Ważna informacja News: Konkurs: Wielkanocne Mangowe Pisanki!

Polecamy

ostatnie newsy

Konkurs: Wielkanocne Mangowe Pisanki!

Wracamy z kolejnym konkursem! Ponownie wraz z wydawnictwem J.P.Fantastica przygotowaliśmy dla Was fantastyczne zestawy nagród! Ale najpierw opiszemy co trzeba zrobić aby je zgarnąć! Zapraszamy!

Jako, że zbliżają się wielkimi krokami Święta Wielkanocne, mamy dla Was propozycje zabawy, powrotu do dzieciństwa, czyli... Pisanki! Pewnie każdy z Was choć raz w życiu malował na jajkach piękne wzory, aby w świąteczny poranek wybrać się z nimi oraz z pozostałymi składnikami na święconkę.Dlatego Waszym zadaniem będzie przygotowanie pisanki ze wzorem znanym z Waszego ulubionego anime bądź ulubionej mangi. Na zdjęcia przygotowanych pisanek czekamy pod adresem kontakt.dbpolska@gmail.com, do końca dnia 1 kwietnia! W tytule wiadomości prosimy o podanie tytułu konkursu: Konkurs: Wielkanocne Mangowe Pisanki!

A co jest nagrodą w konkursie? Trzy zestawy mang złożone z Klasa Skrytobójców tomy #1 i #2 oraz Boruto #1! Trzy tomy dla trzech najładniejszych i pomysłowych pisanek, czekamy na Wasze prace!
Dodał: by_black, 23.03.2018 12:07

Dragon Ball Z: Poznaliśmy wyjaśnienie koloru włosów Super Saiya-jina!

Wszyscy fani Dragon Balla pamiętają moment, w którym po raz pierwszy zobaczyliśmy formę Super Saiya-jina w Dragon Ball Z. To była jedna z wielu cudownych rzeczy, które wielu z nas widziało podczas trwania tej serii. Goku szalenie się rozgniewał, po tym gdy Freeza zabił jego najlepszego przyjaciela, Kuririna. Ujrzeliśmy przebłyski złotego blasku, a na koniec Goku posiadł zupełnie nową moc, Super Saiya-jina.

Ale czy posiadanie złotych włosów wiąże się z byciem silniejszym? Niekoniecznie. Jak widzieliśmy podczas trwania Sagi Przetrwania, Goku udało się osiągnąć Ultra Instynkt, który znacznie przewyższał wszystkie formy SS. Więc co kryje się za złoto-blond włosami Super Saiya-jina? Według Hiroyuki Nakano, jedenastego i obecnego redaktora naczelnego tygodnika Shueisha Shōnen Jump, powód jest zupełnie inny. Na początku tego tygodnia, Nakano pojawił się w studiu japońskiej stacji telewizyjnej Fuji TV, w ramach obchodów związanych z 50-tą rocznicą wydania magazynu.Tam wyjawił słowa Akiry Toriyamy mówiące, że łatwiej jest narysować w mandze postać o złoto-blond włosach, niż czarnych. Asystenci Toriyamy byli zajęci, gdy podejmowano decyzję o doborze koloru włosów Super Saiya-jina, a sam Toriyama chciał wyeliminować pracę związaną z tuszowaniem włosów na czarno. Złoto-blond włosy, pomagały zwiększyć wydajność pracy.

Osoby, które miały styczność z mangami, wiedzą o najczęstszej publikacji ich w czerni i bieli. Nakano wyjaśnił, że kolorowanie włosów w mandze jest trudne i pracochłonne. Gdy nadchodzi czas zabarwienia włosów na złoty lub złoty-blond, w mandze można pominąć etap kolorowania ich. Czarne włosy zawsze muszą zostać pomalowane na czarno. Dodatkowo postać w mandze o złoto-blond włosach upraszcza również projekt i eliminuje drobne szczegóły, którymi wypełnia się czarne włosy. Innymi słowy, zmiana koloru zmniejsza nakład pracy związany z rysowaniem postaci.

Dragon Ball było cotygodniową mangą wydawaną w latach 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Nakano dodał, że każda minuta i sekunda jest cenna podczas serializowanej mangi, wydawanej co tydzień. Powiedział również, że skrócenie czasu w niektórych, nawet chwilowych, częściach procesu, pozwala twórcom poświęcić więcej czasu na przemyśleniu fabuły i narysowaniu fajnych obrazków.
Dodał: zielony, 23.03.2018 23:16

Dragon Ball Legends: Nowa postać zaprojektowana przez Akirę Toriyamę!

Po kilku próbach i wstępnej nazwie, Bandai Namco oficjalnie zaprezentowało najnowszą pozycję w uniwersum, Dragon Ball Legends! Nadchodząca gra, tym razem mobilna, trafi na urządzenia z systemem iOS i Androidem jeszcze w tym roku. Poniżej prezentujemy kolejne video uchylające kolejny rąbek tajemnicy Dragon Ball Legends.Ciekawostką wartą uwagi, jest dodatkowa postać Saiya-jina, zaprojektowana przez samego Akirę Toriyamę. Z tego co na razie wiadomo, Saiya-jin ma pochodzić z czasu innego, niż Goku.

Dodał: zielony, 23.03.2018 23:02

Dragon Ball Super Movie (2018) - Pierwsza zapowiedź!

Z okazji promocji nadchodzącej mobilnej gry Dragon Ball Legends, Toei postanowiło zaprezentować pierwszy teaser filmu kinowego Dragon Ball Super, którego premiera została zaplanowana na 14 grudnia tego roku. Jak można zauważyć, przed Son Goku staje (prawdopodobnie) nowy, nieznany rywal, a myśl walki z nim sprawia iż Goku jest niezwykle podekscytowany. (Poniżej przypominamy również kilka słów od Akiry Toriyamy na temat filmu)Film "Dragon Ball Super" będzie kolejną historią z serii emitowanej obecnie w telewizji. Będzie to epizod tuż po chwili wytchnienia od punktu kulminacyjnego Turnieju Mocy z istnieniem wszechświata na szali; z treścią, która rozjaśni pewne aspekty odnośnie Freezy i Saiya-jinów, których do tej pory właściwie nie przedstawiłem; prowadząc do potężnego wroga ocalonego na tę okazję, z tym, że sądzę, że będzie to przyjemna historia.

Podobnie jak w Battle of Gods z 2013 roku i ostatnim występie Revival of "F", sam napisałem tę historię, a także miałem przywilej rysowania wielu ilustracji do projektowania.
Faktem jest, że chociaż jestem tak zajęty jak zawsze, dopóki nie robię serialu, mam mnóstwo wolnego czasu na myślenie o wersji animowanej, o której wcześniej nie miałem pojęcia. (śmiech)
Więc proszę, czekajcie!

Teraz animowana wersja w telewizji dobiegnie końca, ale bardzo popularny komiks Dragon Ball Super, którego autorem jest Toyotarō (w sprzedaży aż do tomu 5!), Będzie kontynuowany. Wydaje mi się, że będą też inne wydarzenia, które różnią się od programu telewizyjnego i filmu, więc proszę, czekajcie na to także. Ja też będę!
- Akira Toriyama
Dodał: by_black, 20.03.2018 19:28

Mardax vs Kid Buu! Recenzja figurki Figure-rise Standard z serii Dragon Ball Z!

Nie tak dawno temu mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam figurkę Super Vegeta Figure-rise Standard z serii Dragon Ball Z! Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj, a tymczasem mamy dla Was kolejną recenzję tym razem na przykładzie Kid Buu swoje spostrzeżenia zaprezentował Mardax, zapraszamy do obejrzenia!


Dodał: by_black, 20.03.2018 18:44
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy