Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F. - Japonica Polonica Fantastica
Dodane: 16.08.2015 14:15 /
#Samael - Profil - user - 80% - 3103
A ja nie rozumiem co taki pseudo "żart" ma na celu, bo na pewno nie śmieszy :|

chyba Ty

To logo jest gdzieś użyte czy to tylko najzwyklejsza w świecie przeróbka? Już wole słonia.

Jest użyte w Wzgórzu Apolla na którejś ze stron. Nie powiem Ci dokładnie gdzie gdyż nie posiadam tej mangi (kasa, dajcie kase [placze] ).

----- Podpis --------------------
W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 23.12.2015 16:02 /
#Marcin00 - Profil - user - 70% - 2666
Gdzie na Mangarden znajdę za punkty rabaty, bo wiem że kiedyś były za punkty rabaty? Dawno tam nie kupowałem, zlikwidowali to...? [placze]

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 23.12.2015 21:02 /
#Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13377
Marcin00 napisał/a:
Gdzie na Mangarden znajdę za punkty rabaty, bo wiem że kiedyś były za punkty rabaty? Dawno tam nie kupowałem, zlikwidowali to...? [placze]

lulz xD Wraz z przenosinami sklepu... a raczej nie przenosinami tylko w sumie likwidacją starego, znikły też i rabaty. Ludzie dawno temu o nie walczyli (ale to było w średniowieczu chyba więc nikt tego nie pamięta) i niby JPF się zadeklarował, że z czasem je wprowadzi ale do tej pory ich nie wprowadzono xD Jak będę miał przyjemność znów spotkać się z Endriu to go o to osobiście spytam bo by się przydały. Pamiętam jak na starym sklepie brałem zamówienie za 500zł a dzięki tym rabatom płaciłem 200 :d Teraz to dają takie "świąteczne rabaty na tajne hasła" ( [xd] ) że cena obniża się o marne 20-30zł [yyy]

-
Dodane: 23.12.2015 21:31 /
#KaKa - Profil - user - max% - 13435
#Marcin00

No ale możesz za to zapłacić punktami za towar, co prawda czytając dyskusje dowiedziałęm się, że upusty są o wiele, wiele mniejsze niż były za czasów starego sklepu, ale cóż poradzić?

-
Dodane: 19.07.2016 00:19 /
#LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 670
Szykują się dwie obsuwy i to zapewne dosyć dłuuuuuuuuuugie biorąc pod uwagę w czym jest problem. Szkoda przede wszystkim obsuwy Planetes pozostaje jedynie liczyć że rzeczywiście autorowi to oglądanie zbyt długo nie zajmie

Jak to często bywa - nieszczęścia chodzą parami :(
1. Niestety nadal czekamy na akceptację okładki i obwoluty light novel "Naruto". Nie wiadomo kiedy otrzymamy odpowiedź ponieważ powędrowała ona do dodatkowego sprawdzenia. Środki książki są już wydrukowane i czekają jedynie na sklejenie.

2. Przeciąga się również sprawdzanie obwoluty "Planetes". Musimy poczekać jeszcze kilka dni ponieważ ogląda ją autor. Tutaj nie powinno być jednak zbyt dużego opóźnienia.

Przepraszamy za wynikłą sytuację, mimo naszych starań i wysyłania materiałów z ponad miesięcznym wyprzedzeniem nie mamy na wszystko wpływu.

-
Dodane: 20.07.2016 13:01 /
#Morex - Profil - user - 20% - 302
NIe takie długie. Myślałem o obsuwie max do miesiąca a tu miłe zaskoczenie:

W końcu się udało i mamy zaakceptowane obie obwoluty na które tyle czekaliśmy.
Dołożymy wszelkich starań aby "Naruto: tajemna historia Kakashiego" ukazała się do końca lipca.
Z "Planetes" mamy niestety mały problem i komiks ukaże się w sierpniu (postaramy się jak najwcześniej). Wynika to ze skomplikowanej terminologii (medycznej i naukowej) użytej w mandze i potrzebujemy więcej czasu aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przepraszamy za problem.

Szkoda tylko że mnie nie stać na razie na Planets :(

-
Dodane: 20.07.2016 13:06 /
#LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 670
O jaka miła niespodzianka nie spodziewałem się że im to tak szybko pójdzie z reguły przy tego typu opóźnieniach trzeba było długo czekać.
Jednak JPF potrafi czasem zaskoczyć pozytywnie :)

-
Dodane: 21.07.2016 11:28 /
Też się cieszę, bo nie wpłynie to na obsuwę innych tytułów :)

Swoją drogą straszne są te całe akceptacje okładek i związane z nimi restrykcyjne regulaminy...

-
Dodane: 21.03.2017 19:05 /
https://docs.goog...ed?c=0&w=1

Nie wiem w sumie czy link zadziała bo ja juz wypełniłem :p Wydawnictwo rzuciło krotką ankietę w sprawie wydań specjalnych. Jest szansa na reedycję Ality oraz Akiry w wydaniu zbliżonym do Blame.

-
Dodane: 21.03.2017 22:07 /
Ankiete wypełniłem odrazu :p W sumie wstyd się przyznać, ale obu tytułów nigdy nie przeczytałem mimo ich popularności. Także ja wybrałem wydanie obu wersji w tytułach z twardą okładką (obu nie mam, a chętnie zobaczyłbym oba klasyczne i stare tytuły w ładnej oprawie na półce). Swoją drogą fajny zabieg JPFu na odświeżenie starych tytułów ;)

P.S. Może moje oryginalne skany folii z Ality będą w końcu coś warte ;P

-
Dodane: 22.03.2017 00:05 /
Ja zaznaczyłem tylko Akirę w miękkiej. Nie przepadam za mangami w grubej, Blame mam normalne i jest spoko. Wszystkie MM mam w cienkiej i też są ok. Ality nie chce bo już mam, powoli się ta manga stawała białym krukiem a oni teraz chco zrobić tak jakby dodruk w ładniejszym wydaniu [yyy]

Akiry natomiast nie mam, a anime jest świetne, więc chętnie bym kupił wydanie w oryginalnych 6 tomach. To moim zdaniem fajniejszy pomysł niż te cienkie zeszyty, których jest aż 19.

-
Dodane: 22.03.2017 10:52 /
Jeżeli zrobią opcję jak w BLAME, to w sumie nie widzę problemu z tym ich pytaniem o twardą lub miękką oprawę. Cały nakład w twardej oprawie + kilka sztuk i tak jest robiony pod zamówienia indywidualne i już opłacone.
Na wszystko w twardej nie starczy mi pewnie kasy, także z dwóch powyższych wybrałbym tylko jeden w twardej. Co do ilości tomów to też wolałbym mieć to zbite w 6 grubych tomów, a nie jakieś zeszyty...

-
Dodane: 22.03.2017 17:05 /
No, zwłaszcza że teraz te zeszyty są, że tak powiem, gołe. Bo kiedyś, dawno, dawno temu, wydawnictwo dawało do tego 6 boxów, więc w tych boxach wyglądało to jeszcze ok. Mam więc nadzieję, że zrobią reedycje właśnie Akiry, a Alitę sobie darują lub ewentualnie wydadzą Last Order, to by było naprawdę coś :d

-
Dodane: 31.05.2017 15:56 /
No i taka mała informacja od wydawnictwa:

Od 1 lipca 2017 nastąpi zmiana cen wszystkich tomów "Dragon Ball" oraz około połowy tomów "Naruto". Pierwsze wydania dawno się już wyczerpały, a dodruki wymagają wyższych cen z powodów ekonomicznych.
✅Nowa cena za tom "Dragon Ball" - 15,75 zł
✅Nowa cena za tom "Naruto" - 18,90 zł
Jeszcze przez miesiąc można kupować pakiety i pojedyncze tomiki w niższych cenach!

Niestety z tego co obserwuje u siebie w pracy, to cena papieru offsetowego poszła lekko w górę i obecnie jest go mało w papierniach i drukarniach. Myślę, że to, plus mniejsze nakłady dodruków. są tymi powodami ekonomicznymi. Jeżeli ktoś nie ma tych tytułów, to polecam zaopatrzyć się jeszcze w tym miesiącu w brakujące tomy ;)

Z tego co widzę, będę musiał zacząć kompletować starsze tytuły od JPFu xD

-
Dodane: 31.05.2017 17:08 /
Widziałem własnie jak wracałem z pracy :d

Dobrze tak tym co nie kupili! [zly] Ja mam chyba nowe DB za 5 zł za tom a Naruto gdzies tak do 30 tomu po 8zł kupowałem [xd]

Spóźnialscy mają jeszcze miesiąc na nadrobienie braków w tańszej cenie, więc niech się śpieszą [xd] Teraz z okazji dnia dziecka dorzucają gratisy do zamówień, macie czas do 5 czerwca :p

-
Dodane: 31.05.2017 22:54 /
Ja nawet nie mam złudzeń, że ktoś to kupi... No może jakieś pojedyncze jednostki. Obecnie na FB jest chyba z 10 grup, gdzie można sprzedawać komiksy i mangi. Przy takich tasiemcach i to jeszcze sędziwego wieku, liczę tylko na drugi obieg komiksu i fajne okazje. Co do gratisów to ja dalej czekam na swój gratis z grudnia, którego nikt mi nie wrzucił do zamówienia i mimo obietnic dalej go nie dostaje :( Może przy wysyłce prenumeraty BLAME w końcu dołożą brakujący item :p

-
Dodane: 04.06.2017 13:51 /
Na stronie mangardenu pojawiła się informacja o tym, że ceny mangi Dragon Ball i starszych tomów Naruto pójdize w górę ze względu na to, że produkcja dodruków kosztuje odpowiednio więcej.

Smutek.

-
Dodane: 04.06.2017 14:07 /
Było już pisane o tym wyżej w temacie :d Masz Karol czas do 1 lipca aby uzupełnic braki w swojej kolekcji tańszym kosztem.

Czemu Morex uważasz, że nikt nie kupi? Jest masa osób co nie ma skompletowanego DB (chociażby KaKa), więc teraz się powinni rzucić dopóki ceny mniejsze jeszcze są.

-
Dodane: 04.06.2017 14:40 /
#Darknes

Ups, faktycznie już było. Przepraszam.

No raczej nie kupię. Co prawda zarabiać zaczynam, ale są inne rzeczy niż manga do kupienia :d

-
Dodane: 04.06.2017 14:41 /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14845
Nic dziwnego, ceny idą do góry, a mangi mają stać w miejscu? Zakładam, że Dragon Ball i tytuły jemu podobne już wybitnej sprzedaży nie mają, a spora część fanów kupiła używki na alledrogo.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy