Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Jump Force - Nowa gra od Bandai Namco!

Na tegorocznym E3, Bandai Namco zaprezentowało zwiastun swojej nowej gry, nazwanej Jump Force. W Jump Force ścieżki znanych bohaterów Jumpa krzyżują się, by móc obronić nasz świat. Pierwszy zwiastun ukazuje nam postacie Son Goku i Freezy (Dragon Ball Z), Naruto (Naruto Shippuden), Luffy (One Piece), oraz Lighta Yagami (Death Note).

Akcja zaprezentowana na materiale wideo toczy się prawdopodobnie w Nowym Jorku i Tokio.


Jump Force najpewniej zostanie wydane na Play Station 4, PC (Platforma Steam) i Xbox One w 2019 roku.
Dodał: zielony, 12.06.2018 22:08

Konkurs: Wielka Bitwa - Wyniki

Kolejny konkurs organizowany wspólnie z wydawnictwem J.P.Fantastica dobiegł końca! Każdy konkurs ma swój początek, później przychodzą zadania, z którymi musicie się zmagać, aż przychodzi ta chwila! Wyniki konkursu!

Zanim przejdziemy do informacji o wynikach przymnę tylko jakie nagrody czekają na laureatów: Dragon Ball Super #2, Jaco z Galaktycznego Patrolu oraz Death Note - Another Note. Nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo J.P.Fantastica.

W związku z okresem urlopowym i dużą ilość prac, chcielibyśmy Was poinformować, że do Waszych wiadomości zostały odesłane odpowiedzi z informacją o wygranej. Jeżeli wygraliście w więcej niż jednej opcji otrzymacie na każdą osobną opcję informację o zwycięstwie :)

Prosimy sprawdźcie swoje skrzynki e-mailowe i odpowiedzcie nam na prośbę o dane adresowe, jeszcze raz dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy niebawem na kolejne konkursy! :)
Dodał: by_black, 12.06.2018 17:29

Recenzja: Klasa Skrytobójców

Na AMPolska.net została udostępniona kolejna recenzja mangi wydanej przez Japońskiego wydawcę, Shūeisha. Tym razem przyszło nam zrecenzować polskie wydanie Klasy Skrytobójców, które trafiło na nasz rynek za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastca. Co o niej sądzimy i jak wygląda możecie przeczytać w tym artykule.

Dodał: by_black, 08.06.2018 14:19

Super Dragon Ball Heroes: Zły Saiya-jin w nadchodzącym anime!

Coraz bardziej zbliżamy się do premiery pilotażowego odcinka anime Super Dragon Ball Heroes, toteż otrzymujemy coraz więcej informacji, tym razem zerkniemy odrobinę do opisów postaci.

Wiemy, że w zbliżającym się anime Super Dragon Ball Heroes, pojawi się Zły Saiya-jin. Niestety do tej pory nie wiedzieliśmy o nim kompletnie nic. Jednak z pomocą przychodzą nam krótkie opisy postaci, które zawitają do anime.Goku - Sympatyczny Saiya-jin, który trenuje każdego dnia, aby stać się silniejszym. Udaje się na Więzienną Planetę, gdzie rzekomo został zabrany Trunks.

Vegeta - Aby uratować swojego syna Trunksa, (który wrócił z przyszłości), postanawia wyruszyć na Więzienną Planetę. Jest podejrzliwy wobec tajemniczego mężczyzny "Fu".

Trunks z Przyszłości - Przybył z przyszłości, by trenować wspólnie z Goku i Vegetą na planecie Beerusa. Jednakże został uwięziony na Więziennej Planecie, przez tajemniczą osobę.

Mai - Przybyła z przyszłości razem z Trunksem. Na planecie Beerusa gotuje i robi inne rzeczy, żeby pomóc w treningu. Gdy dowiaduje się, że Trunks został uwięziony na Więziennej Planecie, rusza mu na pomoc pomimo ryzyka.

Xeno Goku - Son Goku z innego wymiaru, który pracuje dla Patrolu Czasu. Wygląda na to, iż prowadzi dochodzenie na Więziennej Planecie, ale...

Fu - Tajemniczy mężczyzna, który przynosi wieść, iż Trunks został zabrany na Więzienną Planetę. Chociaż twierdzi, że jest przyjacielem Trunksa, jego prawdziwa tożsamość jest nieznana. Jego powściągliwa osobowość sprawia, że trudno odczytać jego myśli.

Cooler - Sprzymierza się z Trunksem, aby uciec z Więziennej Planety.

Zły Saiya-jin - Tajemniczy wojownik ukryty przez Fu na Więziennej Planecie. Szaleje posiadając zadziwiającą moc, tym samym przytłaczając Goku i towarzystwo.
Dodał: zielony, 02.06.2018 18:42

Super Dragon Ball Heroes: Przegląd nowych informacji i spoilery!

Dwaj pełnokrwiści Saiya-jinowie, Goku i Vegeta, wracają do treningu w czasie gdy Trunks z Przyszłości składa im wizytę. Niespodziewanie Trunks znika, a w jego miejsce pojawia się tajemniczy nastolatek o imieniu Fu. Fu oznajmia naszym bohaterom, iż Trunks z Przyszłości jest zamknięty w miejscu zwanym Więzienną Planetą, która znajduje się między Wszechświatami. Aby uwolnić Trunksa, muszą zebrać Smocze Kule i stoczyć wiele niekończących się bitew.

Poniżej kilka ujęć z pierwszego odcinka anime, który zostanie wyemitowany przedpremierowo na specjalnym wydarzeniu w Japonii 1 lipca tego roku.

Kliknij w obraz aby zobaczyć w całości


Anime Super Dragon Ball Heroes będzie oparte na sadze Więziennej Planety japońskiej gry na automaty o tej samej nazwie. Przybliżoną fabułę gry znajdziecie poniżej.

1 Misja Wszechświata - Trunks i Mai z Przyszłości powrócili do oryginalnej linii czasu we własnym wehikule czasu, dzięki czemu Trunks może trenować wraz z Goku i Vegetą. W czasie gdy trójka Saiya-jinów podejmuje się treningu na planecie Beerusa, Shin i Mai z Przyszłości raczą się posiłkiem w towarzystwie Beerusa i Whisa. Tymczasem gdzieś indziej, Fu gromadzi Smocze Kule i wypowiada życzenie. Chwilę później pojawia się tajemniczy Saiya-jin z długimi włosami, o oczach, w których widać same białka. Saiya-jin wydaje się rosnąć w siłę.

Trunks z Przyszłości znika i zostaje uwięziony na Więziennej Planecie. Goku, Vegeta i Mai wyruszają w drogę, aby mu pomóc i trafiają na planetę Babari, jedną z przykutych planet. Nasza trójka spotyka Xeno Goku, który rusza do walki z Goku.

Xeno Goku - jest inkarnacją Goku z innego świata, oddzielonego od głównej osi czasu. Jest członkiem Patrolu Czasu.

Vegeta w formie Blue i Mai z Przyszłości są zaangażowani w walkę z nieznanym wrogiem, podobnie jak dwaj Goku. Saiya-jin zwany Beat, który jest głównym bohaterem gry arkadowej przygląda się walce Goku i Xeno Goku, po chwili przybiera formę Blue.

2 Misja Wszechświata - W grze Goku SS Blue pokonuje Xeno Goku SS4. Przy czym ten drugi zauważa, że Goku jest krok przed nim. Gdy Xeno Goku łapie oddech, na prośbę Goku wyjaśnia, że dowiedział się o planowanej intrydze przez Fu, więc celowo dał się złapać podczas patrolu, aby zbadać sprawę. Po chwili zjawia się Fu i wyjaśnia, iż ta planeta jest zarówno miejscem eksperymentalnym, jak i więzieniem, i że to on porwał Trunksa z Przyszłości. Wyjawia im, że jeśli chcą odejść, muszą zdobyć 7 Specjalnych Smoczych Kul pilnowanych przez więźniów, a Xeno Goku posiada jedną z nich, której nieświadomie był strażnikiem. Następnie Fu znika.

Przybywa Trunks z Przyszłości w formie SS, by walczyć z Fu. Jednakże potyczkę przerywa mu Cooler, więc Trunks dołącza do Goku i Vegety, zmieniając się w Super Saiya-jina Rage znanego z sagi z Black Goku.

Fu obserwuje walkę Goku, Vegety i Beata przeciwko Galaktycznym Żołnierzom. Beat zmienia się w Super Saiya-jina Blue i walczy z Zangyą, podczas gdy Vegeta walczy z Bido, a Goku z Kogu. Trunks pojawia się z Coolerem i wystrzeliwuje promieniem Kogu. Jednakże zjawia się zły Saiya-jin, jego moc alarmuje Saiya-jińskie trio. Goku i Vegeta są zmuszeni wejść w formę Blue, a Trunks w SS Rage. Trójka bohaterów szykuje się do ataku na złego Saiya-jina (Kamehameha, Final Flash, Burning Attack).

Cooler zdradza Trunksa z Przyszłości, ujawniając iż może użyć tej samej złotej formy co Freeza. Następnie pokonuje Trunksa i atakuje go Supernową.

Po tym jak Cooler uwalnia Trunksa z celi, obaj walczą między sobą. Następnie opuszczają więzienie. Goku i Vegeta pokonują Bojacka w najwyższym stadium mocy i jego gang, pod baczną obserwacją Fu. Pojawia się zły Saiya-jin i walczy z Goku, Vegetą i Mai z Przyszłości. Podczas bitwy zły Saiya-jin zmusza Goku do wejścia w formę Berserka, dzięki czemu Goku staje po jego stronie. Trunks i Cooler przybywają by pomóc Vegecie i Mai. Vegeta zmienia się w Blue, a Cooler przybiera formę Gold. Razem udaje im się uwolnić Goku spod wrogiej siły i przywrócić go do normalnej postaci.
Dodał: zielony, 23.05.2018 21:02
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy