Ważna informacja News: Polsat Games: Start 15 października, na antenie Dragon Ball Super i My Hero Academia

Polecamy

Forum > Kreskówka
Temat: Rick and Morty
Dodane: 28.08.2016 01:05 /
PunishedVenom - Profil - user - 20% - 273
Kreskówka która zaczeła jako ekstremalnie wulgarna parodia powrotu do przeszłości, a teraz fenomen i jedna z najpopularniejszych wspólczesnych kreskówek dla dorosłych z masą świetnego humoru i dość mroczną dającą do myślenia fabułą, a wy co myślicie o tym tytule ?

-
Dodane: 28.08.2016 01:13 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2500
Hm.. Nigdy o tym nie słyszałem, co mnie martwi, bo mówisz, że jest jedną z najpopularniejszych bajek dla dorosłych. Znam ich sporo - South Park(jest mega, mój ulubiony serial tego typu :d ), Family Guy, Simpsons, Futurama itd. Widzę, że ma dopiero trzy sezony, więc może się skuszę. A Ty, który z tych animowanych seriali dla dorosłych polecasz najbardziej?

-
Dodane: 28.08.2016 01:18 /
PunishedVenom - Profil - user - 20% - 273
polecam właśnie ricka and morty, jeśli nie ogladaleś simpsonów to sezony 2-6 maja najlepsze odcinki, futurama też jest spoko, za to family guy mi kompletnie nie podchodzi a south park mnie ostatnio zmeczył tym że ciagle sa takie odjechane odcinki nie ma czegoś spokojniejszego żeby te wieksze absurdalne fabuły robiły takie wrażenie jak kiedyś

-
Dodane: 24.11.2017 11:17 /
Wojda - Profil - user - 0% - 28
Zacząłem to w tym roku oglądać i bardzo się wkręciłem. Jeśli ktoś nie widział polecam. Szczególnie, że polski dubbing jest na prawdę dobrze zrobiony.

-
Dodane: 25.11.2017 11:28 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13867
Kiedyś mi to mignęło przed oczami, ale wtedy to olałem i stwierdziłem, "ej, chyba już ciut za stary na bajki jesteś co?"...

Nadrabiając jednak swoje braki w kinematografii postanowiłem przejrzeć nieco top 500 filmów i top 100 seriali... jakie było moje zdziwienie, że Rick and Morty jest na 3 miejscu (obecnie na 2) na równi z takimi serialami jak Breaking Bad, Kompania Braci czy nawet Gra o Tron.

Postanowiłem więc to obejrzeć. Tak mnie wciągnęło, że już jestem z serią dawno na bieżąco. Szkoda, że to wychodzi nieregularnie i jest uzależnione od twórców niezależnych. Pierwsze 2 serie wychodziły jeszcze regularnie ale trzecia seria miała przerwę między pierwszym a drugim odcinkiem minęły prawie 4 miesiące... potem zaczęło to wychodzić jednak znów regularniej. Jednak na końcu 3 serii twórcy żartują, że nie wiadomo kiedy będzie 4...

Tak dla odniesienia do innych "bajek dla dorosłych".
Oglądałem South Park - 7 serii, może jeszcze nadrobię resztę...
Family Guy - jakieś przypadkowe epizody tylko
Simpsons - podobnie do Family Guya

I muszę powiedzieć, że o ile South Park mnie na pewien czas wciągnął o tyle pozostałe dwa tak średnio... a Rick and Morty pochłonął mnie strasznie :d

Ja cierpliwie czekam na sezon 4. No i polecam się zapoznać, świetny serial. Rick jest takim przechu*** i ma tak wyje*** na życie, że trudno przewidzieć na co teraz wpadnie i gdzie zabierze ze sobą Morty'iego :d

Jest nawet wersja z pl dubbingiem. Wypada całkiem nieźle ale jednak bardziej polecam napisy... ew oglądac oryginał jak ktoś bardzo dobrze ogarnia angielski.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 25.11.2017 16:00 /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Dość dobrze zrealizowany serial. Polubiłem tę serią już od pierwszych odcinków, może dlatego, że w mojej opinii przypominała mi Futuramę, za którą wręcz przepadałem. Tylko tu jest jeszcze ostrzej i dużo, dużo bardziej wulgarnie. Rick i Morty bez owijania w bawełnę obnaża nasze życie z przypisanych jemu wartość. Pokazuje, jak bardzo jesteśmy bez znaczenia.

-
Dodane: 25.11.2017 17:29 /
ironik - Profil - user - 30% - 406
Widziałem, polecam.
Są fajne perełki.

-
Dodane: 25.11.2017 17:42 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5558
Darknes
Jest nawet wersja z pl dubbingiem. Wypada całkiem nieźle ale jednak bardziej polecam napisy... ew oglądac oryginał jak ktoś bardzo dobrze ogarnia angielski.

Yep.
Oglądałem wszystkie 3 sezony z Polskim dubbingiem, i jest całkiem spoko, głosy są fajnie dobrane, jedyny minus to taki że Polskie przekleństwa były dopiero od końca drugiego sezonu, i przez cały trzeci.
Także w pierwszym sezonie największym bluzgiem jest chyba: cholera :p

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 25.11.2017 18:39 /
ironik - Profil - user - 30% - 406
O, faktycznie wyszedł już dub do 3 sezonu. Oglądałem 3 sezon bez dubbingu i w sumie nie uważam, żeby angielski był jakiś "genialny".

-
Dodane: 25.11.2017 19:58 /
Wojda - Profil - user - 0% - 28
ironik napisał/a:
O, faktycznie wyszedł już dub do 3 sezonu. Oglądałem 3 sezon bez dubbingu i w sumie nie uważam, żeby angielski był jakiś "genialny".

Też tak uważam. Znam angielski na tyle dobrze, że bez problemu mogę oglądać oryginalny dubbing, ale jak do pierwszego i drugiego już był polski zrobiony, to oglądałem po polsku. Trzeci oglądałem po angielsku, bo jeszcze nie było po polsku i jakoś nie uznałem, abym oglądając wcześniejsze sezony cokolwiek tracił.

-
Dodane: 08.03.2018 13:10 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2444
Dawno nie oglądałem kreskówek, tę oglądam od wczoraj i obejrzałem już 5 odcinków. jest całkiem dobra. Rick jest tak pokręcony, że aż fajny. A tematyka trochę przypomina teorie spiskowe D:
polecam

-
Dodane: 01.08.2018 22:11 /
Hesher - Profil - user - 0% - 36
Rick i Morty to cudo i najgorsze w jednym. Sama kreskówka to naprawdę wykwintny kawał ironii, sarkazmu i wszystkiego co najlepsze w czarnym humorze. Ilość nawiązań do pop-kultury to "szt0sik", postacie charyzmatyczne, a fabuła tak głupia z początku, że aż zaskakująco dobra po pierwszym sezonie.

Problemem w tej kreskówce jest jej fandom. Najgorszy sort internetowych śmieszków. Wieczne powtarzanie "wubadabadubdub!" etc. No aż mnie ściska.

Ale sama kreskówka... OGLĄDAĆ, OGLĄDAĆ i jeszcze raz OGLĄDAĆ. Na Netflixie są wszystkie odcinki, ale i piraci sobie proadzę.

PS. Nie polecam polskiego dubbingu, ani tego z Comedy Central ani z Netflixa. Only napisy :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy