Ważna informacja News: J.P.F: Wymarzona kolekcja fana Dragon Ball!

Polecamy

Sklepy otaku


Poniżej przedstawiamy wam listę sklepów, także tych internetowych, w których możecie zakupić mangi, anime oraz gadżety i przysmaki związane z kulturą Japonii.

Yatta.pl - Internetowy sklep należący do grupy mangowego wydawnictwa Studio JG, w którym poza mangami wcześniej wspomnianego wydawnictwa, możecie zakupić mangi pozostałych obecnie prosperujących wydawnictw mangowych, a także polskie wydania anime. W sklepiku poza mangą i anime możecie złożyć zamówienie na typowo Japońskie przysmaki, takie jak paluszki pocky, ciuchy oraz gadżety (przykładowo figurki) związane już nie tylko z Japonią, ale także z samą mangą lub anime.Inuki.pl - Internetowy sklep całkowicie poświęcony tematyce manga i anime. W ofercie znajdziecie oryginalne figurki, plakaty, mangi polskich wydawnictw, a także sprowadzane jak i wykonywane na zamówienie gadżety. Asortyment sklepu jest regularnie poszerzany.Manganime.pl - Internetowy sklep, w ofercie którego znalazły mangi obecnie prosperujących wydawnictw mangowych, a także polskie wydania anime. W sklepiku poza mangą i anime możecie złożyć zamówienie na typowo gadżety związane już nie tylko z Japonią, ale także z samą mangą lub anime.Harro.pl - Oficjalny sklep internetowy wydawnictwa Yumegari, w ofercie znajdziecie nie tylko mangi z ich kuźni, ale także różnorodne słodycze pochodzące z Japonii, w tym znane i kochane paluszki pocky.Mangarden.pl - Oficjalny sklep internetowy wydawnictwa J.P.Fantastica, w ofercie znajdziecie mangi wszystkich wydawnictw, gadżety, figurki, orientalne smaki oraz genialny program lojalnościowy, dzięki któremu zbieracie punkty za każde wydane pieniądze, za zdobyte punkty możecie płacić także za swoje zakupy w Mangarden.pl.Księgarnia Empik - Księgarnie Empik to nie tylko książki, w ofercie tej marki znajdziecie mangi wydawnictw takich jak J.P.Fantastica, Studio JG czy Waneko, dostępne są również różnorodne magazyny związane z mangą i anime, a także kulturą Japonii, ponadto w ofercie znajdziecie gry na ich podstawie, a czasami także samo anime.Księgarnia KiK - Księgarnia znajdująca się w Poznaniu przy ulicy Św. Marcina 26, zapewnia swoim klientom dostęp do różnorodnych komiksów w tym również mang wydawnictw takich jak J.P.Fantastica, Studio JG czy Waneko.Księgarnia Komiksiarnia - Księgarnia znajdująca się w Katowicach przy ulicy Andrzeja 5 oraz w Krakowie przy ulicy Radziwiłłowskiej 26 B, zapewnia swoim klientom dostęp do różnorodnych komiksów w tym również mang wydawnictw takich jak J.P.Fantastica, Studio JG czy Waneko, a także gadżetów typu kalendarze, torby, breloczki czy artbooki. Kupując w sklepie internetowym oszczędzasz na produktach 10%.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy