Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: Buki
Dodane: 12.09.2018 15:57 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1551
Skąd wiecie, że sam usunął filmiki, a nie ktoś z yt mu napisał, że ma usunąć?

Nie wiemy czemu usunął swoje filmiki, ponieważ Buki stwierdził, że jego fani nie są warci poświecenia kilkunastu minut jego życia na nagranie filmu informacyjnego, albo chociaż na dodanie komentarza z informacją.
Osobiście nie wiem o co chodzi z tym obrażaniem gościa,

Kilka osób go obrażało, znacznie większa grupa go krytykowała i wszyscy przez jego fanów i obrońców zostali zaliczeni do grupy hejterów.
Teraz już wiesz o co chodzi. :)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.09.2018 16:23 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 76
O tak z pewnością miał jakiś powód usunięcia kanału, pewnie rodzina, praca, normalne życie poza YT, obowiązki domowe.

To wystarczyło po prostu zostawić filmiki w spokoju i nic więcej nie dodawać. W czym mu te filmiki przeszkadzały? Dla mnie ta sytuacja jest trochę dziwna i zagadkowa.

Kojarzę jeden filmik, w którym mówił że będzie starał się bardziej skupić na swoim kanale. Cóż... Życie zrewidowało jego plany.

-
Dodane: 12.09.2018 16:24 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Bobers25 napisał/a:
Darknes a mnie śmieszy to jak bronisz bukiego xD.
Nie bronie go :| Mam go kompletnie gdzieś. Przecież sam skrytykowałem sposób w jaki z tym skończył xDD Nie zrobiłem tego jednak w tak żałosny sposób jak inni. Ból dupy to macie właśnie wy bo szukacie jakichś dziwnych powodów do oskarżania ludzi w sieci. Np. mi próbujesz narzucić, że kogoś bronie chociaż tego nie robię i jeszcze inne rzeczy xD Co z tego, że miał tu konto? Dużo ludzi z YT ma tutaj konta, nic to nie zmienia w postrzeganiu ich przeze mnie. Po prostu napisałem swoje zdanie o tym jak sie on zachował i jak się zachowują Ci co go z jakiegoś dziwnego powodu nie lubią.

Mówiąc o zazdroszczeniu chodziło mi bardziej o rzeczy, przez które porzucił kanał, a nie o sam kanał xDD Przecież on miał śmiesznie mało subskrybentów :| No i zdanie "ma na co zasłużył" xD Tak to można powiedzieć o kimś kto odbył jakąs karę za cos co zrobił. Jak niby pokutuje za to Buki? xD Bo mi się wydaje, że ma się dobrze a wy żyjecie w jakimś dziwnym przekonaniu, że on teraz cierpi za to jaki był/jest xD

...ale pan darknes nie rozumie że jak ktoś coś publicznie robi to będzie jakiś odzew...
Ale pocisnąłeś xDDD Pewnie jesteś teraz z siebie dumny, co? :d Jakbyś logicznie pomyślał to byś se zdał sprawę, że doskonale sobie zdaje z tego sprawę bo sam przecież się publicznie wypowiadam :d

...że jest bucem mieli racje...
Skąd wiesz, że mieli skoro nie znamy do końca prawdziwych powodów? :d Nie znamy go nawet osobiście, a w internetach se mozna być kim się chce. Ja nikogo nie bronię. Ja was tylko uświadamiam, ze ślepe patrzenie przez jeden pryzmat (jakiejś dziwnej nienawiści) nie jest fajne i dobrze jest się spróbować postawić też z innej strony. Niekoniecznie chodzi mi tu o stronę Bukiego, bo to trudne nie znając go. Bardziej o strone kogoś jak Ja - gościa któremu Buki jest kompletnie obojętny, ale oprócz krytyki potrafi też wyciągnąć jakieś pozytywy.

No skoro nagrał filmik gdzie plakal o tym forum a Wy z biegiem na yt z przeprosinami polecieliscie to chhyba jednak wie xD
Bo to wszystko było przez ludzi od nas xD Oni go zmusili do tego aby się w ogóle tutaj zarejestrował xDDDD Administracja łagodziła tylko konflikt bo cierpiał na tym image naszego portalu. Ja na miejscu Bukiego bym ich olał. Chłopak głupio zrobił bo się dał podpuścić i gówno zaczeło spływać na nasze forum... mieliśmy stać i się bezczynnie przyglądać tej błazenadzie? :| Jak kibole narozrabiają na stadionie to tez płaci za to klub i to klub przeprasza innych, a nie Ci kibole :p Oni czują się bezkarni i mają jeszcze radochę, że im się udało zrobić rozróbę. U nas się bezkarni czuli tylko do czasu, bo większość tej ekipy podżegaczy dostała bany :d Jak winni zamieszania zniknęli to się zrobiło spokojnie i milutko :)

I teraz się dziwi. Czemu ludzie go krytykują?
Nie, koleżko. Ja doskonale wiem czemu go krytykują. Sam to podkreśliłem w swoich postach, napisałem nawet jak ja bym osobiście spróbował to zrobić = moim zdaniem zrobił źle. Dziwi mnie tylko sposób w jaki inni to robią :p Bo to wygląda jak wylewanie jakichś żali. Bo się nie wytłumaczył. Skoro go tak nie lubicie to po co wam tak zależy na jakimś wytłumaczeniu? Olejcie to. Dla mnie osobiście to wygląda żałośnie bo się zachowujecie tak samo jak Ci "fani" co proszą o wyjaśnienia. Jesteście z tymi "fanami" na równi. Ale to tylko moje zdanie, a Ty od razu próbujesz na mnie za to naskakiwać.

Nie pierwszy raz się spotykam z takim czymś jak nagłe zniknięcia. Nie tylko na YT. Na forach też znikali ludzie co dodawali fajny kontent i bez słowa przestali to robić. Jakoś za nimi mocno nie tęskniłem chociaż szkoda mi było kilku usuniętych filmików czy postów. Mówi się trudno i żyje się dalej.

Piszecie swoje zdanie = ok
Ja piszę co o tym sądzę, krytykuję ale nie wylewam przy tym wiadra pomyj, staram się zrozumieć = bronie kogoś, nie znam się, nie rozumiem

Złe podejście kochani :d

-
Dodane: 12.09.2018 16:38 /
Podobno za jakiś czas ma się pojawić info na grupie i "fanpejdżu" Bukiego - taką wiadomość podała moderatorka jego grupy.

-
Dodane: 12.09.2018 17:01 - Edytowane przez Fuzion /
Fuzion - Profil - user - 20% - 253
No to ten, pogadałem z Bukim i z jednej strony go rozumiem a z drugiej nie.

Nie chcę mówić o co chodzi bo sam ma wydać niedługo oficjalne oświadczenie więc wystarczy poczekać

I o ile rozumiem sprawę odejścia z YT tak nie rozumiem sposobu w jaki to zrobił, odzew z jego strony się pojawi, ale bardzo słabo, że tak późno. Sam bym się o tym nie dowiedział gdyby nie spam jaki dostawałem na FB czy wiem o co chodzi bo o ile znam Bukiego prywatnie tak nie interesuje mnie manga i anime jako ogół, a że DB się skończyło to nie mam po co wchodzić na jego kanał.

Bukiego znam kilka lat i o ile na początku się nie lubiliśmy tak później nabrał dystansu do wszystkiego i prywatnie był bardzo spoko facetem dlatego dziwi mnie taki brak profesjonalizmu z jego strony, ale tak poza tym to nic do Niego nie mam

Buki nie wróci na YT, może i utrzyma się tego stanowiska, ale sam nagrywam i wiem jak to całe odchodzenie z yt wygląda na prawdę xD

-
Dodane: 12.09.2018 17:07 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 820
Nie bronie go :| Mam go kompletnie gdzieś. Przecież sam skrytykowałem sposób w jaki z tym skończył xDD Nie zrobiłem tego jednak w tak żałosny sposób jak inni. Ból dupy to macie właśnie wy bo szukacie jakichś dziwnych powodów do oskarżania ludzi w sieci. Np. mi próbujesz narzucić, że kogoś bronie chociaż tego nie robię i jeszcze inne rzeczy xD Co z tego, że miał tu konto? Dużo ludzi z YT ma tutaj konta, nic to nie zmienia w postrzeganiu ich przeze mnie. Po prostu napisałem swoje zdanie o tym jak sie on zachował i jak się zachowują Ci co go z jakiegoś dziwnego powodu nie lubią.

Mówiąc o zazdroszczeniu chodziło mi bardziej o rzeczy, przez które porzucił kanał, a nie o sam kanał xDD Przecież on miał śmiesznie mało subskrybentów :| No i zdanie "ma na co zasłużył" xD Tak to

To popatrz na swoje teskty. ,,Wiecie co jest jednak bardziej żałosne niż styl odejścia Bukiego? Wasze wylewanie wiadra pomyj w jego kierunku :| ". Gdzie ktoś przed tym Twoim tekstem wylewał jakieś wiadra pomyj? Ludzie go krytykowali za to co zrobił i tyle. Dla mnie Twój tekst był z dupy wyjęty. Po prostu ludzie krytykują takie zachowania i tyle bo jest to nie w porządku.
Co do zazdrości no to nie wiem. Ja tam nie zazdroszczę bo uważam że jeśli ktoś potrafi w uczciwy sposób zarabiać pieniądze (a filmiki sponosrowane są takim sposobem) to brawa dla tej osoby że potrafi to sobie ogarnąć. Ale to nie znaczy że można siknąć na fanów.
Ale pocisnąłeś xDDD Pewnie jesteś teraz z siebie dumny, co? :d Jakbyś logicznie pomyślał to byś se zdał sprawę, że doskonale sobie zdaje z tego sprawę bo sam przecież się publicznie wypowiadam :d
wiem że zdajesz sobie z tego sprawę. To było trochę ironicznie ale mniejsza. Po prostu śmieszą mnie Twoje tekstty o wylewaniu wiadra pomyj, i krytyce jego zachowania którą traktujesz jak jakiś hejt. Jest to osoba publiczna no to i jest krytyka. Zdajesz sobie z tego sprawę ale Twoje teksty brzmiały jakbyś się zastanawiał skąd ta krytyka się wzięła teraz. Po prostu takie mam odczucie czytając Twoje posty.

o to wszystko było przez ludzi od nas xD Oni go zmusili do tego aby się w ogóle tutaj zarejestrował xDDDD
] tutaj chodziło mi bardziej o to że napisałeś że ta krytka nic dla niego nie znaczy. Chciałem pokazać że skoro nagrał filmik to jednak go to trochę obchodzi skoro poczuł się urażony.
Dla mnie osobiście to wygląda żałośnie bo się zachowujecie tak samo jak Ci "fani" co proszą o wyjaśnienia. Jesteście z tymi "fanami" na równi. Ale to tylko moje zdanie, a Ty od razu próbujesz na mnie za to naskakiwać.
hmmm z tego co widzę nikt nie prosi o wyjaśnienie, tylko każdy krytykuje jego brak bo jest to burackie zachowanie. No i tyle w sumie.

-
Dodane: 12.09.2018 17:47 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Fuzion jedyny mądry. Potrafił skrytykować i nie wylać żali tak jak robicie to coniektórzy :d

Wychodzi na to, że zrobiliście z igły widły bo Buki zamierza tę sprawę wyjaśnić jak tylko znajdzie na to trochę czasu. Wolę w tej sprawie zaufać Fuzionowi, który twierdzi że go zna osobiście niż wam - osobom, które uparcie go krytykują.

Gdzie ktoś przed tym Twoim tekstem wylewał jakieś wiadra pomyj?
Skoro tego niby nie robiliście to czemu mnie atakujesz? xD Jak ja czegoś nie robię, a ktoś coś pisze to jasnym jest, że skoro tego nie robie to post nie jest skierowany do mnie - nie odpowiadam na niego :p

Teraz odpowiedziałem, bo akurat Ty już kierowałeś go wyraźnie w moją stronę :p Ja wcześniej pisałem o ogóle ludzi co to robią - ten kto to robił wziął to do siebie i właśnie się ujawnił zaczynając mnie atakować :d Tak to osobiście odbieram. W sumie często tak robię, że zauważam 1-2 osoby co coś robią, napisze ogólnie "wy" i odzywa się nagle jakaś trzecia, że ja niby coś o niej pisałem :d

Chciałem pokazać że skoro nagrał filmik to jednak go to trochę obchodzi skoro poczuł się urażony.
Fakt :d Przyznaje rację. Ale wtedy skala hejtu w jego stronę wydawała mi się dużo większa i z stąd popłynęła do jego konta i przeniosła się tutaj... teraz na jego koncie jakoś nie widzę takiej burzy, chociaż też się trochę zaczęło, ale tym razem raczej nikt mu nie pisze, że na DBP o nim źle mówią. Wtedy to nasze forum było obsmarowane i linkowane co rusz, dlatego odpowiedział.

-
Dodane: 12.09.2018 19:15 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 820
Skoro tego niby nie robiliście to czemu mnie atakujesz? xD Jak ja czegoś nie robię, a ktoś coś pisze to jasnym jest, że skoro tego nie robie to post nie jest skierowany do mnie - nie odpowiadam na niego
czemu? Przeczytaj swoje posty. O tym że krytykują jego zachowanie pisałeś że albo wylewają wiadro pomyj, albo że ich zachowanie jest żałosne bo krytykują. Te zdania były już atakiem z Twojej strony do każdej osoby która to skrytykowała dlatego napisałem swój post.

Teraz odpowiedziałem, bo akurat Ty już kierowałeś go wyraźnie w moją stronę :p Ja wcześniej pisałem o ogóle ludzi co to robią - ten kto to robił wziął to do siebie i właśnie się ujawnił zaczynając mnie atakować :d
a teraz powiedz mi gdzie przed moim postem w Twoją stronę skomentowałem coś o sytuacji z bukim? Bo z Twojego zdania wynika że ja wylewałem wiadro pomyj chociaż nie pisałem wczesniej nic o sytuacji z usunieciem filmikow i zniknieciem z yt ;) .

Wychodzi na to, że zrobiliście z igły widły bo Buki zamierza tę sprawę wyjaśnić jak tylko znajdzie na to trochę czasu. Wolę w tej sprawie zaufać Fuzionowi, który twierdzi że go zna osobiście niż wam - osobom, które uparcie go krytykują.
nikt nie jest jasnowdziem. Po prostu komentujemy sytuację która jest teraz. Przed postem Fuziona nikt o tym nie wiedział że będzie oglosznie jakies.

-
Dodane: 12.09.2018 19:37 /
Jak co to Buki wrzucił notkę w sprawie statusu jego kanału.

Ale czemu usunął filmy to nie wyjaśnił :p

-
Dodane: 12.09.2018 22:32 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1551
Jeśli postanowił skończyć z kanałem to usunięcie filmów nie wydaje mi się niczym dziwnym. Zreflektował się po czasie przynajmniej tyle dobrego o nim mogę powiedzieć, zgadzam się też z jego stwierdzeniem, iż zakończenie jego działalności jest szansą dla lepszych youtuberów robiących w temacie M/A.
To chyba tyle, 11 stron to zdecydowanie więcej niż powinniśmy mu byli poświęcić na tym forum.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy