Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

ostatnie newsy

Dragon Ball Movie 20 zapowiedziany na grudzień 2018!

Na grudzień przyszłego roku zapowiedziano premierę kolejnego, już 20 filmu spod znaku DRAGON BALL. Obecnie niewiele wiadomo jeszcze na temat samego filmu, poza kilkoma szczegółami. Więcej informacji możecie wydrążyć na oficjalnej stronie.

Tymczasem wiemy na pewno, że za scenariusz i design postaci będzie odpowiedzialny ponownie Akira Toriyama, a cała fabuła zostanie zbudowana wokół najpotężniejszej rasy we Wszechświecie, czyli Saiya-jinów, a także wokół samego Son Goku i jego korzeni.Premiera filmu już w grudniu 2018 roku.
Dodał: by_black, 16.12.2017 09:35

Anime i Manga: Co na półkach u naszych sąsiadów?

Jak to bywa, osoby mieszkające blisko granicy z innym Państwem, ruszają na zakupy, czy to standardowy wypad, czasami po jakieś specjalności, a czasami po prostu z ciekawości co nowego u naszych sąsiadów. Będąc ostatnio na wypadzie w okolicznej niemieckiej miejscowości wybrałem się do popularnej sieci marketów Kaufland, co znalazłem na półkach tej sieci?

Poza standardowymi produktami codziennej i niecodziennej potrzeby, wybrałem się na dział z prasą. Bardziej z ciekawości czy są jakieś ciekawe magazyny z dodatkami dla fanów Star Wars, jednak co tam odkryłem, zaskoczyło mnie chyba najbardziej.Jak widać, na półkach popularnego marketu można znaleźć magazyny dla Otaku, na powyższym zdjęciu widnieją dwa: Animania i Koneko. Pierwszy z wymienionych magazynów posiadał dwie wersje, sama gazeta z recenzjami, opisami, nowościami i tak dalej oraz wersję rozszerzoną z płytą wypełnioną anime. Drugi magazyn, Koneko to typowa popularna gazeta dla Otaku interesujących się japońską popkulturą.

Żeby było tego mało nad magazynami znalazłem tomiki mangi Pokémon. Niemiecka wersja Pokémon została przygotowana na tak zwanym ekologicznym papierze, który w naszym kraju nie przyjął się (pamiętny #20 tom mangi Fullmetal Alchemist od J.P.Fantastica). Po przejrzeniu tomików można śmiało stwierdzić, że nasze wydawnictwa nie odstępują jakością wydania od sąsiadów zza Odry.Odstępują jednak w ważnych aspektach. Dostępności a także ilości tytułów. Jak wiecie manga Pokémon w Polskim wydaniu upadła po trzech zeszytach, jak widać w Niemczech ma się bardzo dobrze. Co do dostępności, to napiszę tylko jedno, wyobrażacie sobie mangi w Biedronce lub Polo? Mając na uwadze, że mangi i magazyny w naszym kraju mają problem z dostępnością w Empiku, nie wspominając o rodzimych księgarniach.
Dodał: by_black, 15.12.2017 20:07

Dragon Ball Xenoverse 2: DLC 6 z tajemniczą postacią?

Na luty 2018 roku został zapowiedziany kolejny dodatek DLC. Na dwa miesiące przed premierą nowego dodatku zostały ujawnione informacje dotyczące tego, co tym razem otrzymają fani gry. Wszystko byłoby po staremu gdyby nie fakt, że została zaprezentowana nowa postać. Kim jest nowy bohater?


Tego jeszcze nie wiadomo. Pojawiły się pewne teorie, które mogą okazać się prawdziwe. Jak dobrze wiadomo, marka Dragon Ball Xenoverse czerpie garściami z zamkniętego już projektu Dragon Ball Online. Co za tym idzie, nowy bohater, choć nieznany jeszcze z imienia, może okazać się synem Miry i Towy, antagonistów którzy towarzyszą graczom od Dragon Ball Online aż po Dragon Ball Xenoverse. Fuu, bo tak ma na imię wspomniana postać jest dzieckiem, które zostało wspomniane w zamkniętym już projekcie, w tym wypadku Fuu może zostać przedstawiony jako dorosły już potomek dwójki demonów.

Fani znaleźli także ukryty kod źródłowy, nazwany jako "FUU", w Dragon Ball Xenoverse 2 DLC Extra Pack 1 na PC.Premiera dodatku już w lutym, zostanie udostępniony na platformy Playstation 4, Xbox One, PC/Steam oraz Nintendo Switch.
Dodał: by_black, 15.12.2017 19:19

Dragon Ball FighterZ: Kolejni grywalni bohaterowie i specjalne dodatki!

Dzięki kolejnemu numerowi magazynu V-Jump poznaliśmy nowe szczegóły związane z nadchodzącą grą, Dragon Ball FighterZ. Wśród nich pojawiły się informacje o kolejnych grywalnych postaciach, ich specjalnych umiejętnościach, a także pewne smaczki, które wzbogacą rozrywkę.

Do nowych grywalnych postaci zostali dodani Goku Black, bóg zniszczenia Beerus oraz wojownik z 6 Wszechświata, Hit. Dodatkowo Goku Black otrzyma support w postaci Zamasu.

Ponadto do gry zostaną wcielone specjalne animacje, związane z ważnymi wydarzeniami dla świata Smoczych Kul, będą to m.in. Majin Buu broniący się przed Genki Damą czy tragiczne starcie Yamchy z Saibamenem. Wszystkie te chwile gracz będzie mógł przeżyć po raz kolejny po spełnieniu odpowiednich warunków.

Interesującym dodatkiem będzie także pojawienie się Shenrona, który ukaże się graczom w momencie, kiedy zostaną spełnione konkretne warunki podczas pojedynku. Gdy gracze uzbierają odpowiednią ilość combo, przybędzie smok i spełni jedno z czterech życzeń gracza, którego współczynnik Smoczych Kul będzie wyższy. Wśród życzeń znajdą się: Odnowienie HP, wskrzeszenie członka zespołu, stopniowa odnowa HP, dodatkowa iskrząca ikona.Premiera gry już 26.01.2018 roku, gra trafi na platformy Playstation 4, Xbox One oraz PC. Polskie wydanie zostanie przygotowane przez firmę Cenega, więcej o polskim wydaniu możecie przeczytać w tej informacji.
Dodał: by_black, 14.12.2017 11:43

Kosmiczni Wojownicy - Mardax gra, Mardax recenzuje!

Nie tak dawno odbyła się premiera nowej odsłony gry opartej o uniwersum Dragon Ball, Kosmiczni Wojownicy (Kosmiczni.pl). Dziś prezentujemy recenzję prosto od Mardaxa, który poświęcił chwilę aby ukazać Wam co nowego słychać w projekcie od Comper Games.

Serdecznie zapraszamy również na kanał Mardaxa.Przypominamy także o starcie 14 serwera w Kosmiczni Wojownicy, a także o konkursie, w którym do wygrania są tomiki mangi Dragon Ball Super!
Dodał: by_black, 13.12.2017 06:22
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy