Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Pytania i odpowiedzi
Dodane: 12.10.2018 00:19 /
DuchVegety - Profil - user - 10% - 138
Dlaczego Vegeta w DBZ po wysadzeniu samego siebie zamienił się w kamień?

Dlaczego komórczak po wybuchu powrócił do swojej starej perfekcyjnej formy?

Co by się stało jeśli znów w takiej formie perfekcyjnej wchłonąłby ponownie c17?

Jakim cudem cell tak dobrze się regenerował skoro piccolo nie potrafił tego samego?

Dlaczego dobry gruby buu jest taki słaby? W czasie walki z Beerusem padł na jeden cios.

Ile linii czasowych utworzył w sumie trunks?

-
Dodane: 12.10.2018 01:43 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1528
1.Nie zmienił się w kamień, chyba można to interpretować tak, że jego ciało zamieniło się w pył, ewentualnie uległo zwęgleniu, a zostało to przedstawione w sposób nierelaistyczny bo taka była wizja ludzi robiących anime.
2.Po wybuchu stał się silniejszy i mógł przyjąć tę formę bez konieczności pożerania androida, saiyańskie komórki dały mu wzrost mocy bo znalazł się blisko śmierci podczas samozniszczenia.
3.Wchłanianie dawało mu siłę, albo stałby się silniejszy w swojej perfekcyjnej formie, albo przyjąłby nową. Raczej to pierwsze.
4.Miał ulepszone zdolności Piccolo, to pewnie efekt pracy komputera, który go stworzył. Ten komputer manipulował komórkami wojowników, należy pamiętać, że Cell to mutant.
5.Beerus zdominował wszystkich, po prostu był zbyt potężny, w filmie BoG jednym ciosem zdjął Goku na poziomie trzecim, a Goku w tej transformacji był potężniejszy niż gruby. Ta wersja Buu uległa też osłabieniu po podziale większość mocy wziął Kid Buu.
6.Nie wiem, podróże w czasie chyba nie mają żadnego sensu w DB, ale mogę się mylić.
Większość tych pytań można łatwo wyeliminować dokładnie oglądając anime. Mimo wszystko mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany tymi odpowiedziami.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy