Ważna informacja News: J.P.F: Wymarzona kolekcja fana Dragon Ball!

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 21.06.2018 20:54 /
KaKa - Profil - user - max% - 13580
I cyk Francja przechodzi dalej.

Argentyna całkiem odmieniona w tym meczu. Chyba ich dotknął ten remis. Szkoda, że Poloki nie ugraly remisu, teraz mogą być przybici. Ech. Czekamy niedzieli.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 21.06.2018 21:31 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
Szkoda mi strasznie Peru. Brakuje mi w tych rozgrywkach dwumeczów w grupie [xd] Peru zagrało dwa dobre mecze, oba powinni wygrać albo co najmniej zremisować a tymczasem oba przegrali. Moim zdaniem żegnają się z Mundialem w dobrym stylu a został im jeszcze jeden mecz.

Francja wymęczyła strasznie te zwycięstwo. Z taką grą to wątpię w ich finał, który obstawiało wiele osób.

Dania nieźle zaczęła. Obstawiano, że Eriksen pociągnie tę kadrę i na razie gol i asysta na koncie. Akcja Duńczyków całkiem niezła ale potem już za bardzo nic nie pokazali. Australia się starała, tworzyła sobie sytuacje ale jedyne co trafili to kolejny karny. Dania sie nieco ślizga bo gdyby karnego wykorzystało Peru mieliby dwa remisy na koncie. Trochę wstyd jak druga drużyna z naszej grupy radzi sobie lepiej na mundialu niż Polska...

Argentyna nadal walczy...

-
Dodane: 21.06.2018 23:47 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4627
Darknes napisał/a:
Francja wymęczyła strasznie te zwycięstwo. Z taką grą to wątpię w ich finał, który obstawiało wiele osób.

Oj tam w 2006 roku, Francja wygrała dopiero trzeci mecz w grupie, później pokonała Hiszpanię i Brazylię oraz Portugalię. Więc jeszcze na ocenianie za wcześnie.

Darknes napisał/a:
Argentyna nadal walczy...

Oczywiście, że walczy. Argentyna może jeszcze awansować. Nigeria wygra z Islandią, później wygra Argentyna z Nigerią, albo nawet Islandia wygra z ekipą z Afryki, a w trzecim meczu Chorwacja nie odpuści, aby nie trafić na Francję i może Messi i spółka zagrać w 1/8 finału.

-
Dodane: 22.06.2018 01:40 /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 823
Przynajmniej Polska nie będzie największym pośmiewiskiem turnieju. Puki co Argentyna przoduje w tym aspekcie a my bijemy się o drugą lokatę z Niemcami

-
Dodane: 22.06.2018 06:49 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
SirPsychoSexy
Joł, przynajmniej nie będzie AŻ tak wielkiego wstydu jeśli znowu nic nie wygramy...
Coś czuje że mecz z Kolumbią to będzie remis a z Japonią Win, czyli 4pkt, czy to wystarczy?
Nie wiem, pewnie nie.

-
Dodane: 22.06.2018 08:52 /
Potężny gwałt ze strony Chorwacji. Argentyna kompletnie straciła ducha, psychika im wysadla, Otamendi kopie rywala w mordę xD mam nadzieję, że dziś Islandia sobie wygra.

-
Dodane: 22.06.2018 18:05 - Edytowane przez Darknes /
hlkpl napisał/a:
Oczywiście, że walczy. Argentyna może jeszcze awansować. Nigeria wygra z Islandią, później wygra Argentyna z Nigerią, albo nawet Islandia wygra z ekipą z Afryki, a w trzecim meczu Chorwacja nie odpuści, aby nie trafić na Francję i może Messi i spółka zagrać w 1/8 finału.
To już praktycznie czysta matematyka. Jak pisałem, że walczy to było chyba jeszcze 0:1. Wczoraj w Argentyńskim studiu po meczu uczcili upadek minutą ciszy xDDD

Ciężki mecz z Nigerią ich czeka. Zwłaszcza, że oni też będą walczyć o awans.

Brazylia się męczyła strasznie ale wymęczyła zwycięstwo. Kostaryka pękła w samej końcówce a trzymałem kciuki aby dowieźli te 0:0 [placze] No szkoda nieco. Trochę nie trafię tej reprezentacji, a zwłaszcza Neymara. Marny aktorzyna chyba nie wie jak działa VAR xD Karnego chciał wymusić i jeszcze sie rzucał jak obrażone dziecko, któremu zabrano lizaka. Oby Szwajcaria teraz zremisowała a potem wygrała a Serbowie pokonali Brazylie [serce]

-
Dodane: 22.06.2018 20:21 /
Brazylia się długo męczyła zanim się udało. Już zacząłem wątpić w to, że coś się stanie, poszedłem się odlać a tu bramka xD na koniec Neymar po długich mękach wsadził na 2:0.

-
Dodane: 22.06.2018 20:27 /
No teraz jak Islandia przegrała z Nigeria, to szanse na awans Argentyny są nawet większe niż gdyby wygrała Islandia. Nigeria, to jakiś wielki mocarz futbolu. Argentyna raczej z nimi nie przegra. Sampaoli podobno ma się poddać do dymisji jeszcze przed meczem z Nigerią. Jeszcze Argentyna może się otrząśnie po Chorwacji.

Brazylia wygrała z Kostaryką, mimo, że męczyła się w ostatnich minutach, to jednak trzeba przyznać, że lepiej grała. Przespała pierwszą połowę spotkania, ale w drugiej Brazylia grała, a Kostaryka broniła wyniku i nie wytrzymała.

-
Dodane: 23.06.2018 07:48 /
Nie męczyła się w ostatnich minutach tylko przez całe 90 minut xD

Nigeria pokazała w drugiej połowie fajny futbol. 2:0 z Islandią napawa optymizmem przed ostatnim meczem. Przyjemnie się to oglądało. Debiutanci nie dali tym razem rady, chociaż gdyby strzelili karnego to by bardziej wierzyli w jakiś kolejny wywalczony remis.

Mecz Serbów był bardzo fajny. Dość szybko strzelona bramka, Serbowie sobie ułożyli nieco spotkanie, potem fajnie kontrowali ale nie udało się podwyższyć a Szwajcaria coraz częściej była przy piłce i budowała atak pozycyjny co najpierw przyniosło wyrównanie a w końcówce dobra kontra dała im zwycięstwo. Przed Serbami teraz wyzwanie, Szwajcaria natomiast jest na dobrej drodze do awansu.

-
Dodane: 23.06.2018 09:16 /
Sędzia zabił mecz. Powinien być rzut karny, a wtedy nie wiadomo czy Albania, to znaczy Szwajcaria, dałaby radę wybrać. Kiepska sprawa.

-
Dodane: 23.06.2018 14:08 /
dbgoku - Profil - user - 0% - 74
Dokładnie, Serb był trzymamy przez 2 Szwajcarów, nie wiem dlaczego sędzia nie skorzystał z kamer. Gdyby był karny, to mecz prawdopodobnie zupełnie inaczej by się potoczył.

-
Dodane: 23.06.2018 16:02 /
Serbowie chyba jako pierwsi mogą czuć się oszukani na "najbardziej sprawiedliwym Mundialu w historii" [xd]

Belgowie dali popis. Ale Tunezji też trzeba zaklaskać, nieźle nawet grali, statystyki dośc wyrównane. Trochę przespali początek i stracili dwie bramki więc trudno im było odrabiać wynik bo Belgowie skutecznie kontrowali. W końcówce też zabrakło skupienia w obronie. Batshuayi grał raptem około 25 minut a miał z 5 100% sytuacji z czego wykorzystał jedną xD Szkoda, że Lukaku zszedł bo ten mecz mógł się w sumie skończyć z 7:3 [xd]

Teraz czas na szarżę Meksyku :d Ciekaw jestem czy znów tak dynamicznie zagrają jak z Niemcami i na ile im pozwoli się rozpędzić Korea. Liczę na ich wygraną i jakiś remis w meczu Szwedów.

-
Dodane: 23.06.2018 16:38 /
Mamy kolejny gwałt, tym razem mogło być nawet potężniej. Belgia pokazuje, że ofensywę mają zacną. Po zdjęciu najlepszych strzelców z boiska, dalej tworzyli sobie dobre sytuacje, jeśli będzie im tak szło w meczu z Anglią, to prawdopodobnie za wiele wyspiarze nie zaprezentują. No ale wszystko przed nami. Czekamy.

Teraz Meksyk ogrywa Koreę a wieczorem Szwedzi Niemców. Oby.

-
Dodane: 23.06.2018 17:39 /
owerfull - Profil - user - 40% - 872
Belgia wychodzi zwycięsko ze starcia z Tunezją 5:2, to było starcie dwóch reprezentacji afrykańskich krajów i nie wiedziałem komu kibicować.

Wieczorkiem będzie starcie dwóch kompletnych cucków, ale z przyzwyczajenia będę liczył na przegraną Szwabii.

-
Dodane: 23.06.2018 18:16 /
Co do Serbów, to przegrali po dość mocnym sędziowaniu pod Szwajcarię. Ogólnie zachowanie Granita Xhaki i Xherdana Shaqiriego. Mocno po niżej krytyki. Szwajcarzy będą siedzieć cicho. Jestem ciekaw reakcji FiFy na takie zachowanie. Za hailowanie, to by była dość mocna kara, ale za dwugłowe orły. To pewnie już Fifa nic nie zrobi?

Belgia rozbiła Tunezję, szczerze nie wiem czy lepiej, aby Polska wychodziła z grupy. Bo dostaniemy od Belgów jak Tunezja i Janusze będą zapłakani. :p

-
Dodane: 23.06.2018 19:51 /
Ahahahahaahahahaha afrykańskie drużyny bo dwóch murzynow hahah

A nie, to dawno nie śmieszy.

Meksyk prawdopodobnie wychodzi z grupy. Mają pewność już dziś, jeśli Niemcy nie wygrają meczu, czego im szczerze życzę. Gdyby z takiej grupy wyszła Szwecja z Meksykiem to byłaby niespodzianka.

-
Dodane: 23.06.2018 19:53 /
Ower nie prowokuj tutaj ludzi :| W Belgii gra dużo mniej czarnych niż we Francji.

Co do Belgów to Boniek bardzo chce na nich trafić przy ewentualnym wyjściu z grupy :p

Meksyk dał radę. Korea grała strasznie ostro, mieli swoje sytuacje ale jednak same ostre granie to za mało. Piękny strzał Sona, niestety ta bramka padła zbyt późno aby jeszcze o coś powalczyć. Meksyk dziś już tak nie zachwycał jak z Niemcami, chyba jeszcze się dobrze nie zregenerowali albo zbyt mocno zabalowali po pokonaniu mistrzów [xd] Komplet punktów jednak zdobyty, wszystko zmierza ku wygraniu grupy.

-
Dodane: 23.06.2018 20:26 - Edytowane przez owerfull /
owerfull - Profil - user - 40% - 872
Nie wiem czy wiecie, ale Afryka to nie tylko czarni.

Wracając do tematu, Niemcy grają na razie w miarę równo ze Szwecją. Zobaczymy jak to się rozwinie :) Osobiście kibicuję Szwedom : )'

EDIT 0:1 : >
EDIT 1:1 : <
EDIT 2:1 :<<<

-
Dodane: 23.06.2018 21:34 /
Kurna no, szczelić coś bracia Szwedzi. Polak Szwed dwa bratanki i do Korei i do Germanii
Kurde ale będę się radować jak Szwedzi to wygrają ajajajaaj

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy