Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Mistrzów 2018/19
Dodane: 04.07.2018 20:43 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1012
Zaczynamy ale wszyscy wiemy że Polskiej drużyny sobie w fazie grupowej nie pooglądamy :d

Cork City F.C. - Legia Warszawa (10.07)
Legia Warszawa - Cork City F.C. (17.07)

Trzeba się bać, i liczyć się z odpadnięciem w pierwszej rundzie wszak walczyć legii przyjdzie z jedną z potęg irlandzkiej piłki. Jak nie będzie awansu to... a szkoda strzępić ryja

A więc kto odpuści jeden z półfinałów aby obejrzeć pierwszy mecz legii w LM, trzeba łapać chwilę bo nie wiadomo jak długo zagoszczą w elicie xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 04.07.2018 21:05 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
Mam nadzieję, że nie zakładasz tych tematów na odczepnego tak jak to miało miejsce z Pucharem Polski gdzie założyłeś temat a potem zniknąłeś praktycznie na cały sezon z forum i kompletnie nikt w nim nie pisał...

LuigiN2000 napisał/a:
A więc kto odpuści jeden z półfinałów aby obejrzeć pierwszy mecz legii w LM, trzeba łapać chwilę bo nie wiadomo jak długo zagoszczą w elicie xD
Nikt. Z tego co mi wiadomo Cork nie będzie transmitował meczu więc nigdzie nie będzie pokazywany. Co najwyżej na jakims lipnym streamie na internecie... ale kto normalny odpuści sobie półfinał Mistrzost świata dla tych ogórków? :|

Rewanż w Warszawie natomiast będzie transmitowało TVP.

Jak dla mnie to oba mecze do wygrania i punkty do rankingu nabite. Nie wyobrażam sobie innych wyników niż 2 zwycięstwa.

-
Dodane: 04.07.2018 21:17 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Mam nadzieję, że nie zakładasz tych tematów na odczepnego tak jak to miało miejsce z Pucharem Polski gdzie założyłeś temat a potem zniknąłeś praktycznie na cały sezon z forum i kompletnie nikt w nim nie pisał...

Było jak było po co drążyć xD Tematów nie zakładam na odczepnego, planuję się w nich udzielać, jak i ogólnie utrzymać choćby minimum stałej aktywności na forum, oczywiście nie mogę tego obiecać bo sezon jest długi ale o ile nic nie będzie stało na przeszkodzie to raczej będę aktywny w stworzonych tematach :) No i jedną rzecz nie do końca kumam, co moje "zniknięcie" ma wspólnego z brakiem aktywności w temacie o PP, nikomu tam pisać nie zabroniłem(Z LM raczej problemu nie będzie, nawet beze mnie ;) ) xD

. ale kto normalny odpuści sobie półfinał Mistrzost świata dla tych ogórków? :|

Zamierzam oglądać na dwa ekrany, trzeba się przecież cieszyć Europą z naszymi bo nie wiadomo jak długo będzie nam to dane xD

-
Dodane: 04.07.2018 22:53 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
LuigiN2000

To provouj oglądać na dwa ekrany. Tylko że jeden będziesz musiał ustawić na stadionie rywala Legii, bo mecz nie będzie transmitowany xD

Nawet nie pamiętam jak się tabela ekstraklasy ułożyła, mało mnie to obchodzi, jak Legia weszła do LM to koala jakiś skład. A potem sprzedała największe gwiazdy, Lech od dawna sprzedaje młodych, więc no. Nie ma na co liczyć.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 04.07.2018 23:46 /
To provouj oglądać na dwa ekrany. Tylko że jeden będziesz musiał ustawić na stadionie rywala Legii, bo mecz nie będzie transmitowany xD

Spoko, spoko, nie na takich zadupiach świata piłkarskiego nasi grali, też nie było transmisji a i tak dało się obejrzeć, więc nie martw się na zapas Kako, nie muszę nic ustawiać na stadionie :d

-
Dodane: 05.07.2018 18:09 /
LuigiN2000

To licz że jakiś dzban będzie swoim samsungiem streamował, bo tutaj po prostu nie będzie kamer na stadionie.

-
Dodane: 10.07.2018 22:52 - Edytowane przez LuigiN2000 /
LuigiN2000 napisał/a:

To licz że jakiś dzban będzie swoim samsungiem streamował, bo tutaj po prostu nie będzie kamer na stadionie.

Spoko, spoko, nie na takich zadupiach świata piłkarskiego nasi grali, też nie było transmisji a i tak dało się obejrzeć, więc nie martw się na zapas Kako,

Wiadomość doklejona:
No legia się trochę prześlizgnęła przez ten mecz :d Nawet że wyrównane spotkanie, 0:1 po takiej trochę bramce z dupy, ale w sumie Kucharczyk więc... xD Nawet jak stracili bramkę to nie odpuścili i mieli chyba 2, albo 3 sytuacje, jedna z rożnego, i z prawej strony legii (chyba po stracie) ale zwłaszcza w tej drugiej zabrakło tej odrobinki jakości i szybszej decyzji. Ogólnie imo Cork na tle Legii nie wyglądało źle, więc tak jak na awans raczej już nie mają szans, to jednak sądzę że są wstanie nie przegrać meczu na Łazienkowskiej.

-
Dodane: 10.07.2018 22:57 - Edytowane przez Darknes /
Właśnie miałem pisać posta bo se zobaczyłem wynik. Mój boże. Wymęczone 0:1 :| Przecież tam powinna pojechać druga drużyna z III ligi (cudem utrzymana xD ) i to wygrać a nie podstawa się tak męczy. Dobrze, że wygrali bo klasa rywala nie ma znaczenia przy rozdawaniu punktów dla federacji. Cenne cyferki za zwycięstwo w I rundzie przyznane PL.

Za chwile Legia też skosi 280 tysięcy Euro za awans. Więc chyba koszta podróży się zwrócą, co? :d

PS. Nie wyobrażam sobie u siebie innego wyniku niż zwycięstwo. I to takie przynajmniej dwubramkowe.

-
Dodane: 10.07.2018 23:15 /
Przecież tam powinna pojechać druga drużyna z III ligi (cudem utrzymana xD ) i to wygrać a nie podstawa się tak męczy

No chyba nie, Legia męczyła się z Dundalk na późniejszym etapie, to wiadomka była że teraz będzie ciężko z Cork, Warszawiacy są w trakcie wychodzenia z przygotowania do sezonu, a Cork w środku sezonu, więc samo to robi robotę, zwłaszcza jak ścierają się słabe i przeciętne europejskie kluby.

PS. Nie wyobrażam sobie u siebie innego wyniku niż zwycięstwo. I to takie przynajmniej dwubramkowe.

Może być ciężko zwłaszcza że Legia ma wynik i nie będzie nadmiernie ryzykować, a serio Cork, nie odstawało jakoś mocno od Legii, taki Ekstraklasowy poziom meczu xD

Wiadomość doklejona:
link do gola jak ktoś nie oglądał meczu a chciałby sobie zobaczyć ;) https://twitter.c...5262141440

-
Dodane: 11.07.2018 07:23 /
XDDDD 0:1
XD
I oczywiście gola strzela Kuchy i to w dodatku totalnie z dupy xD
XDDDD
Love Legia. Love polski futbol, czuję ćwierćfinaly.

-
Dodane: 19.07.2018 19:51 /
Dobra, pierwszy klub gra dalej.

Mecz słaby, Legia też słaba, zwłaszcza w ustawieniu trójką, jednak szacum że zrobili to co trzeba u siebie, a pierwszy mecz z Cork i ten z Arką wcale tego nie zapowiadał(Chociaż mimo 3:0 i tak się męczyli ;) ) xD Jednak trzeba też dorzucić kamyczek, gdyby Legia wykorzystała większość prezentów od Cork to nie byłoby 3:0. ale z 5:0, zwłaszcza Kante się popisał, chyba ściga się z Tomczykiem, ale ten drugi nadal królem xD

Wiadomość doklejona:
Legia Warszawa - Spartak Trnava 24.07, 20:45
Spartak Trnava - Legia Warszawa 31.07, 20:30

Nie będzie to łatwy dwumecz, zwłaszcza w tym ustawieniu i przy obecnej fazie legii, ale chyba wymęczą ten mecz.

-
Dodane: 20.07.2018 09:26 /
Na szczęście nasza cudowna legia wygrała. Uf xD

Boże jakie to żałosne, że nie byliśmy pewni zwycięstwa z takim ogórasem. Polska piłka klubowa jest daleko. Bardzo daleko.

-
Dodane: 20.07.2018 14:48 - Edytowane przez Darknes /
Może być ciężko zwłaszcza że Legia ma wynik i nie będzie nadmiernie ryzykować...
Nie rozśmieszaj mnie. Ryzykować z takim klubem? Jakby grali z jakąś Barceloną i wygrali fuksem 0:1 to by można było mówić o ryzyku a nie z takimi klubami xD Aspitują do grania w LM a mają kalkulować wynik już w pierwszej rundzie. Nie. Od takiego klubu oczekiwać powinniśmy na luzie dojścia do co najmniej 3-4 rundy i corocznych występów w LE, a nie drżenia o wynik w I rundzie.

Love Legia. Love polski futbol, czuję ćwierćfinaly.
Dobrze obstawiłeś Kaka. Legia przeszła 1/8 i zagra w 1/4 z Trnava.

Wynik niby zadowalający bo oczekiwałem co najmniej 2:0 a dostałem trzy. Jednak styl nie zachwycał i w każdej chwili tam mogło paść 1:1 a wtedy myślę, że Cork by jeszcze dokręciło śrubę. Na szczęście im nie wpadło a nam Radović wywalczył karnego i zrobiło się nieco spokojniej.

Druga runda (ćwierćfinał [xd] ) jak najbardziej do przejśćia. Jednak znając nasze zaangażowanie w ostatnich latach to może być jednak lekki problem xDD Trzymam kciuki. Napadziory odpaliły, Kante z bramkę, Carlitos z bramką, może coś z tego będzie.

-
Dodane: 20.07.2018 14:55 /
Darknes

Chyba ci się coś pomieszalo, bo nie mówiłem o 1/4 jakiś patopreeliminacji ;(
Dostaną teraz czy w następnym kroku? XDD

-
Dodane: 20.07.2018 15:42 - Edytowane przez Darknes /
KaKa napisał/a:
Darknes

Chyba ci się coś pomieszalo, bo nie mówiłem o 1/4 jakiś patopreeliminacji ;(
Dostaną teraz czy w następnym kroku? XDD
Nie, nie pomieszało mi się. Po prostu twój żart o ćwierćfinale obróciłem w żart o prawdziwym ćwierćfinale... tylko, że nie LM a eLM [xd] III Runda to półfinał a IV to finał - wygrani finałów wchodzą do FG LM :d To coś podobnego na zasadzie finałów regionalnych PP [xd]

Myślę, że jednak nie dostaną. Przynajmniej taką mam nadzieję. Odpadną dopiero w III rundzie z jakimś Quarabachem czy inną Astaną.

-
Dodane: 24.07.2018 23:33 /
No cóż wygrała drużyna lepsza, szkoda tylko że ta drużyna lepsza miała czasami nawet problem z prostym podaniem kluczowym, czy ze zwykłym nie zgubieniem piłki podczas jej holowania. No cóż z roku na rok spadamy coraz bardziej na dno europy, stajemy się kompletnym zadupiem piłkarskiego świata xD Legia praktycznie niema żadnych szans na awans, nie z taką grą i nie z takim "pomysłem" taktycznym trenera, czy on naprawdę nie widzi że to nie funkcjonuje? Czy aż tak bardzo potrzebny jbył eurowpi**ol żeby to zrozumieć?

A Maciuś Szczęsny dołączać do grona lodziarzy Malarza, chociaż on to już z połykiem poleciał, z tym że po tym meczu ma raczej...
Mam nadzieje że Wojtek i Łukasz (a nawet skorup) nie natknął się na te bzdury starego Szczęsnego, bo jeszcze ze śmiechu doznają jakieś kontuzji. U nas zawsze lubiano się podniecać takimi Kuciakami, Muchami czy innymi Kelemenami, ochy achy w ekstraklasie a później w byle przeciętnym europejskim klubie i już chłopa nima,(Podobnie było z Malarzem) warto by skończyć z tym wciskaniem (teraz Brzęczkowi) Artysty do kadry, bo nasze top 3 to obecnie jest z innej galaktyki w porównaniu do reszty Polskich bramkarzy, a za plecami mają solidnych Białkowskiego i Kamińskiego i jeżeli bylibyśmy aż tak zdesperowani to zawsze można poprosić Boruca ;)

Udowadnia, że jest najlepszym bramkarzem w Polsce. Nie w lidze polskiej, ale w ogóle.

Fabiański nie jest zdolny do takich cudów na linii jak Malarz

a Szczęsny nigdy nie grał z taką regularnością

Maciej Szczęsny 2k18

Wiemy już napewno że Pan ekspert nie ogląda PL :d Ale mógłby typo przynajmniej mecze własnego syna oglądać ;)

-
Dodane: 25.07.2018 13:17 /
Darknes

No ciężko będzie z taką grą przejść dalej mając 0:2 na wyjeździe w pamięci. Jedna bramka ze strony Słowaków i mają luźny awans.

-
Dodane: 31.07.2018 22:28 - Edytowane przez LuigiN2000 /
To tyle jeżeli chodzi o LM z Polskim udziałem, po starych zasadach to już byłby koniec Legii w europie, ale tym razem mają farta ;)

-
Dodane: 03.08.2018 12:56 /
Baj baj Legio xD Mecz u siebie to była tragedia i stracony drugi gol to istny kryminał... w drugim meczu wyszli z dobrym nastawieniem ale dwoch się za mocno podpaliło i trzeba było to kończyć w 9 :| O dziwo odnieśli zwycięstwo i nawet mieli szansę na 0:2 ale się nie udało.

Zaczynają się ciut lepsze mecze.

Standard Liege vs Ajax
Benfica vs Fenerbahce
Slavia Praga vs Dynamo Kijów
PAOK FC vs Spartak Moskwa

-
Dodane: 15.08.2018 13:22 /
No i Spartak Trnava wyleciał nie bez bólu co prawda, ale jednak. Tak to się robi mistrzu Polski! Serio szkoda bo drabina do ostatniej fazy była dosyć dobra, zaangażowania i trochę forym i spokojnie mógł być mecz z RB który też jakąś potęgą nie jest.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy