Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

ostatnie newsy

Być jak Son Goku, czyli jak dobrze wyglądać w Smoczym klimacie

Każdy fan DRAGON BALL ma w swoich skarbach coś z czego jest dumny, są to karty do gry, kolekcjonerskie naklejki, figurki, mangi czy ciuchy, które mają nawiązywać do ulubionej mangi bądź anime. Tym razem i ja dołączyłem do grona osób, które swoją pasję przekładają na ubiór, zapraszam do recenzji pomarańczowej bluzy na guziki z kanji Son Goku z oferty Kameshop.pl!



Zaczynając swoją przygodę!



W moje ręce wpadła bluza, popularnie znana jako bejsbolówka. Kierując się wyborem, głównie interesuje mnie materiał, jego jakość, a także obróbka. Dodatkowym ważnym atutem dobrej bluzy jest jej krój, to, że dobrze wygląda na manekinie czy na zdjęciu, niekoniecznie oznacza, że będzie dobrze prezentować się na mnie.


Kliknij aby powiększyć obraz

Jednak pierwsze o czym wspomnę, to dostawa, paczka została nadana kurierem InPost, została nadana i wysłana 11 września, dotarła już następnego dnia, mimo, że przejechała ponad pół polski. Paczka była dobrze zabezpieczona i bluza dotarła cała bez skaz. Plus za szybką dostawę.

Wracając do samej bluzy. Na pierwszy rzut oka można zapytać, w tych kolorach na miasto? Ano tak, na miasto, kolory choć mogą na zdjęciach wydawać się jasne i intensywne, to wierzcie na słowo, są świetnie dobrane i zbalansowane (w sumie śmiało można pobrać próbkę i porównać ze strojem Son Goku). Jeżeli ktoś pragnie odczuć na sobie barwy Gi Son Goku, to na pewno nie zawiedzie się na tym zestawieniu kolorów. Jeżeli ktoś chciałby sięgnąć po mniej rzucające się w oczy kolory, to ten model posiada również dwie inne wersje kolorowe. Warto przed zakupem sprawdzić w ofercie sklepu.

Dalszy ciąg recenzji przeczytaj pod tym linkiem.
Dodał: by_black, 20.09.2017 19:44

Komentarze

by_black dnia 22.09.2017 10:30
makaay, upominam, żebyś zwracał się uprzejmiej do pozostałych użytkowników. Jeżeli nie odpowiada Ci produkt, to wystarczy zwrócić uwagę na wady, oczywiście jeżeli w ogóle posiadasz dany produkt lub miałeś z nim do czynienia. Nadskakiwanie i rzucanie słownictwem o fekaliach do osoby, która skomentowała coś na własnym doświadczeniu jest nie na miejscu.
makaay dnia 22.09.2017 09:15
przykład -
https://www.kames...zamek.html

http://allegro.pl...16016.html

Takze możecie kupić porządną bluze czy koszulke i zrobic swoj projekt ;) ale czy za sam nadruk,naszywke 110 zł to aby nie za duzo?!
makaay dnia 22.09.2017 09:02
ZigiZaK ale ja z toba niedyskutuje i nie interesuje mnie twoje czy innych zdanie ja mówie jak jest a ty możesz przeczytać i tyle w temacie.Teraz powstało wiele takich firm które sprzedają ubrania z motywami czy anime czy patriotyczne itp.Wiekszość sprowadza chinskie gówno jak koszulki fruit of the loom i dają nadruk(wiekszosć kupuje dla nadruku bo jesteście fanami Db i szanuje) ale to nadal gówno chińskie o słabej gramaturze dają tylko dodatki(drukowane juz w polsce lub lub naszywane)a materia dziadostwo tak jak ta bluza(którą można znalezc w mniejszej cenie tylko bez znaczka db).Najgorzej kręcą z tymi rashguardami sprzedają własnie targowe(koszulke targową piłkarską każdy kiedys taką pewnie miał) gówno w cenach kosmicznych.Wejdzcie sobie i zobaczcie ciuchy Under Armour czy Polskie red is bed to zobaczycie róznice materiału co to jest "bawełna" i porządna jakość za te same pieniądze.A to ze mają szybką i miłą obsługe no to chyba normalne jezeli chca zarabiać... Jak zaczną robić te ciuchy w Polsce i z porządnego materiału to zmienie zdanie na temat takich sklepów narazie robią ludzi w ch..a
Morex dnia 21.09.2017 23:07
U mnie się zaczęła wymiana całej szafy i połowa wyjechała na działkę :p Zawsze lubiłem bejsbolówki, ale wole nie dawać pretekstu do dalszego wietrzenia szafy xD
by_black dnia 21.09.2017 22:54
Już kilka osób na wieczornych spacerach z psem zaczepiło mnie w związku z bluzą, więc jest rozpoznawany :)

Morex, u mnie był zonk na kolor, ale się już przyzwyczaja ;)
by_black dnia 21.09.2017 22:53
Stenbar, tak jak pisałem w tekście, materiał naprawdę mogę polecić, nie jestem w stanie opisać jak ma się sprawa z koszulkami i innymi. Ale bazując na bluzie jest naprawdę dobrze.

Materiał to czysta bawełna, ubieram ją obecnie na wieczorne spacery, i zdaje swoje zadanie w 100%. Jedyny mankament to jak zaznaczyłem kołnierzyk, ale to kwestia indywidualna, mnie nie podpada.
Morex dnia 21.09.2017 22:39
up -> Przecież jest napisane w recenzji :p Ogólnie bluza fajna, ale u mnie nie przejdzie bo żona by awanturę skręciła :d
Stenbar dnia 21.09.2017 22:34
Wzór jest na tyle mało infantylny, że rozpoznają go tylko osoby znające trochę tematykę anime, lub ogarniający ogólnie popkulturę. To plus, blacku jaka jakość materiału?
Bulma 3110 dnia 21.09.2017 21:28
Uwielbiam czytać recenzje ciuchów - widać pełen profesjonalizm :d

Co do samych koszulek - co prawda wygrałam jedną w konkursie dzięki tej stronce, więc myślę że śmiało mogę powiedzieć co nieco, skoro jak zwykle odbywają się tu jakieś dyskusja :)

Materiał nie powala, a jakość wydruku jest średnia i widać mankamenty. Ceny wysokie w porównaniu z konkurencją. Zamówiona koszulka miała być typu "unisex" a okazała się całkowicie męska. Może gdyby otrzymał ją jakiś facet to byłaby na niego dobra - na mnie po prostu jest wielka i źle leży. Mimo to bardzo pochwalam obsługę sklepu - babeczka, która mnie obsługiwała była świetna. Całkowicie ogarniała temat, szybko zorganizowała wysyłkę, rozwiązała problem z kurierem i przede wszystkim interesował ją klient :)
ZigiZaK dnia 21.09.2017 19:08
makaay piszesz to z doświadczenia czy z opinii innych? O ile rashguardy mnie nie interesują, to mam kilka koszulek z tego sklepu i jest mega zadowolony.

Zamówiłem też bluzę, zobaczymy na dniach jak przyjdzie. po zdjęciach mam wrażenie, że jest OK a kasy mi nie szkoda na Dragon Ballowe bajery.
Strona 1 z 2 1 2 >