Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Żużel
Dodane: 12.07.2009 17:33 - Edytowane przez by_black /
Usunięty - Profil - user - 10% -
Polska jak niektorzy pewnie wiedzą jutro rozpoczyna batalię o mistrza świata w żużlu. Jutro pojedziemy w półfinale z Australią Wielką Brytanią i Slowenią. Jak oceniacie szanse polaków w tym roku i co sądzicie o zespole Rosyjskim który wczoraj wygrał półfinał w Danii i pojedzie w finale?

-
Dodane: 12.07.2009 18:15 /
songomat - Profil - user - 30% - 486
Nom wczoraj w pubie patrzałem z kumplami na te GP i powiem że Ruski nieźle nas zaskoczyli xD Niesamowicie wczoraj jechali :p
A co do szans polski o finał się nie wypowiem bo nie wiem jaka jest teraz forma naszej reprezentacji :) Ale będę kibicował naszym.

-
Dodane: 14.07.2009 16:56 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
Awansowaliśmy do finałów z pierwszego miejsca ;) 2 o pkt. wyprzedziliśmy australijczyków, oraz dalej byli brytyjczycy i słoweńcy. Najgorsze jest to, że transmisja będzie odbywac się tylko na canal+ a tvp3 będzie puszczac dopiero powtórkę

-
Dodane: 14.07.2009 19:03 - Edytowane przez syngohana /
syngohana - Profil - user - 70% - 2753
http://dbpolska.n...post_92548 - temat o zuzlu :) jakby co jest
Ale tez sie wypowiem na temat naszej druzyny :) ) Ogladalem wczoraj na Sky Sport 2 (taki angielski Polsat sport) i musze powiedziec ze balem sie o awans do 22 biegu...Ale szczesliwie wygralismy. A zachowanie T. Golloba w ostatnim biegu bylo dla mnie nie zrozumialem. Mielismy juz pewne pierwsze miejsce a on cos majstrowal i zostal zdyskwalifikowany. Jak dla mnie kapitan nie powinien sie tak zachowywac nawet jak juz all jasne.
Na szczescie wiele sie nie zmienilo i wygralismy polfinal :)
A w sobote bedzie ZLOTO :d

-
Dodane: 16.07.2009 22:04 /
songomat - Profil - user - 30% - 486
Oby xD Liczę że pokonamy Rusków ;]

-
Dodane: 20.07.2009 16:40 /
syngohana - Profil - user - 70% - 2753
Trafilem xD Polacy wygrali;D
Po dramacie i heroicznej walce z Australia...i pogada Polska znow najlepsza na swiecie :)
Brawo Panowie :) )

-
Dodane: 20.07.2009 16:43 /
Lutas93 - Profil - user - 0% - 16
Osobiście oglądałem skrót tego finału tylko na telebimie w czasie meczu, aczkolwiek pokazali te biegi które w pełni pokazały potęgę naszego zespołu. Całe szczęście że Gollob miał nie swój motocykl;p

-
Dodane: 09.04.2016 19:27 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
Witam jak widziałem jest temat na forum o piłce nożnej. Więc tak z ciekawości się spytam interesuje się ktoś tutaj żużlem? Bo akurat się rozpoczął sezon żużlowy, a fajnie by było na ten temat z kimś pogadać :p

Post przeniesiony ze względów regulaminowych do tematu: Żużel

O był temat sorki nie widziałem.
Co powiecie na temat 1 kolejki? Ja np się rozczarowałem przegraną Leszna.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy