Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Piłka Nożna co się w świecie dzieje - Dyskusja
Dodane: 11.10.2018 10:36 - Edytowane przez LuigiN2000 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 955
Temat, do ogólnej dyskusji głównie o wypowiedziach ekspertów, o treściach programów piłkarskich typu Misja Futbol, Kłamstwo Futbolu itd. oraz o wydarzeniach około piłkarskich, jak np. "Messi nie zdążył do domu i zrobił dwójkę pod drzewem" xD - No więc jeżeli ktoś chce dorzucić trzy gorsze o tym co się dzieje w okół Ronaldo to dobrze trafił.

Ale ja nie o Ronaldo. Do założenia tego tematu ponownie skusiła mnie wypowiedź Hajty, tym razem podwójna więc zdecydowałem się już nie odkładać tego w czasie. Co prawda nie oglądam już za bardzo Prawdy Futbolu, bo początkowo ciekawy format przerodził się w monstrualne filmiki w których gadki na temat jest połowa, a druga połowa to teksty "Pasjonaci Futbolu", "Tworze kanał z przyjacielem Stróżykiem i Talikiem" "Kontynuujemy za 500 łapek", "Łyk Espresso, ummm, jakie dobre Espresso" "Espresso trzeba popić wodą", nosszz kurde rozumiem luźny format, ale to jest przeginka profesjonalny dziennikarz, a przerywa myśl w trakcie i pierprzy o mało istotnych bzdurach, w Cafe sprawdza się świetnie bo kto inny kontroluje dyskusję, ale w prowadzeniu programu jest beznadziejny.

No dobra wylałem trochę żali a teraz do rzeczy, zauważyłem u Kołtonia Hajto mówię obejrzę może być ciekawie/zabawnie.

A więc Zacznę od Piątek - Milik. Według Hajty jeżeli na dwóch to tylko z Milikiem obok Lewego bo się najlepiej rozumieją i świetnie ze sobą współpracują, no niby się wszystko zgadza ale jest jeden mały a może nawet bardzo duży problem. Świetnie to oni ze sobą współpracowali, a nie współpracują, Milik od momentu kontuzji nawet jak grał obok Lewego to nie wyglądało to tak jak kiedyś, ba to nie funkcjonowało wogóle, więc blokowanie Piątka kosztem nie ukrywajmy średniego w tym sezonie Milika niema sensu, a przede wszystkim Milika który od dawna nic nie dał tej reprezentacji jest w mojej opinii mocno nie halo. Niech Piątek udowodni swoją moc przez rok rzecze Hajto, i ma rację , jednak co stoi na przeszkodzie w próbie wykorzystania jego dobrej dyspozycji (być może chwilowej) w pierwszym składzie reprezentacji już w tej chwili? Już podobnie zmarnowana została szansa z Jeleniem jak był w mega gazie i pakował brame za bramą to o powołaniu nie było mowy jak jego blask zaczął przygasać to dopiero sobie o nim przypomnieli. Żeby nie przesrali momentu Piątka [placze] Chociaż podobno trenowali ustawienie z Lewym-Piątkiem z przodu,.

Tak jeszcze o Kołtoniu chorągiewki ustawia wiatr xD Wystarczy zerknąć na jeden z filmików z przed spotkania z Hajto ten z Hajto i ten o prawdopodobnym składzie xD

Dobra a teraz druga rzecz która niezmiernie mnie denerwuje w wypowiedziach Hajto , wiadomo że będzie się ślinił na Bundesligę bo tam miał największe sukcesy ale jego wypowiedzi na temat serie a, już nie są nawet śmieszne, to jest żenada i oczywisty fakt że typ nawet nie wysilił się żeby obejrzeć w całości chociaż jedną kolejkę tej ligi. Chłop usłyszał kiedyś o "Catenaccio", oraz że liga toporna, bardzo defensywna i inne pierdółki, i nadal myśli że to co miało miejsce "100 lat temu" jest odzwierciedleniem tej ligi. No ale wsumie powtarza stereotypy wielu osób które wogóle SA nie oglądają, z tym że taki ekspert nie powinien się wypowiadać na temat ligi do której po pierwsze ma uprzedzenia a po drugie ewidentnie jej nie śledzi, co wielokrotnie było nawet poruszane na antenach polsatu, czy u Kołtonia. Tak jak szanuje jego wiedze o Bundeslidze, którą śledzę dosyć wyrywkowo i ze średnią uwagą, tak równie mocno nie mogę słuchać jego bredni na temat serie a. Oczywiście że w lidze stawia sie na dobrą pracę w defensywie i bardzo dużą odpowiedzialność taktyczną, ale typowe murowanko w 11 o które posądza Hajto 18 drużyn, bo podobno tylko Roma i Juventus potrafią grać piłką i w piłkę xD Takie granie stosują drużyny z samego dołu tabeli którym największy celem jest utrzymanie w lidze, ale prawda jest taka że i one potrafią zagrać między sobą fajne mecze.
Nie wypisując tutaj wszystkich klubów z czołówki bo i poco(bo większość gra fajnie nowoczesny futbol) wystarczy sobie obejrzeć jakieś średniak typu Cagliari vs nie wiem np.Parma, że to nie jest tak jak twierdzi Hajto murowanko 1:0 i do domu, te drużyny też potrafią stworzyć spektakl, mimo że dla nieśledzących ligi takie zestawienie wygląda pewnie na mega nudne.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy