Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV
Temat: Władca Pierścieni
Dodane: 01.03.2008 07:17 - Edytowane przez by_black /
Arania - Profil - user - 0% - 10
Tak jak w temacie co myslicie o tej Trylogi ?
Jaka jest wasza opinia co do tych filmow
Czekam na wasze odp

-
Dodane: 01.03.2008 07:23 /
Darrk_Lssj - Profil - user - 0% - 78
oczywiscie film jest kozacki.Tolkien ten ktory to napisal myslal 8 lat jak to napisac a drugie 8 pisal ksiazki.niesamowita fabula filmu , swietna muzyka i oczywiscie efekty.wszystkie czesci filmu mi sie podobaly lecz w 3 (powrot krola ) wkurzylo mnie to ze duchy im pomogli , lepiej by bylo zeby te duchy mozna bylo zranic bo tak to tylko jeden by wystarczyl i by zniszczyl cala armie. ale tak ogunie to mi sie podobal.

-
Dodane: 01.03.2008 07:41 /
Wampir - Profil - user - 20% - 253
Nie mogę do końca się wypowiedzieć, bo nie oglądałem ,,Powrotu króla'' ale ,,Drużyna Pierścienia'' i ,,Dwie wieże'' to są świetne filmy. Bardzo mi się podobały tak jak kolega wspomniał mają dobrą fabułę, muzykę i efekty i jeszcze do tego akcje walki (czasami jak w Matrixie, nie no bez przesady, żart :d ) To jeszcze co do władcy pierścieni to mój ulubiony bohater to Legolas i Gandalf (nie wiem tylko jak bym uważał po trzeciej części filmu). Oprócz samego filmu możecie również się wypowiadać o ulubionym bohaterze, chciałbym znać wasze zdanie ;)

-
Dodane: 01.03.2008 08:13 /
Darrk_Lssj - Profil - user - 0% - 78
muj ulubiony bohater to takze legolas , mam wladce pierscieni gry na pc i na ps2 w kazdej gram legolasem.co do legolasa i gimliego , obejrzyj se trzecia czesc oni sie tam kluca kto wieej zabil (polewa z tego).w trzeciej czesci tez sa bardzo wkurzajce momenty takie jak: smeagol wszystko co zrobil zganial na Sama i to mnie wkurzalo niewiem jak was.

-
Dodane: 02.03.2008 07:08 /
Arania - Profil - user - 0% - 10
No przyszedl czas na mnie :)
Jak dlamnie to Wladca Pierscieni jest extra Trylogiom :) Bogato rozwinieta fabua bardzo dobre efekty specjalne np. jak umarli atakuja Uruk Hai i orki w 3 czesci :)
Moim ulubionym boheterm jest Legolas i Gandalf :d :d

-
Dodane: 02.03.2008 08:48 /
seba12121989 - Profil - user - 0% - 77
Oglądałem wszystkie trzy części, czytałem książki. Film zrobił na mnie duże wrażenie, był bardzo realistyczny, pewne rzeczy zostały pokazane inaczej niż w książce ale wg mnie na korzyść. Nie mam jakiegoś szczególnie ulubionego bohatera ... może Aragorn, sceny walki oczywiści super, polecam wszystkim.

-
Dodane: 02.03.2008 09:29 /
xan - Profil - user - 0% - 65
Oglądałem wszystkie czesci, również czytałem, a zgier to tylko bitwe o śródziemie 1 i 2 przeszedłem po kilka razy. Ogólnie fajne, tylko film w niektórych momentach odbbiega za bardzo od książki ( np elfy w helmowym jarze ) [yyy]

-
Dodane: 02.03.2008 09:37 /
galissj - Profil - user - 0% - 98
Oglądałem wszystkie 3 czesci jakies 300 razy powaznie :d tak mi ten film zaimponował ze nie mogłem nie oglądac ksiazki tez czytalem no bajera Tolkien to moj Master Roshi :) no Wy***** ksiazka i film ... Moim ulubionym bohaterem jest Aragorn

w trzeciej czesci bylo za duzo akcji ze Smeagolem i to mnie wkurzało :d :d :p P
Pozdrawiam

-
Dodane: 02.03.2008 10:54 /
Macias - Profil - user - 70% - 2834
Co do tego, że trylogia filmowa "Władca Pierścieni" jest kozacka, nie ma wątpliwości. Zrobiona jest z olbrzymim rozmachem. Przedstawienie klimatów Śródziemia z książki jest fenomenalne. Aktorzy dobrani są z najwyższej półki. Dziś nie wyobażam sobie żeby jakieś inne osoby mogły zagrać chociażby Gimliego, Gandalfa, Froda, Aragorna czy Legolasa. Efekty specialne i scenografia doskonale pasują do filmu. Co do muzyki to jest najlepsza, ponieważ była wielokrotnie nagradzana, a poza tym ma w sobie to coś. Podsumowując trylogia filmowa "Władca Pierścieni" jest dziełem niezwykłym. Żadko zdarza się tak, żeby filmowa trylogia dorównywała,a nawet była lepsza od orginalnej trylogii książkowej. Ten film miał nie mały wpływ na moje przygody rozrywkowe, ponieważ na podstawie "Władcy Pierścieni" powstało kilka naprawdę dobrych gier komputerowych, takich jak LOTR Bitwa o Śródziemie, czy LOTR Powrót Króla.

-
Dodane: 02.03.2008 16:26 /
Son_Goten_18 - Profil - user - 0% - 9
moim zdaniem trylogia Władcy Pierścieni książki i filmu jest zarypista. Film jest troche inny od książki, na pewno kazdy kto czytal ksiazke to zauwazyl. Wszystko w filmach jest super.
Najlepszymi bohaterami sa Legolas i Gandalf ;)

Gry rownierz sa swietnie zrobione. Mozna sobie w nie pograc.

-
Dodane: 13.08.2008 23:35 /
Korzel - Profil - user - 30% - 452
Co do filmów to owszem, są dobre, fajne efekty specjalne, jak napisał Macias aktorzy z górnej półki, wszystkie części warte obejrzenia. Najlepsza częśc według mnie to 3. Szczególnie dla tego, że jest tam świetnie ukazana bitwa i ogólnie jest najlepsza :d
Co do książek, to nie wiem bo jak zacząłem czytam pierwszą część to doszedłem do wniosku, że mi się nie podoba i do tej pory nie spróbowałem jeszcze raz tego poczytać :d Pozdrawiam

-
Dodane: 19.08.2008 00:20 /
Jump3r - Profil - user - 0% - 45
Trylogia Władca Pierścieni co ja będę owijać w bawełnę ogromnie mi się podoba, mogę się nawet uważać za fana [cfaniak]
Moja przygoda z Władcą Pierścieni zaczęła się od obejrzenia filmów w kinie. Potem przeczytałem wszystkie książki [cfaniak] i zacząłem oglądać filmy na nowo. Zupełnie inaczej ! :d
Jest coś co wywyższa filmy WP nad innymi, na podstawie książek. Mianowicie - Zgodność z treścią książki ! Oczywiście nie była to zgodność kropka w kropkę z książką, ale naprawdę można powiedzieć że większość scen w filmie pokrywała się z treścią książki i to jest najważniejsze :d To jest naprawdę coś niezwykłego, ogromny fantastyczny świat wymyślony przez Tolkiena który każdy może zobaczyć na własne oczy :) Aktorzy, sceneria, muzyka, tak jak ktoś ładnie ujął, wszystko z najwyższej półki :d
Filmy dla niektórych nudne, dla fanów WP są prawdziwą gratką, zrobione po prostu genialne, sceny walk wgniatają w fotel :)

Gdy tylko będę miał stację Blu Ray kupię ten film w HD, to dopiero będzie przeżycie :d Każdemu z nas tego życzę. ;)

-
Dodane: 19.08.2008 09:25 /
ja0lek - Profil - user - 40% - 876
No kurde... Już tu kiedyś pisałem. I gdzie mój post? ;/
Film bardzo mi sie podobał. Mógłbym go oglądać w kółko. Co prawda troche różnił sie od książki, ale nie bądźmy wybredni.
Jeśli jeszcze chodzi o książkę to coś wspaniałego. Przeczytałem całą trylogię 7 razy i pewnie jeszcze kilka razy to zrobie. Musze jeszcze raz przeczytać hobbit'a, może wezme sie za Silmalirion (czy jak to sie tam pisze) xP
Reasumując, film i książka godne podziwu. Często do nich wracam.

-
Dodane: 19.08.2008 10:20 /
Krisu - Profil - user - 30% - 496
Ja nie lubię czytać książek więc obejrzałem wszystkie części :p Bardzo dobre walki czasami aż brak tchu w piersiach. Film godny podziwu kiedy dostałem go na urodziny zaprosiłem już chyba wszystkich kolegów i wszyscy się zafascynowali tą trylogią.

Pozdro All , polecam [szeroki]

-
Dodane: 24.08.2008 13:12 /
Abstr@ct - Profil - user - 20% - 264
Super film.Doskonale rozwinięta fabuła.Wspaniałe efekty i sceny walk,piękna sceneria,dobrze dobrani aktorzy.Jak już ktoś powiedział wszystko z najwyższej półki.Film jest doskonałą ekranizacją książek Tolkiena.Trzeba powiedzieć,że autor ma potężną wyobraźnię.Jak dla mnie to filmowe dzieło sztuki.Coś wspaniałego.

-
Dodane: 04.09.2008 12:10 /
Usunięty - Profil - user - 10% -
Fajny film. Mi się bardzo podobał, świetne efekty specjalne, dobrzy aktorzy i sceneria. Obejrzałem ten film parę razy i moje wrażenia są super. Czekam jeszcze tylko na maraton filmowy Władców Pierścieni w kinie :)

Pozdro

-
Dodane: 04.09.2008 13:04 /
Rewinger - Profil - user - 40% - 924
Kiedy oglądałem to po raz pierwszy to tak mnie wciągnęło, że zaraz po oglądnięciu części I od razu puściłem II. Cała trylogia jest naprawdę świetna. Znakomici aktorzy, szczególnie ci grający hobbitów, fabuła nawet nie mówię, bo każdy kto oglądał ten wie, efekty to już jest klasa sama w sobie. Odwzorowanie co do książki też super, a dobrany tam Gollum i jego sposób mówienia, po prostu bajka. Same plusy i pochwały, film dla ludzi lubiących naprawdę dobre kino.

-
Dodane: 04.09.2008 19:39 /
Glamb - Profil - user - 20% - 398
Po prostu uwielbiam tą trylogię. Co kolejna cześć to lepsza od poprzedniej. Świetne walki, fabuła i muzyka. I ten klimat, oglądając niektóre sceny myślałem sobie: "ale to jest zaje*iste!" Bardzo fajny świat, szczególnie Mordor. Dobrzy aktorzy. Ogólnie cała trylogia bardzo mi się podobała. Najbardziej "Powrót Króla", a najmniej "Drużyna pierścienia"(co nie znaczy, że uważam tę część za słabą).

-
Dodane: 04.09.2008 21:50 /
riddic21 - Profil - user - 20% - 297
Ta Trylogia to moim zdaniem NAJLEPSZA PRODUKCJA W HISTORII KINA i basta zdania nie zmienie, kocham ten film od pierwszego e.... od pierwszej sceny, co ja gadam to nie jest film to jest arcydzielo cos doskonalego, cos czego jeszcze w filmach nie widzialem. Pod kazdym wzgladem doskonala swietnie zrealizowana epicka opwiesc z wielkim rozmachem o walce dobra i zla. Jedyna taka produkcja ktora jest lepsza od orginalu w tym przypadku ksiazek Tolkiena, czegos takiego jeszcze nie spotkalem.
Ulubiona postac oczywiscie Aragorn, czesto w snach jestem taki jak on, odwazny, braterski, opiekunczy, waleczny, ale rano moje przygody sie koncza i trzeba wrocic do realnego zycia, niestety...

-
Dodane: 05.09.2008 09:05 /
pluchciossj2 - Profil - user - 10% - 126
Świetne filmy , oglądałem już kilka razy całą trylogie i trzeba przyznać ... powala. Tolkien naprawdę musiał mieć niezłą wyobraźnie, żeby coś takiego wymyślić. Chwała mu za to ! ;D

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy