Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV
Temat: Solo: A Star Wars Story (2018)
Dodane: 08.09.2018 20:52 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Historia młodego Hana Solo i brak wątku na forum?! Skandal! Szykujcie się na ceremonie marszu pokutnego Blacka :d

No co ja mogę tu napisać? Zrobiłem sobie maraton nowych Star Warsów. Niestety, Han Solo jeszcze na DVD nie wyszło to nie widziałem xD Ale wkrótce się pojawi więc w międzyczasie poczytam sobie opinie ludzi co byli w kinie. Piszcie czy dobre.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.09.2018 22:29 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 820
Byłem. Dobrze się bawiłem. Przyjemny film akcji, szybko i przyjemnie się ogląda. Lando i Han świetnie zagrani. Czuć chemię.
Na minus postać laski Hana. Płaska i zbędna oraz pojawienie się Spoiler

-
Dodane: 09.09.2018 01:02 /
don michael - Profil - user - 0% - 1
Bardzo dobry film, świetne postacie, niezła fabuła. Jako fan uniwersum świetnie się bawiłem, dobra odskocznia od beznadziejnego ostatniego jedi ruina johnsona :)

-
Dodane: 13.10.2018 13:55 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Czemu na minus pojawienie się Maula?

W końcu obejrzałem. Fajny film. Nie znam za bardzo uniwersum poza filmami ale nie sądziłem, że Han w młodości był takim rzezimieszkiem i Sokoła Milenium wygrał w kartach :d Bardzo przyjemny film, miał taką dość przyjemną aurę bez tego całego wielkiego konfliktu z wielkim imperium. Było troszkę co prawda o tym wspomniane, ukazane troszkę wojny ale film tak jakby ominął to bokiem i stworzył fajną historię spin-off :d

Osobiście chciałbym nawet zobaczyć jakąś kontynuację przygód Hana. Ciekawi mnie wątek z tą Daenerys... znaczy się Qi'Rą :d Trochę Hana w ciula zrobiła i woli stanąć po stronie Shitów :|

-
Dodane: 13.10.2018 15:10 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 820
Darknes dla mnie Maul był wcisniety przez to że w rebeliantach jest i dla mnie ten wątek będzie na siłę ale to moje zdanie :) .

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy