Ważna informacja News: J.P.F: Wymarzona kolekcja fana Dragon Ball!

Polecamy

Magazyny otaku


Poniżej przedstawiamy wam listę działających polskich magazynów działających w środowisku mang, anime oraz krajów dalekiej Azji.

Magazyn Arigato - Polski kwartalnik skupiający się głównie na tematyce azjatyckiego komiksu i animacji, ale też filmie, grach, modzie i muzyce.Magazyn Asia on Wave - Kompendium wiedzy o krajach Dalekiego Wschodu w 108 stronach A4! Coś dla miłośników muzyki, kuchni, kultury, podróży i dla tych, którzy na tym poprzestać nie zamierzają! W czasopiśmie można znaleźć wywiady z zespołami znanymi bardziej i mniej, a także teksty podglądające Azjatów niczym przez powiększające szkło z różnych kątów. Całość idealnie uzupełniają koreańsko-japońskie plakaty w konwencji unisex. Nic, tylko czytać i kupować!Magazyn KYAA! - To nowy magazyn o tematyce anime, mangi i kultury japońskiej. Tworzony przez fanów i z myślą o fanach, zawiera Wasze najlepsze teksty oraz grafikę. W skład każdego numeru wchodzą newsy, recenzje anime, mang i gier, artykuły o kulturze, filmie, muzyce, wywiady i ciekawostki.Magazyn Otaku - Jeden z najstarszych, na polskim rynku, magazynów tematycznie związany z mangą i anime, nowościami ze świata Otaku oraz krajem kwitnącej wiśni. Każdy numer to interesujące felietony, szczegółowe recenzje, wywiady oraz nowości.Magazyn Torii - Magazyn na polskim rynku poświęcony Japonii. Jego powstanie było naturalną odpowiedzią na rosnące w Polsce zainteresowanie kulturą tego kraju - zainteresowanie mające wiele źródeł i postaci. Miłośnicy sztuk walki, amatorzy orientu, fani mangi – trudno o bardziej zróżnicowaną grupę, a jednak postanowiliśmy podjąć wyzwanie i stworzyć publikację, w której każdy wielbiciel Kraju Kwitnącej Wiśni znajdzie coś dla siebie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy