Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Walczcie!

Polecamy

ostatnie newsy

Batman ninja - Pierwsza grafika i oficjalna zapowiedź

Przed weekendem informowaliśmy, że w 2018 roku swoją premierę ma mieć anime Batman ninja - na więcej informacji musieliśmy czekać do New York Comic Con, czyli do końca weekendu.

Teraz możemy powiedzieć o tej produkcji nieco więcej. Co prawda nie dysponujemy jeszcze trailerem, jednak do obiegu publicznego trafiła grafika promująca film. Tak, film, ponieważ Batman ninja prawdopodobnie będzie pełnometrażowym filmem animowanym, nie serią. I, jak mówią zapowiedzi, filmem z tak dobrą animacją, jakiej Batman jeszcze nie posiadał!

Jeżeli chodzi o fabułę, to spełniły się obietnice o nowym podejściu, ponieważ Batman, jak i jego wrogowie i towarzysze, mają zostać przeszczepieni na grunt Japonii czasów feudalnych panów. Będzie to zupełnie inny Batman, niż ten, którego znaliśmy do tej pory.

Cała produkcja ma być opatrzona znakiem PG-13.

Tak wygląda promujący anime plakat.
Dodał: kordos, 09.10.2017 18:15

Dragon Ball Super: Zapowiedź #111


Premiera 15 października!
Dodał: by_black, 08.10.2017 13:02

Konkurs: Turniej Przetrwania - Walczcie!

Ruszamy z trzecim etapem konkursu organizowanego wspólnie z INUKI.pl, J.P.Fantastica oraz KOSMICZNI.pl. Turniej Przetrwania czas zacząć!

W TRZECIM ETAPIE BIORĄ UDZIAŁ: 0nelife, KaKa, Morex, mystekx, Krystian95, hahacz, Labrahiem, xBakura, Stenbar, Dzasta98, krzysztof123, Adik, Bulma 3110, Devarmy, Wasiak, uchiha_madziara.

Prosimy aby uczestnicy nie zdradzili kogo jest dana postać.

Turniej Przetrwania rusza! Od tej pory Super Wojownikom przyjdzie zmierzyć się w ostrej, forumowej walce! Już teraz zakładamy specjalny wątek, w którym co trzy dni będą się mierzyć nowi wojownicy (Chyba, że któryś zawodnik wygra przed czasem).

Jak wyglądają zasady turnieju? Z grupy 16 wojowników złożyliśmy 8 par, każda para odbędzie swój pojedynek na zasadzie odejmowania/dodawania. Każdy otrzymuje na początek 10 punktów życia, Ci którzy zdali test w drugim etapie, otrzymują dodatkowe +5 punktów życia.

Aby zawodnik przeszedł zwycięsko kolejny etap, musi zebrać moc na poziomie 25 punktów życia, lub kiedy jego przeciwnik zostanie wyzerowany. W innym wypadku wygrywa wojownik, który zbierze najwięcej punktów przed zakończeniem czasu pojedynku. Każdy widz ma prawo zagłosować dwa razy dodając +1 punkt życia, lub odejmując -1 punkt życia. Patron wojownika nie może dodać mu punktu, ani odebrać punktu jego rywalowi.

Przykład głosowania:

Zawodnik A +1
Zawodnik B

LUB

Zawodnik A
Zawodnik B -1

Poniżej prezentujemy tabelę wojowników ich profile znajdziecie w odpowiednich wątkach na forum.Ważna informacja, głosować mogą osoby posiadające konto założone nie później niż 5 października 2017. Głosy będą sprawdzane pod względem ewentualnych prób oszustwa.
Dodał: by_black, 06.10.2017 10:18

Recenzja: One Piece: Unlimited World Red - Deluxe Edition

Na AMPOLSKA.net pojawiła się kolejna recenzja gry: One Piece: Unlimited World Red - Deluxe Edition.

Kupujesz mangi lub gry japońskiej produkcji? Oglądałeś filmową lub serialową adaptację mangi? Masz swoje zdanie na temat kupionych w Polsce mang i gier? Wyraź je w recenzji! Napisz recenzję i prześlij ją do nas na kontakt.dbpolska@gmail.com i zgarniaj nagrody!
Dodał: by_black, 05.10.2017 11:18

Konkurs: Turniej Przetrwania - Trzeci Etap

Ruszamy z trzecim etapem konkursu organizowanego wspólnie z INUKI.pl, J.P.Fantastica oraz KOSMICZNI.pl. Turniej Przetrwania czas zacząć!

W TRZECIM ETAPIE BIORĄ UDZIAŁ: 0nelife, KaKa, Morex, mystekx, Krystian95, hahacz, Labrahiem, xBakura, Stenbar, Dzasta98, krzysztof123, Adik, Bulma 3110, Devarmy, Wasiak, uchiha_madziara.

Prosimy aby uczestnicy nie zdradzili kogo jest dana postać. Poniżej podajemy wojowników wystawionych do Turnieju Przetrwania. Chcemy aby każdy z użytkowników zapoznał się z wojownikami bo to od Was za tydzień będzie zależało kto przetrwa!

Co w trzecim etapie? Otrzymaliśmy od Was mini biografie bohaterów, niektórzy się nie popisali, albo zapomnieli, albo nie wiedzieli jak ugryźć temat, ale tutaj niespodzianka! Drugi etap to kwestia Waszej krzepkości i siły charakteru.

Każdy bohater otrzymuje na start trzeciego etapu 10 punktów życia, ale Ci co napisali mini biografię i opisali ich prawdziwą moc otrzymują dodatkowe 5. Już w piątek w specjalnych wątkach rozpoczną się batalie wojowników. Zatem więcej informacji w piątek!

Rozwiń listę wojownikówImię: Menardi
Rasa: Saiya-jin
Płeć: Kobieta
Wzrost: 169 cm
Waga: 52 kg
Specjalna umiejętność: Prekognicja natychmiastowa (jest to umiejętność przewidzenia zdarzeń, które nastąpią w bardzo krótkim czasie - rzędu kilku sekund. Umiejętność tę opanowałam do perfekcji, dzięki czemu nic w walce mnie nie zaskoczy, bo przewidzę każdy ruch przeciwnika)

Imię: Pablito
Rasa: Saiya-jin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 188 cm
Waga: 95 kg
Specjalna umiejętność: Przyspieszenie, dzięki któremu otaczający świat zdaje się zwalniać niemalże do bezruchu. W porównaniu z umiejętnościami bojowymi, sprawia to, że nie przegrał w życiu żadnej walki.

Imię: Xerom
Rasa: Europejczyk (Pochodzenie - księżyc Jowisza)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 195 cm (dzięki mocy może zmniejszyć się do rozmiaru atomu)
Waga: 105 kg (dzięki mocy może ja zmniejszyć do masy atomu.)
Specjalna umiejętność: Moc obracania wszystkiego w rozproszone lub zbite cząstki atomowe za pomocą dotknięcia, spojrzenia lub myśli, z możliwością przywrócenia do oryginalnej postaci.

Imię: Mystek
Rasa: Nameczanin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 232 cm
Waga: 120 kg
Specjalna umiejętność: Żółte Kamehameha

Imię: Amsalp
Rasa: Tsuful
Płeć: nie dotyczy
Wzrost: 164 cm
Waga: 45 kg
Specjalna umiejętność: Zmiana stanu skupienia przedmiotów poprzez dotyk lub falę Ki.

Imię: Jab
Rasa: Hottoru (rasa potrafiąca wytwarzać a także wytrwać w strasznie gorącej temperaturze - żyją na słońcu)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 176 cm
Waga: 64,5 kg
Specjalna umiejętność: Shāoshāng (chin. palić) przez chwilę się skupia, żeby następnie wypuścić z rąk ogromną falę energii połączoną z ogromną temperaturą - przeciwnik może wytrwać siłę ataku, ale temperatura to inna sprawa. Atak zamienia w popiół wszystko na swojej drodze.

Imię: Kyu-Kyo
Rasa: Ziemianin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 172 cm
Waga: 65 kg
Specjalna umiejętność: Immaginarium - natychmiastowo materializuje myśli wojownika kosztem spadku energii życiowej.

Imię: Vegan
Rasa: Saiya-jin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 190 cm
Waga: 95 kg
Specjalna umiejętność: Potrafi transformować materię w energię oraz odwrotnie, a także może pochłaniać energię. Może także zmieniać strukturę atomową otaczającego go świata. Te umiejętność można wykorzystać na setki sposobów, ofensywnych, defensywnych, wzmacniających, osłabiających przeciwnika, regenerujących ki oraz obrażenia. Wady to osłabienie psychiki oraz koncentracji po jej wykorzystaniu. Przy zmianie struktury atomowej obiektów znajdujących się w jakiejś odległości od postaci, występuje opóźnienie.

Imię: Felista
Rasa: Tokano
Płeć: nie dotyczy
Wzrost: nie dotyczy
Waga: 0,1 kg
Specjalna umiejętność: Istota duch, nie posiada cielesnej powłoki, potrafi zainfekować dowolną istotą i kontrolować ją.

Imię: Refuyi
Rasa: Ferionie
Płeć: nie dotyczy
Wzrost: 60 cm
Waga: 20 kg
Specjalna umiejętność: Tworzy barierę wokół siebie, którą obraca wokół własnej osi i z tą prędkością, oraz energią włożoną w barierę uderza we wrogiego przeciwnika.

Imię: Janusz
Płeć: mężczyzna
Rasa: Doppler
Wzrost: 180 cm
Waga: 70 kg
Specjalna umiejętność: Kopiowanie umiejętności przeciwnika

Imię: Hakto
Rasa: Moffu-jin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 187 cm
Waga: 79 kg
Specjalna umiejętność: Shikinto, tworzenie barier odbijających ataki KI oraz przejmowanie świadomości podczas kontaktu fizycznego.

Imię: Sendru
Rasa: Warriorus
Płeć: Kobieta
Wzrost: 164 cm
Waga: 52 kg
Specjalna umiejętność: Przenikalność i wpasowywanie się we wszelakie struktury, w tym w różnego rodzaju organizmy żywe i martwe; jednocześnie przejmowanie nad nimi władzy i kontroli; możliwość nadania im nowej formy; w przypadku organizmów możliwa manipulacja emocjami (lub całym organizmem) przez długie lata w zależności od stopnia przenikania

Imię: Datte
Rasa: Shinjin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 180 cm
Waga: 85 kg
Specjalna umiejętność: Kopiowanie technik bazujących na KI (przez kontakt z techniką lub osobą podczas jej wykonywania)


Imię: Letis
Rasa: Saiya-jin (Pierwszy Legendarny Super Saiya-jin)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 160 cm (210 cm w formie LSSJ)
Waga: 55 kg (120 kg w formie LSSJ)
Specjalna umiejętność: Forma LSSJ, wysoce zaawansowana kontrola KI i przekształcanie własnego ciała.

Imię: Ilida
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Wzrost: 168 cm
Waga: 49 kg
Specjalna umiejętność: Tworzenie alternatywnych światów, w których zamyka przeciwników.

Dodał: by_black, 02.10.2017 21:14
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy