Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV
Temat: Power Rangers (2017)
Dodane: 08.10.2016 19:31 - Edytowane przez cholek56 /
cholek56 - Profil - user - 40% - 922
Bartek30 napisał/a:
#cholek56
To moja osobista opinia na temat tych robotów :) a nie prawda objawiona.
Po za tym, jak dobrze wiesz Transformersy Bay'a cieszą się bardzo złą opinią.

Nic nie man do Twojej opini ale piszesz ze u Baya złe są a wyglądają fajnie :)

Pierwsza część mi się podobała im dalej tym słabiej i wiem a z opinią jak z dupa każdy ma własną :)

A co myślisz o megazordzie jak w Pacific Rim? Prosta budowa i sterowanie fajne

-
Dodane: 08.10.2016 19:44 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5621
#cholek56
Pamiętaj że ten Megazord musi się łączyć z pięciu innych robotów, także nie może wyglądać jak ten z Pacyfik rim :p

Ale jakby wyglądał jak coś podobnego to też nie było by źle.

"Moim zdaniem" Bay'a są złe, bardzo złe.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.10.2016 19:50 /
Bartek30 napisał/a:
#cholek56
Pamiętaj że ten Megazord musi się łączyć z pięciu innych robotów, także nie może wyglądać jak ten z Pacyfik rim :p

Ale jakby wyglądał jak coś podobnego to też nie było by źle.

"Moim zdaniem" Bay'a są złe, bardzo złe.

Wiem ale Megazordy zawsze łączyły się w robota który wyglądał podobnie jak w pacificu :o

Mi się bardziej podobają filmy od kreskówek. Kreskówek nie cierpialem :/

-
Dodane: 08.10.2016 20:58 - Edytowane przez cholek56 /
Power rangers serial badziewny ale pamiętam jak za dzieciaka się oglądało i to wszystko realistycznie wyglądało bo wyobraźnia takie rzeczy czarowala :d

Suttaka zachowales się jak petru i rozpowiedziales kłamstwo i gdy zwrócił ci uwagę zacząłeś wyzywac brawo ty

-
Dodane: 08.10.2016 21:17 /
Dem0niasty - Profil - user - 10% - 149
Jako dziecko oglądałem serial i mi się podobał, a teraz jak na niego spojrzę, to wszystko jest takie kiczowate. O filmie nie wiem co myśleć. Może wyjść dobrze, tak się przynajmniej zapowiada, ale nie chcę się jakoś specjalnie nastawiać na niewiadomo co.

-
Dodane: 08.10.2016 21:20 /
Ej a pamiętacie te karteczki z Power rangers? Ja sam się w to nie bawiłem ale duża część szkoły wymieniala się nimi

-
Dodane: 08.10.2016 21:33 /
Azazyl_Eiree - Profil - user - 30% - 529
O kurde ile ja za młodzika oglądałem wersji PR. Potem dalej leciały, ale już mnie to nie kręciło. Chociaż w przypadku PR to raczej nie tyle ,,kręciło'' co ,,odechciało mi się''. Bo jakoś nigdy specjalnie nasi tęczowi obrońcy nie wzbudzali we mnie emocji. :d

-
Dodane: 10.08.2018 13:36 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
Bartek30 napisał/a:
#cholek56
Roboty z transformersów Bay' wyglądały świetnie?
Tak. Mało tego, imho wyglądały przekozacko :d Zwłaszcza pierwsza część robiła wrażenie bo ich transformacje to były mega efekty specjalnie na które się robiło wielkie "WOW!". Potem wiadomo, kolejne części już nas do tego przyzwyczaiły ale jedynka pod względem wyglądu i transformacji robotów była świetna wizualnie.

Nowe Power Ranger :d To może być coś na prawde fajnego. Przyda się tej serii porządny reset. Te stare stroje wyglądają obecnie jak jakieś wdzianka z lumpeksu. Zwykłe dresy xD Te nowe zbroje sa mocno futurystyczne, trafiają w obecne czasy gdzie efekty specjalne są już na naprawdę wysokim poziomie. Mocno się tym nie interesuje to nawet screenów za dużo nie widziałem. Zbroje wiem jak wyglądają, ale megazorda nie widziałem żadnego i wolę żyć w tej niewiedzy aż do premiery - niech mnie zaskoczą ich wyglądem, niech sprawią, że zrobię takie same wielkie "WOW!" ja przy pierwszych Transformerach :d

Podchodzę do tego filmu jako historii opowiedzianej na nowo i nie będę tego porównywał z wcześniejszymi filmami. TO nie ma sensu, przecież wiadomo, że to będzie coś innego, coś nowego - nie znaczy, że od razu gorsze. Trzeba to ocenić w kategoriach jako coś nowego a nie jako coś, co już było.

Wiadomość doklejona:

Trzeba odświeżyć temat :d

Obejrzałem se w końcu. Bez rewelacji. O ile kostiumy wyglądają jeszcze dośc fajnie i pomysł z tym morfowaniem się zbroi był ok o tyle Zordy i Mega Zord wypadły dość słabo. Serio. Już wspomniane pierwsze Transformersy mam wrażenie, że miały lepsze i bardziej dopracowane efekty specjalne :d Fabuła bez rewelacji, nagle przypadkowo się znajduje kilku nastolatków w odpowiednim miejscu i czasie i przypadkiem odkrywają supa monety i supa statek. No i of kors akurat w tym czasie budzi się też główna antagonistka wyłowiona z otchłani oceanu xD Ci rybacy musieli mieć mega długie te sieci...

6/10 mogę dać. Luźna rozrywka na nudny wieczór ale bez efektu "wow". Gdyby taki się pojawił może byłaby ósemka.

-
Dodane: 10.08.2018 13:51 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5621
Darknes
Jakiś czas temu z kolegą oglądaliśmy dla beki tych nowych power rangersów...
I niestety ciężko było, film strasznie nudny.
Żarty tak kiepskie i STARE ( bo kogo bawi znów ten sam dowcip z dojeniem byka? i to w słabym wykonaniu )
No ale ok, ta Rita wydawała się nam strasznie ( Lesbijsko ) oglądaliśmy z dubbingiem i te jej teksty typu "Morfowoałaś już?" z dziwnymi minami w stronę innej dziewczyny były jedno znaczne i strasznie lesbijsko to wyglądało do tego scena na łóżku to była... [skrzywiony]

No ale to power rangersy więc musi być walka wielkich robotów prawda?
No i była ale była tak gówniana że nawet nie pokazali transformacji, tylko nagle się pojawił już złączony...
No tragedia zero funu z ogladania.

Zgadzam się że pierwsze transformersy były ciekawsze, bo to przynajmniej nudne nie było i fajnie wyglądało.

Zdecydowaniu nikomu tego filmu nie polecam.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy