 36
Za bardzo nie przepadam za 30STM ale utwór Closer to the Edge mnie po prostu urzekł. Głównie ze strony perkusji: dynamika, przejścia, sam bit, cudo :d Kiedyś jeszcze lubiłem From Yesterday, ale się przejadło.

-
Dodane: 17.08.2018 15:19 /
plewka098 - Profil - user - 0% - 64
Stare piosenki były okej, jednak obecnie nie widzę tego samego poziomu. Jest okej, idzie jeszcze przesłuchać, jednak to nie jest to. Z tego co zauważyłem wyraźna grupa słuchaczy podziela moje zdanie.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy