Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV
Temat: Harry Potter i Insygnia Śmierci Część 1
Dodane: 28.01.2008 16:59 - Edytowane przez by_black /
AzulTain - Profil - user - 10% - 113
Chciaem was zapytać (o ile już ktoś przeczyta)co sądzicie o ostatniej częsci przygód pottera ja zacząłem dopiero czytać a i jeszcze jedno dla mnie jest wielkim oburzeniem że sprzedają tą książkę w BIEDRONCE!!!!!!!!!!:mad::upset:

-
Dodane: 28.01.2008 17:12 /
df7 - Profil - user - 0% - 16
Niech sprzedają gdzie chcą mi osobiście obojętne czy kupie ją w biedronce czy w księgarni jakość sie raczej nie zmieni.A co do samej książki to rozczarowała mnie ponieważ wydała mi sie taka ,,wymuszona".Przez cały czas czytania zdawało mi się ze autorka nie miała już pomysłów.Najbardziej zawiodło mnie zakończenie którego nie napisze by nie psuć przyjemności z przeczytania tego samemu tym którzy jeszcze tego nie zrobili.

-
Dodane: 28.01.2008 18:14 /
Kropa - Profil - user - 0% - 9
ponoć to teraz taki puser hit!Taka BOMBAAAAAAAAAAAA :d !Ale sam sie zastanawiam czy warto przeczytać.Jak myślicie??

-
Dodane: 28.01.2008 18:21 /
Macias - Profil - user - 70% - 2834
Hej to prawda, że sprzedają w biedronce bo właśnie tam kupiłem Pottera :) ale na moje wytłumaczenie muszę powiedzieć, że kupiłem go tam przez czysty przypadek gdyż bliżej mam do biedronki niż do księgarni. :bigrazz:

-
Dodane: 28.01.2008 18:35 /
Pastuch - Profil - user - 10% - 116
7 i ostatni nareszcie :d

-
Dodane: 28.01.2008 18:43 /
Evils - Profil - user - 0% - 2
Jeszcze nie czytalem poniewaz jestem za granicom
mam nadzieje ze az tak sie nie rozczaruje

-
Dodane: 28.01.2008 18:45 /
Wampir - Profil - user - 20% - 253
Zacznę tak: książki żadnej wogóle nie czytałem, w jakąś gre o Harry'm Poterze grałem może z godzinę i oglądałem chyba ale dość dawno jakąś cześć filmu ( Komnatę Tajemnic chyba ) i nigdy i nikt do tego mnie nie przekona, bardzo tego nie lubię. Jak już zobaczyłem temat, że JAKAŚ 7 cześć jest to trochę mi się śmiać zachciało ale dla kogoś komu się to podoba nic nie mam.
Nie chciałbym tylko usłyszeć, że 8 cześć będzie:lol:

-
Dodane: 28.01.2008 18:47 /
Pastuch - Profil - user - 10% - 116
Popieram WMPR Harry Potter :no: Lord of the Ring :yes:

-
Dodane: 28.01.2008 18:59 /
seba12121989 - Profil - user - 0% - 77
Ja też kupiłem w Biedronce i co zgrzeszyłem!?
Przeczytałem już prawie 300 stron i jest niezła całkiem dużo się dzieje więc tym co przeczytali poprzednie polecam a tym co nie to niech zaczną od pierwszej bo nie złapią o co w ogóle chodzi to tyle

-
Dodane: 28.01.2008 19:58 /
miloszp2 - Profil - user - 0% - 60
Dołują mnie takie wypowiedzi jak WMPR czy OwcaSSJ dla mnie to cios, że nie będzie kolejnego oczekiwania na nowego hp. Jestem fanem tej serii od 2000r, na każdą nową część czekałem z zapartym tchem, teraz mam 16lat i nie wstydze się przyznać, że marzyłem by moje życie odmieniło się jak Harry'ego, nie żebym był psychiczny, czy co. Co do prozy Tolkiena, czytałem WP, Hobbita i Silmarillion. Jestem pod wrażeniem tej ksiązki, ale w moim regale z książkami wszytskie tomy HP są warzniejsze od Tolkiena. CZytam wiele książek i żadna nie przebiła u mnie HP, a co do OwcaSSJ ty pewnie oglądałeś film WP, a książki to nawet w rkękach nie miałeś.

Niezły offtop:bigeek:

Wracając do VII jest to najgorsza z części, brakuje w niej składu i celowości jaką cechowały się poprzednie tomy, ponieważ autorak wiedziała, zę to już koniec nie dbała o szczegół tak jak w poprzednich tomach. Jak ktoś napisał zakończenie jest banalne, ale ono powstało na samym początku, czyli zanim powstał I rozdział "Kamienia"
U mnie lista ulubionych tomów wygląda tak
1. HP i Zakon Feniksa
2. HP i Więzień Azkabanu
3. HP i Czara Ognia
4. HP i Kamień filozoficzny
5. HP i Książę Półkrwi
6. HP i Komnata Tajemnic
7. HP i Insygnia śmierci

Pozdrawaiam prawdziwych fanów HP i Tolienka, a tych co tych książęk nie czytali proszę o wsadzenie sobie swoich opini opartych na grach, czy filmach głęboko w *****

-
Dodane: 28.01.2008 22:00 - Edytowane przez Sayan /
Sayan - Profil - user - 10% - 107
Kupiłem sobie VII Część i jeszcze nie zaczołem jej czytać ... bo kończe VI :smilewinkgrin:
ale jak co do czego to chętnie ją przeczytam :o

-
Dodane: 28.01.2008 22:09 /
Wampir - Profil - user - 20% - 253
miloszp2 po 1. Forum jest od tego żeby się wypowiedzieć i wyrazić swoją opinię na temat czegoś, więc nie musi mi się Harry Potter podobać, a to, że jestem jedną z nielicznych osób, która wypowiedziała się ,,negatywnie'' na jakiś temat to świadczy o mnie, że mówię co myślę
2. Jakbyś założył okulary chyba, że ci by nic nie dały to byś zauważył, że napisałem ,,dla kogoś komu się to podoba nic nie mam'', więc nie wyjeżdżaj do mnie z mordą bo jak dla mnie to ty nie wiesz co piszesz i może ci się on podobać, mi się po prostu nie podoba...
Nie chcę już żadnych komentarzy na mój temat w stylu, że moją opinię mogę sobie wsadzić głeboko w ****

-
Dodane: 28.01.2008 22:12 /
Macias - Profil - user - 70% - 2834
OwcaSSJ i WMPR. Na waszym miejscu nie wyśmiewałbym Pottera bo za coś takiego to normalnie w niektórych dzielnicach można w pape dostać:mad:
Skoro nie lubicie czytać książek z Potterem na czele to przecież nikt Wam tego nie zabroni.... ale lepiej uważajcie na tego typu wypowiedzi:bigrazz:
Nie to że jestem wzorowym czytelnikiem, książki jakie przeczytałem mogę na palcach policzyć, ale na H. Pottera zawsze znajdzie się czas :)

-
Dodane: 28.01.2008 22:17 /
Usunięty - Profil - user - 10% -
HP jest beznadziejny ja tego nigdy nie lubiłem i nie polubię dla mnie jest to strata czasu . WMPR ma racje forum jest do wyrażania opinij !!!!!! A ty miloszp2
naprawde nie wiesz co piszesz

-
Dodane: 29.01.2008 09:18 /
miloszp2 - Profil - user - 0% - 60
WMPR napisał/a:

Nie chciałbym tylko usłyszeć, że 8 cześć będzie:lol:

mnie najbardziej to zdanie zabolało, ale masz racje trochę przesadziłem, może nawet za bardzo trochę mnie poniosło i za to przepraszam, ale mówię, że jeżeli czegoś nie czytałeś to się nie wypowiadaj, a gra czy film odbiega tak bardzo od fabuły książki jak fabuła filmu db z movie od mangi db

-
Dodane: 01.03.2008 06:38 /
Arania - Profil - user - 0% - 10
Ja przeczytalem ja juz pare razy :) Osobiscie mnie sie podoba jest ciekawa i dyanmiczna akcja w niej jest :)
Choc niejest tak dobra jak Zakon Feniksa :)

-
Dodane: 01.03.2008 10:09 /
Ser3k - Profil - user - 40% - 857
ja HP kupowałem zawsze w tej samej księgarni i mam do niej sentyment w pewnym sensie.Ja trochę dziwnie zabierałem sie do czytania.Z jednej strony chciałem przeczytać to szybciej od brata.A z drugiej wiedziałem ze jak przeczytam pierwsza linijkę to już cala książkę.Przeczytałem ja tydzień po wydaniu i jestem trochę zawiedziony ze to już koniec myślałem ze Rowling napisze jeszcze przynajmniej z 2 części.

Pozdrawiam Ser3k

----- Podpis --------------------

"Szczęście sprzyja odważnym"Wergiliusz
-
Dodane: 01.03.2008 16:21 /
Bloody - Profil - user - 0% - 29
Może na początku z innej beczki. Panowie spokojnie. Trochę tolerancji do przekonań innych użytkowników.
A teraz o Harrym Potterze.
Mnie jako fance bardzo spodobała się ostatnia część , choć czasami przynudzała w niektórych momentach.
Zakończenie jest jakie jest. Napewno Rowling by chciała odwrócić role i zabić kogoś innego , lecz to było wymuszone przez fanów. A jak zawsze dobro zwycięża nad złem.
Dobrze , że to była ostatnia część. Co za dużo to nie zdrowo. Nie warto ciągnąć tego w nieskończoność.

-
Dodane: 01.03.2008 18:55 /
pawelus - Profil - user - 10% - 149
Ja już dawno przeczytałem 7 część tj. inne części i siódma część a raczej zakończenie jej bardzo mnie zasmuciła. Saga o harrym potterze jest bardzo fajna a siódma część jest najlepszą z całej serii, lecz coś mi w niej brakowało. Może jest to spowodowane małą ilością stron lub spartolonym zakończeniem, ale czułem że coś jest nie tak. Ale zamiast wymieniać minusów napiszę najpierw plusy. Jednym z nich to dynamiczna akcja książki i nie sposób się znudzić. Fabułą byłą ciekawa i te spotkanie na kings cross... Lecz nie podobało mi się podczas pojedynku między Voldim a Harrym kiedy to Voldi był zastraszony i zakpiony z Harrego a jak właśnie Harry był pewny siebie.. To było żenujące. Lub ten prolog lub epilog... Normalnie żal, lecz reszta mi się podobała.
Pozdro.
PS. To mój dwusetny post hih :d

-
Dodane: 02.03.2008 16:40 /
xan - Profil - user - 0% - 65
Kiedys czytałem Potterka, przeczytałem nawet 3 części :d bo wtedy tylko tyle było, ale wychowawczyni stwierdziła , że jestem uzależniony od tej książki i powiedziała starszym, no i na tym zakończyłem miłą lekturę. Ale z opowiadań znajomych mogę sie domyślec, że książka fajna tylko podobno zakończenie zjechane , nie znam go i nie chce poznac moze kiedys sam przeczytam, kiedyś...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy