Ważna informacja News: Super DB Heroes (Anime) #3 już 6 września!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super Movie 1 (2018)
Dodane: 11.07.2018 15:07 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5530
Stenbar
Broly z przeszłości, Broly kobieta, co dalej? Może Broly mutant?

To już było :d ( Bio Broly ) [ninja]

Nie ma czego skreślać Stenbar, w końcu fabuła powinna być bardzo ciekawa, a sama postać tego Sayiana wydaje się być o wiele ciekawiej rozbudowana od poprzednika ( mam nadzieję :p )

Edit:

A teraz mamy: Broly remastered edition.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 11.07.2018 23:16 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1516
Bartek30, z tym Brolym mutantem to była lekka ironia. Byłem ciekaw czy ktoś załapie. :p
Mimo wszystko wciąż zostaje Broly cyborg, Broly demon, Broly zombie, Broly zwierzoczłek. [wot]
Jak pisałem, pomysł mnie nie porwał, nie podzielam nadziei co do wykonania, ale czekam aż mnie coś w końcu miło zaskoczy jeśli chodzi o DB.

-
Dodane: 12.07.2018 04:38 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 381
Skoro w uni 6 była Kale, to czas na to żeby w uni 7 znalazł się ktoś o podobnej mocy, wybór padł na reboot. Na 100% wspomnią o Kale.

-
Dodane: 12.07.2018 07:27 /
Lestero - Profil - user - 40% - 723
Nie jestem fanem postaci starego Broliego, wielkiego, bezmózgiego kloca, więc liczę, że jego design, charakter, backstory i motywy zostaną całkiem zmienione, wtedy to będzie miało sens - inaczej to tylko marketingowy skok na kasę. Dobrze, że nowym wrogiem nie jest jakiś dziwny kosmita, tylko saiyanin, oni zawsze fajnie się prezentowali.

Moje nadzieje wzbudza też komentarz Akiry do filmu, wszyscy dyskutują o Brolym, a nikt specjalnie nie zwraca na niego uwagi. Zwykle akira zapowiadał nowe sagi w super jako: bedzie kupa śmiechu, zabawy, nowych żartów itd. Tymczasem teraz użył tylko słów dramatyczna historia, najpotężniejszy wróg. Może to nic nie znaczy a może mu ktoś podpowiedział, że czas zmienić koncept, tak samo jak ktoś mu podpowiedział że ma być Broly, bo nie wierze że to jest pomysł akiry. Zresztą sam się do tego chyba przyznał.

-
Dodane: 12.07.2018 08:25 /
Stenbar
Wiem Wiem że była to ironia, lecz nie mogłem się powstrzymać [placze]

Lestero
Trzeba poczekać do filmu, ja liczę na to że fabuła skupiona na freezie i Sayianach będzie przynajmniej ciekawa i być może trochę mroczna.

-
Dodane: 13.07.2018 13:26 - Edytowane przez zakolaveget /
zakolaveget - Profil - user - 10% - 103
Taki mały przeciek, design broly'ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) - https://i.imgur.c...7N7D3m.jpg

P.S. 19 lipca, podczas San Diego Comic Con ma zostać pokazany trailer kinówki (źródło - http://www.toei-a...R-2018.pdf i https://www.reddi...egathread/ )

-
Dodane: 13.07.2018 16:04 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 783
No bo w pierwszej kinowce brolly nic nie mówił tylko darl się kakarotto. Nie ogladaliscie pierwszej kinowki że gadacie że niby brolly tylko był bezmozgiem?

-
Dodane: 13.07.2018 16:45 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2481
zakolaveget napisał/a:
Taki mały przeciek, design broly'ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) - https://i.imgur.c...7N7D3m.jpg

Jeżeli to prawdziwy wygląd to niestety, ale według mnie wyglada po prostu słabo. Oczywiście głównie chodzi mi o strój od pasa w dół. Kolory wybierała chyba wnuczka Akiry, bo wygląda jak zlepek losowych kolorow, których jaskrawosc gryzie w oczy. Wygląda brzydko, tanio, tandetnie. W grach czasami robią skórkę do postaci i przemalowuja jej ubrania na kolory, które do siebie po prostu nie pasuja - to właśnie tak wygląda.

-
Dodane: 13.07.2018 17:02 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 767
Ciekawe czy pojawienie się brolly'iego będzie jedyne, nie tylko on jest popularną postacią, myślę że będą jakieś wspomnienia z planety Vegeta i zobaczymy Bardocka.

Tak btw, SDBH te krótkie nowe anime to nie zła ściągą dla Akiry, może se podpatrzeć co jest na topie i wprowadzić :d

-
Dodane: 13.07.2018 17:18 - Edytowane przez Bartek30 /
Ruqer napisał/a:
zakolaveget napisał/a:

Jeżeli to prawdziwy wygląd to niestety, ale według mnie wyglada po prostu słabo. Oczywiście głównie chodzi mi o strój od pasa w dół. Kolory wybierała chyba wnuczka Akiry, bo wygląda jak zlepek losowych kolorow, których jaskrawosc gryzie w oczy. Wygląda brzydko, tanio, tandetnie. W grach czasami robią skórkę do postaci i przemalowuja jej ubrania na kolory, które do siebie po prostu nie pasuja - to właśnie tak wygląda.

Przecież to nie jest nowy brolly, tylko grafika lekko prze kolorowana ze starej wersji poza tym w tej kinówce ma mieć zbroję, tutaj ma takie same ubranie tylko w innym kolorze, jak w pierwszej kinówce z brolim.

-
Dodane: 13.07.2018 19:48 - Edytowane przez kryst87 /
kryst87 - Profil - user - 0% - 79
Ciekaw jest czy gdy zrobią nową serię anime (a jestem niemal pewien że zrobią, jakiś db hiper, ultra?) to czy zostawią ten strój, który Goku ma w tym filmie/jak wyruszał z UUbem, czy może ponownie wrócą do starego. Jak pokazało SDBH da się dość kreatywnie odświeżyć wygląd Goku łącząc elementy ze starego Gi z tym, które dostał od Whisa (Capsule Corp Gi), można też dać mu całkowicie nowy strój, który na dodatek wygląda (wg mnie, naturalnie) świetnie (vide Xeno Goku, czy to ten czerwono-czarny strój, czy też ten nowy płaszcz). Nawet w GT, pomimo wielu jego oczywistych wad, zmieniono mu strój. Widać tak, że Goku jakoś się zmienia, rozwija, a nie stoi w miejscu. Przy całym moim uwielbieniu do jego normalnego stroju, coś nowego/lekko zmienionego by nie zaszkodziło (nadal nie rozumiem czemu w Super po sadze złotego Friezy wrócili do starych strojów skoro dostali nowe, jakieś lepsze, zwłaszcza, że te nowe nie wyglądały źle (a jak ktoś by chciał żeby Gi Goku było podobniejsze do starego to, khem khem, SDBH)).
Co do wyglądu Brolly'ego. Do starego nic nie mam, w sumie podoba mi się. Brolly w zbroi może wyglądać zabawnie (w tej swojej normalnej postaci, pewnie będzie jeszcze, jeszcze, ale koks Brolly w zbroi? nawet nie umiem sobie tego wyobrazić :d ). Jeśli go jego wygląd jakoś odświeżą to ok.
Generalnie pożyjemy, zobaczymy.

-
Dodane: 13.07.2018 20:06 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 767
Bartek30 napisał/a:
Ruqer napisał/a:
zakolaveget napisał/a:

Przecież to nie jest nowy brolly, tylko grafika lekko prze kolorowana ze starej wersji poza tym w tej kinówce ma mieć zbroję, tutaj ma takie same ubranie tylko w innym kolorze, jak w pierwszej kinówce z brolim.

Ale to jest prawdziwy wygląd na tym obrazku, ten teaser został zrobiony chyba na szybko aby pokazać coś tam, nawet widać, że ten teaser był byle jaki aby był. Na zwiastunie zobaczymy pewnie Brolly'iego z tego obrazku :)

-
Dodane: 13.07.2018 20:08 /
Bartek30
Po 1 nie ma takiego samego ubrania i tutaj nawet nie chodzi o kolory, które są po prostu brzydkie i o których głównie mówiłem w swoim poście. Po 2 Porównaj ubranie starego brolliego k tego ze screena powyżej, a znajdziesz różnice i to sporo.
Po 3 polecam przeczytać mój post jeszcze raz i zobaczyć o co głównie w nim chodziło.

-
Dodane: 13.07.2018 23:47 - Edytowane przez Bohnart /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1196
O kurwa, Broly w fioletowych rajtkach.
Aż musiałem się zalogować by to napisać. Przepraszam! xD

To jak już mamy Robina to pora nam pokazać Paragusa Batmana!

Nigdy fanem tych filmów nie byłem, dla mnie generalnie kinówki db były słabe a to odcinki specjalne robiły robotę (Bardock father of goku, history of Trunks, yo son Goku and his friends returns''-estetycznie moja ulubiona rzecz jaka spod szyldu db wyszła).

Nie ciekawi mnie kolejny wielki kloc o tragicznej przeszłości i wielkiej sile bo ja wiem jak Akira ich pisze (halo, Jiren). Nie interesuje mnie nowy Broly bo i do starego żadnego sentymentu nie mam. Nie podoba mi się nowy styl który część ludzi tak wielbi. Włosy SSJBlue na posterach wyglądają jak żelki, Broly wygląda jak wielkie dziecko.
Wiem co chcieli zrobić ale jak dla mnie im chyba nie wyszło. To nie jest ten dynamiczny, miejscami ostry lecz jeszcze nie kanciasty (jak w Buu arc) styl Dragon Balla ery Maedy. Dla ciekawych tutaj przykład: https://www.youtu...fKifI_IJzY
Jak dla mnie to był najlepszy styl jaki seria kiedykolwiek miała, ale to tylko moje zdanie.
Strzałka.

-
Dodane: 13.07.2018 23:49 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
Według mnie tak wygląda najlepsza forma Brollasa pod względem Designu, LSSJ za bardzo dopakowany:
https://i.ytimg.c...efault.jpg

mogli by w sumie dać ciekawszą aurę fajne wyładowania, brak żrenic a przy pełnym potencjale żyły jak u Majin Vegety. A co do ciuchów no mam nadzieję, że naprawdę coś zmienią ;p

-
Dodane: 14.07.2018 07:53 - Edytowane przez Bartek30 /
Ruqer napisał/a:
Bartek30
Po 1 nie ma takiego samego ubrania i tutaj nawet nie chodzi o kolory, które są po prostu brzydkie i o których głównie mówiłem w swoim poście. Po 2 Porównaj ubranie starego brolliego k tego ze screena powyżej, a znajdziesz różnice i to sporo.
Po 3 polecam przeczytać mój post jeszcze raz i zobaczyć o co głównie w nim chodziło.

Miał miał:
https://www.googl...EnoECAkQCQ

To że są jakieś minimalne różnice to to tam nieważne, głównie mi chodzi że to taki sam strój lecz w innym kolorze.

Więc moim zdaniem to fake grafika, bo na trailerze broly wyglądał zupełnie inaczej ( zbroja )

Albo nie fake, tylko dodali tą starą grafike broliego.
No ale zobaczymy...

Się okaże że tak wygląda bez zbroi czy coś.

-
Dodane: 14.07.2018 09:28 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 783
Bartek30 przecież to oficjalne naklejki są. To samo mówiłeś że troll że o brollym. Piszę to gdyż limit znaków.

-
Dodane: 14.07.2018 10:03 /
Bartek30 napisał/a:

Miał miał:
https://www.googl...EnoECAkQCQ

To że są jakieś minimalne różnice to to tam nieważne, głównie mi chodzi że to taki sam strój lecz w innym kolorze.

Więc moim zdaniem to fake grafika, bo na trailerze broly wyglądał zupełnie inaczej ( zbroja )

Albo nie fake, tylko dodali tą starą grafike broliego.
No ale zobaczymy...

Się okaże że tak wygląda bez zbroi czy coś.

To nie jest stara grafika brolliego, naprawdę tak ciężko wyłapać różnice? Zobacz na spodnie, teraz ma fioletowe leginsy. Buty i branzolety też ma kompletnie inne, jedyne co kształtem przypomina to co miał brolly to ta zielona (wcześniej czerwona) opaska/pas czy coś takiego. Przecież to wygląda inaczej, a szczególnie kolory, które są po prostu ohydne. Bartek, ja wiem jak wyglądał brolly i nie musiałem patrzeć na obrazek starego, żeby te różnice wyłapać. Po prostu ogromny mięśniak w fioletowych leginsach rzuca się w oczy.

-
Dodane: 14.07.2018 12:56 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1516
Jako naczelny ekspert dbpolska do spraw wizualnych, mogę z całą stanowczością stwierdzić, że istnieje subtelna różnica pomiędzy ciasnymi lateksowymi rajstopami, opinającymi wielki i tłusty tyłek Brolyego, a pomiędzy jego wcześniejszymi spodniami. [wot]
Bartek30, wiem iż pewnie wolałbyś się leczyć u znachora, albo księdza, ale okulista też czasem potrafi pomóc gdy nie dostrzegamy pewnych "szczegółów". [kawaii]

-
Dodane: 14.07.2018 14:45 - Edytowane przez Bartek30 /
Stenbar Ruqer Bobers25

Ale uspokójcie się, okej? :d

Napisałem przecież że są różnice, prawda?
To mi nie wmawiajcie że się mylę bo są różnice, bo wiem że są, dlatego napisałem że są ale małe.
Grafika pewnie oficjalna, ale teaser też był oficjalny no nie?
A tamten Broli wyglądał inaczej.
Dobra nie chce mi się kłócić o obsrane spodnie Broliego :d

Ale dobra macie racje, to są inne pantalony [ninja]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy