Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F: Souichi i jego głupie klątwy
Dodane: 05.08.2017 10:32 - Edytowane przez by_black /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14869
"Poczekajcie tylko ... Zmienię wasze życie w horror!". Takimi słowami uracza nas wydawca mangi na odwrocie okładki. Czy rzeczywiście ten tytuł dostarczy czytelnikowi takiej grozy, ohydztwa i obrzydzenia, że zapadnie w jego pamięci na długo i wsiąknie w jego umysł w takim stopniu, że będzie miewał koszmary (jak już bywało w przypadku wielu innych dzieł Ito)? Czy przy czytaniu rzeczywiście dostaniemy to czego oczekujemy? Niestety niekoniecznie...

Typ: Manga
Autor/zy: Junji Ito
Gatunek: Horror
Data publikacji: 1987 (2015, Polska)
Status: Zakończona (Zakończona, Polska)
Ilość tomów: 1 (1, Polska)
Wydawca: Asahi Sonorama (Japonia), J.P.Fantastica (Polska)
Nasza recenzja: Souichi i jego głupie klątwy

Jedna z kilku pozycji tworzących Kolekcję Horrorów Junjiego Ito. Tym razem możecie zapoznać się z tym tytułem także dzięki recenzji #Bulma 3110.

----- Podpis --------------------
Damn right!
-
Dodane: 10.08.2017 22:24 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 50% - 1490
Strasznie zawiodłam się na tym tytule. Historie są mało ciekawe, i brak w nich jakiegokolwiek horroru charakterystycznego dla pozostałych dzieł Ito. Jedyne co w nich dobrego to to, że nie stanowią spójnej całości i można je czytać "lekką ręką" aby zapchać nudę.

-
Dodane: 28.08.2017 09:42 /
#Adik - Profil - user - 10% - 177
Mam podobne zdanie co koleżanka powyżej. Ito ewidentnie chciał zrobić odskocznie od swoich typowych propozycji, jednakże kompletnie mu to nie wyszło. Pozycja do odhaczenia na drodze poznawania jego twórczości.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy