Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Europy 2018/19
Dodane: 09.11.2018 13:11 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13926
Astana i Dynamo na dobrej drodze ku awansowi.

Grupa Milanu bardzo ciekawa. Poza Dundelange reszta się nieźle trzyma i walczy o awans, do samego końca będzie tam gorąco.

Chelsea znów skormnie ale do przodu. Grają najmniejszym nakładem sił. Vidi sobie nieźle radzi w tej grupie. Arsenal trochę słabo ale i tak sobie zapewnił już awans.

Lazio wygrywa z Marsylią i pozbawia ją szans na awans. Spartak wyszarpuje 3 punkty. Ciekaw jestem czy Rengersi dadzą radę awansować. Celticowi idzie całkiem nieźle, nie sądziłem, że coś ugra z którymkolwiek Red Bullem, a wczoraj dał radę. Ciekawe jak Red Bulle rozegrają rewanż między sobą, coś czuje że tym razem wygra Lipsk bo punktów potrzebuje :d

Faza Pucharowa może być ciekawa gdy dołączą ekipy z LM.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 30.11.2018 01:06 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4718
W grupie A

Bayer i ekipa z Zurichu wychodzą z grupy

W grupie B

Celtic wygrał z Rosenborgiem, ale w ostatniej kolejce Celtowie zagrają z ekipą z Salzburga, która raczej nie dopuści do tego, aby stała się krzywda "braciom" z Lipska.

W grupie C

Zenit zapewnił sobie awans, Bordeaux przełamało swoją niemoc w pucharach i wraca do o awans.

W grupie D

Awans wywalczyły Fenerbahce i Dynamo Zagrzeb

W grupie E
Sporting ładnie rozbił ekipę z Karabachu, Arsenal zrobił swoje. W tej grupie wszystko rozstrzygnięte już zostało.

W grupie F
Betis awansowało pokonując Olympiacos, Milan rozbił Dudelange. :p Ale Milan kiedyś żelazna defensywa, teraz daje sobie strzelić dwa gole przez amatorów i nie dość,że przegrywał. To pomoc musiała podać ekipa z Luksemburga. Co za czasy nastały. Coś średnio widzę wyprawę Milanu do Grecji.

W grupie G

Tu się jeszcze wszystko może zdarzyć, liczę po cichu na Rangers i Villarreal

W grupie H

Lazio zalicza wpadkę na Cyprze, a Marsylia jest cieniem ekipy sprzed roku.

W grupie I

Wszyscy mogą awansować, choć słabo widzę szanse ekipy z Malmoe w Stambule

W grupie J

Sevilla, Krasnodar, Standard to ekipy która walczą do końca. Tu mogą decydować różnice bramek w całej fazie grupowej.

W grupie K

Ekipa z Kijowa wywalczyła awans w Astanie, Rennes jeszcze się nie poddało i będzie walczyć o awans z Astaną u siebie.

W grupie L

Chelsea jeszcze nie przegrała, o drugie miejsce zacięta walka trwa i będą musiały być liczone bramki w całej grupie.

-
Dodane: 01.12.2018 11:02 /
Grupa A:
Leverkusen i Zurich dalej. Ludogorets poniżej oczekiwań, żadnego zwycięstwa, kilka wymęczonych remisów.

Grupa B:
Salzburg awansuje. Jednak nie podłożył się Lipskowi. Teraz Lipsk musi wygrać, a to i tak nie daje im gwarancji sukcesu. Wszystko w nogach ich kolegów z Salzburga, który będzie walczył z Celticem :d To może być ciekawy mecz.

Grupa C:
Zenit z awansem. Przed Slavią trudne wyzwanie, w przypadku porażki będą drżeć o wynik drugiego meczu.

Grupa D:
Dynamo i Fenerbahce dalej. Kądzior mało gra w pucharach ale ich awans sprawia, że dalej muszą trochę rotować składem grając na kilku frontach więc będzie dostawał jakieś minuty. Trnava nie dała rady więc może lepiej, że naszych tam nie było [xd] Anderlecht poniżej oczekiwań. Teodorczyka nie ma, odszedł Tilemans i idzie słabo.

Grupa E:
Quarabach dostał niezłe lanie. Rzeźniczak cierpiał xD Arsenal i Sporting grają dalej, dwa kluby spokojnie mogące grać w LM. Ciekawe jak daleko zajdą.

Grupa F:
Dundelange trochę postraszyło Milan. Przez pewien czas mogli cieszyć się prowadzeniem na wyjeździe. W sumie strzelili aż 4 bramki, szkoda że dwie do własnej xD Betis gra dalej, Milan jeszcze musi z Olympiakosem trochę powalczyć.

Grupa G:
No tutaj to może się zdarzyć wszystko. Rapid dostał raz ostre lanie, a i tak ma duże szanse na awans. Rangersi tez walczą. Gdy wygra swój mecz ten awansuje, bardzo ciekawa grupa, zwłaszcza dla fanów tych zespołów, którzy będą na pewno śledzić oba spotkania.

Grupa H:
Frankfurt i Lazio dalej. Marsylia bardzo słabiutko. Ostatnie mecze kompletnie o nic.

Grupa I:
Sarpsborg mnie zaskoczył. Po pierwszej połowie 2:0 z Besiktasem i awans już blisko ale ostatecznie przegrali i z pierwszego miejsca spadają na ostatnie. Przewrotna grupa. Norwegowie mnie pozytywnie zaskoczyli, sądziłem że będą bardziej dostarczycielem punktów, ewentualnie z Malmo coś powalczą, a tymczasem stawiają się reszcie stawki. Mają jeszcze szanse na awans ale trudny rywal przed nimi, raz dali rade wygrać, może się uda drugi.

Grupa J:
Oprócz Akhisar grupa ciekawa. Szkoda, że w ostatniej kolejce Krasnodar gra z Sevillą. Fajniej jakby Sevilla grała z Liege o awans. Krasnodarowi wystarcza remis, Sevilla musi walczyć o 3 punkty bo Belgowie na pewno swój mecz wygrają.

Grupa K:
Astana z Rennes walczy o awans. Dynamo gra dalej. Kazachowie od kilku lat udowadniają że potrafią walczyć w pucharach o coś więcej niż tylko awans do nich. Sam fakt, że w rankingu są już wyżej od nas to potwierdza. Aż mnie krew zalewa jak patrze na tę listę i widzę Kazachów przed nami xD

Grupa L:
Chelsea wyżej niż 1:0. Chyba chciało im się dziś grać xD Awans był pewny ale nie sądziłem, że większość meczy będzie grała tak minimalistycznie. Przed Vidi wyzwanie, pokonanie Chelsea dać im może awans ale pomimo pewnego awansu myślę, że Anglicy się nie dadzą pokonać. BATE ma szansę na faze pucharową.

Troszkę zaskoczeń jest ale większośc jednak przewidywalna. Po 6 kolejce sobie podliczę ile awansów poprawnie wytypowałem.

-
Dodane: 15.12.2018 22:15 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4718
Rozgrywki grupowe zakończono.

Do rozgrywek doszli spadkowicze z LM.
Club Brugge, Inter Mediolan, SSC Napoli, Galatasaray SK, Benfica, Szachtar Donieck, Viktoria Pilzno i Valencia CF.

Z grupy awansowały:
Bayer Leverkusen, FC Zurich, FC Salzburg, Celtic FC, Zenit, Slavia Praga, Dinamo Zagrzeb, Fenerbahce, Arsenal FC, Sporting Clube de Portigal, Real Betis, Olympiakos SFP, Villarreal CF, Rapid Wiedeń, Eintracht Frankfurt, Lazio Rzym, Genk, Malmoe, Sevilla, Krasnodar, Dynamo Kijów, Rennes, Chelsea i BATE Borysów.

Cieszy awans Celticu i nie było jakiś dziwnych historii z Red Bullami i ustawianiem meczy w tle. Bardzo słabo "Francuzi" Ubiegłoroczny finalista rozgrywek zajął w swojej grupie czwarte miejsce. Rennes się uratowało i będzie ratować honor Ligue 1.

Wyczynu Milanu nie ma co komentować. Ogólnie Lazio i Milan pięknie zagrali razem z innymi klubami z Półwyspu Apenińskiego.

Z tych ekip które zostały faworytami wydają Arsenal, Chelsea, Sevilla oraz Szachtar. Nie wierzę w "Włochów". Co do Eintracht'u, to ja bym się powstrzymał z wymienianiem do grona faworytów.

-
Dodane: 16.12.2018 13:35 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1060
Wyczynu Milanu nie ma co komentować.

Milan najwyraźniej pozazdrościł 3 pozycji swoim odwiecznym rywalom xD Co do faworytów mniej więcej u mnie podobnie ale LE wygra Inter, który opitoli w finale Napoili :p

-
Dodane: 17.12.2018 13:30 - Edytowane przez Darknes /
Włoski finał. Bołoby ciekawie. Mam nadzieję, że Hiszpanów znów nie będzie bo ile mozna [xd]

Milan się nie zmieścił do awansu xD Szkoda. Lipsk miał nieco pecha. Walczył jak lew, sytuacji od groma ale wpaść nic za bardzo nie chciało, skończyło się remisem i odpadli. To chyba dwa największe zaskoczenia końcowych rezultatów.

Salzburg moim zdaniem znów wysoko zajdzie w LE.

Pary 1/16:

Pilzno vs Dinamo Zagrzeb <- fajna para, dośc wyrównanie się zapowiada. Postawię na Zagrzeb bo gra tam Polak :d

Brugge vs Salzburg <- No raczej tutaj nie mam wątpliwości. Salzburg moim zdaniem sobie poradzi.

Inter vs Rapid Vienna -> No Inter sobie powinien raczej poradzić.

Slavia Praga vs Genk -> Czesi źle nie trafili mają szansę. Postawię jednak na Genk.

Krasnodar vs Leverkusen -> Nawet ciekawa para, warta obejrzenia. Postawię na Niemców.

Zurich vs Napoli -> No Włosi sobie powinni raczej poradzić. Stawiam na Napoli, jakiś Polak niech sobie zapakuje brameczke.

Malmo vs Chelsea -> No cóż. Anglicy raczej nie powinni miec problemów. Chelsea gra dalej.

Szachtar vs Frankfurt -> Ciekawa para. Też warta śledzenia. Postawię na Szachtar.

Celtic vs Valencia -> No Valencia powinna sobie poradzić. Celtic nie jest tak mocny jak kiedyś. Stawiam na Hiszpanów.

Rennes vs Betis -> Francuski śrdniak kontra Hiszpański średniak. Postawię ostatecznie na Hiszpanów.

Olympiakos vs Dynamo Kijów -> Wydaje się, że to dość wyrównana para. Będę jednak za Kijowem bo gra Polak.

Lazio vs Sevilla -> Niezła para. Stawiałbym na Seville ale Lazio może zaskoczyć. Zależy od dyspozycji wiosną. Jakbym miał jednak stawiać to zostaję przy Sevilli.

Fenerbahce vs Zenit -> Tutaj to nie mam kompletnie pojęcia. Zenit ostatnio gra słabiej ale do wiosny mogą wrócić do formy. Postawię tutaj jednak na Turków.

Sporting vs Villareal -> Myślę, że Villareal. Nie wiem w sumie dlaczego, ślepy strzał.

BATE vs Arsenal -> no zdecydowanie Anglicy. Arsenal gra dalej.

Galatasaray vs Benfica -> Nawet ciekawa para. Dalekie dość wyjazdy. Postawię na Benficę.

-
Dodane: 02.01.2019 12:15 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1060
Pary 1/16:

Pilzno vs Dinamo - Zagrzeb bez większych problemów.

Brugge vs Salzburg - Raczej RB, ale Brugge bym nie skreślał, imo będzie dosyć wyrównany dwumecz.

Inter vs Rapid - Inter lubi w tym sezonie zawodzić ze słabszymi, raczej awansują ale imo morze nie obejść się bez kłopotów.

Slavia vs Genk - Dla mnie raczej Slavia, ale para dosyć równa sportowo, bo ciekawą dla przeciętnego widza bym jej nie nazwał.

Krasnodar vs Bayer - Może być różnie ale patrząc na obecną formę, stawiam na Krasnodar.

Zurich vs Napoli - Napoli z Carlo, na ławce, w pucharze drugiej kategorii, no proszę tu musi być coanajmniej ćwierćfinał.

Malmo vs Chelsea - Chelsea oczywiście mega faworytem, ale wiele może też zależeć od pozycji w tabeli jeżeli trzeba będzie mocno walczyć o top 4 to niebiescy mogą odpuścić nieco LE, a szerokiej kadry to za bardzo nie mają. Stawiam oczywiście na Chelsea, ale przy sprzyjających warunkach może być niespodzianka.

Szachtar vs Frankfurt - Zdecydowanie Szachtar inny rezultat będzie dla mnie zaskoczeniem.

Celtic vs Valencia - Valencia leci to bez problemów, mimo dużych problemów w lidze :d

Rennes vs Betis - Legendarny Betis wygra, wyszedł z pierwszego z dość mocnej grupy, będą grozi w tych rozgrywkach dla każdego oczywiście o ile utrzymają dyspozycje z fazy grupowej.

Olympiakos vs Dynamo - Raczej Olympiakos oczywiście po dosyć ciężkim meczu.

Lazio vs Sevilla - Zdecydowanie Sevilla, Lazio gra jeden ze słabszych sezonów w ostatnim czasie, a Sevilla jest w wysokiej formie, o ile wszystko tak się utrzyma do pierwszego gwizdka w tym meczu, to faworyt jest oczywisty.

Fenerbahce vs Zenit - Zenit to przejdzie po średnio ciężkim meczu :p

Sporting vs Villareal - Kurczę ten Sporting sporo problemów na początku sezonu a jednak nieźle się trzyma, Villareal podobnie jak Valencia kręci się w okolicach strefy spadkowej, imo Sporting to wygra

BATE vs Arsenal - Arsenal powinien to przejść, ale imo nie będą mieć łatwo.

Galatasaray vs Benfica - Zdecydowanie Benfika, która zajdzie daleko w tych rozgrywkach ;)

Wiadomość doklejona:
Galatasaray vs Benfica - Zdecydowanie Benfika, która zajdzie daleko w tych rozgrywkach

No tak się zastanawiam, nadal Benfica, ale z tą pewnością może trochę przesadziłem :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy