Ważna informacja News: Polsat Games: Start 15 października, na antenie Dragon Ball Super i My Hero Academia

Polecamy

Forum > Kreskówka
Temat: Włatcy móch
Dodane: 02.03.2012 20:55 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3896
Kreskówka opowiadająca o perypetiach czwórki 8-latków Anusiaka,Maślany,Konieczki i Czesia + Pani Frau i Higienistki. Osobiście 1 i 2 sezonu byłam fanką i kreskówka mnie bawiła+ do tego gadałam dużo Czesiem. Lecz w trzecim sezonie( w środku mniej więcej tego sezonu) odpuściłam sobie bo przestał mi się sezon podobać.
A wy? Co sądzicie o tej kreskówce? Lubicie ją, czy niezbyt?

-
Dodane: 02.03.2012 21:02 /
Esey - Profil - user - 50% - 1462
Tematu nie było takiego? :d

No cóż, kilka lat temu to naprawdę było zabawne, wszyscy znali śmieszne teksty, scenki itd. Sam widziałem do 40-tej którejś lekcji. Później nie oglądałem i szał ogólnie na "Włatców" minął. Dobrze było, ale się skończyło. Jak dla mnie co za dużo, to nie zdrowo, szczególnie w tym przypadku ^^.

-
Dodane: 02.03.2012 21:05 /
Ahalian - Profil - user - 40% - 592
Kreskówka na początku mnie również śmieszyła, ale z czasem także mi się znudziła. Za to ostatnio moja mama zaczęła to nagminnie oglądać co mnie bardzo denerwuje, ponieważ nie mogę sobie obejżeć czegoś innego tylko właśnie tę kreskówkę.
Także byłem na kinówce Władców Móch i mi się średnio podobała, a pamiętam że się tym jarałem przed seansem z kumplami :)

-
Dodane: 02.03.2012 21:08 /
slander - Profil - user - 40% - 876
Pierwsze 30-40 odcinków było naprawdę śmieszne. Ubaw po pachy :d Ale te ostatnie odcinki nie są już tak fajne, a poza tym WM po prostu już się przejadło, w sumie jak większej części osób, ale n apoczątku robiło furorę, nie ma co :d

-
Dodane: 03.03.2012 10:00 /
Cover - Profil - user - 70% - 2944
Dawniej oglądałem to dość często, ale teraz nie mam już na to czasu chyba, że zobaczę w telewizji nie zmienia to jednak faktu, że jak dla mnie jest to jedna z ulubionych kreskówek.Przygody czesia i spółki są bardzo fajne, ale ostatnio mi się WM przejadły no i zrobiłem sobie przerwę.

-
Dodane: 03.04.2012 19:43 /
Fire-Chidori - Profil - user - 10% - 177
Kiedyś było bardzo ciekawie i oryginalnie, ale potem straciło to smak i przestało być tak śmieszne, wręcz śmieszne bardzo rzadko, bardziej głupie...

-
Dodane: 10.07.2012 22:42 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6454
Kiedyś to oglądałem, ale z czasem (z wiekiem) przestało mnie to śmieszyć, a zaczęło wydawać mi się głupie po prostu i tak moja przygoda z tym serialem się skończyła.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 25.08.2012 08:14 /
MaRyJiJusz - Profil - user - 100% - 7183
Ja oglądałem i mam sentyment do pierwszych sezonów, nawet moja mama ostatnio oglądała powtórki w tv, bo jej się spodobało. Fakt faktem iż inspiracja się skończyła u twórcy i odcinki były przez to słabsze i tak samo jak inni, przestałem oglądać.

-
Dodane: 25.08.2012 10:50 /
Megumin - Profil - user - 70% - 2585
Oglądałem sporadycznie, były momenty śmieszne ale humor tam ukazany w końcu mi di znudził.Tamtego czasu ta kreskówka była bardzo popularna w gronie moich znajomych.

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 15.05.2014 20:17 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Zdarzyło się czasem obejrzeć. Byłem chyba nawet na jakimś filmie kinowym z tego, ale było to naprawdę dawno temu :) . Pozytywnie wspominam tą "kreskówkę".

-
Dodane: 15.05.2014 20:41 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2668
Moim oczom nie było ujrzeć ani jednego odcinka tego tytułu, gdzieś tam słyszałem głos bohaterów jak brat oglądał, czy jakąś krótką scenę, jednak całego jakiegokolwiek odcinka nie widziałem. Jakoś mnie ta fala ominęła, a może nie widziałem w tym nic śmiesznego...? :|

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 16.05.2014 17:15 /
KaKa - Profil - user - max% - 13649
Widzialem chyba ze dwa odcinki. Nie zrozumiałem fenomenu serialu, nic tam nie było śmiesznego jak dla mnie. No bo cóż takiego zabawnego jest w tekście "ona nie ma wacka"?

Nic fajnego.

-
Dodane: 16.05.2014 18:55 /
Pepe - Profil - user - 80% - 3739
A mi się to nigdy nie podobało, nawet w czasie największego bumu na tę kreskówkę. Ten typ satyry do mnie nie trafiał i w dalszym ciągu nie trafia :)

-
Dodane: 16.05.2014 20:11 /
Lunatic - Profil - user - 50% - 1079
Pepe napisał/a:
A mi się to nigdy nie podobało, nawet w czasie największego bumu na tę kreskówkę. Ten typ satyry do mnie nie trafiał i w dalszym ciągu nie trafia :)

[serce]

Pepuś taki podobny do mnie [serce] Kiepska kreskówka, a hajp, który jej towarzyszył jeszcze bardziej mnie zniechęcały do niej.

Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy.
-
Dodane: 19.05.2014 13:08 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1538
Kiedyś dawno temu jak jeszcze był na to szał i wszyscy się tym podniecali ... postanowiłam że obejrzę kilka odcinków. Zbytnio nie rozumiałam idei tego czegoś, humor też wydawał się być przeciętny ... Pomyślałam jednak, że nie warto dawać negatywnych opinii, tym bardziej jak widziałam zaledwie kilka pojedynczych odcinków :d Zakupiłam więc 3 i 4 sezon na DVD (a że lubię kompletować różne gadżety to zaopatrzyłam się dodatkowo w kilka kołozeszytów z wizerunkami bohaterów xD). Czasami zdarza mi się włączyć to 'na dobranoc' :d Stwierdzam jednak, że całe zamieszanie wokół tego było zbędne, bo 'produkcję' tą uważam za bardzo słabą :|

-
Dodane: 02.03.2015 09:46 /
kamSan - Profil - user - 20% - 293
Nigdy nie rozumiałem fenomenu Władców much. U mnie w szkole każdy to oglądał a później na przerwach gadali o tym jak Czesio coś znowu odwalił i jakie to było śmieszne, a gdy ja to próbowałem oglądać nic w tym ciekawego a na pewno śmiesznego nie widziałem, dla mnie prawie wszystkie gagi były słabe, więc dałem sobie spokój z oglądaniem tego.

-
Dodane: 24.11.2017 11:20 /
Wojda - Profil - user - 0% - 28
Nigdy nie lubiłem tej bajki. Wg mnie marna próba naśladowania south parka. Zbyt dużo podobieństw. Tych producentów podobało mi się "1000 złych uczynków", które było nowym pomysłem, a nie kopią. Nie wiem czemu, ale ten serial nie był kontynuowany.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy