Ważna informacja News: Polsat Games: Start 15 października, na antenie Dragon Ball Super i My Hero Academia

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Auta z waszego garażu
Dodane: 05.09.2015 20:02 /
Daiki_Ninomiya - Profil - user - 50% - 1413
#Siwas Jak na 1 auto to jest super, a nie może być. :d A do sedna, troszkę offtopując - wiesz że możesz wywołać nie kiepski pożar wjeżdżając na ściernicho? Teoretycznie od rozgrzanego kata ( jeśli jest ) może się zająć a wtedy baj baj samochodziku. :( :p

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 05.09.2015 20:13 /
lukkasks - Profil - user - 0% - 83
Witam

1. post na Forum i od razu zaczyna od chwalenia.. no cóż ;p

Moja historia z autami jest dość szeroka, gdyż mialem już

Opel Vectra A 91'
Mazda 626 96'
Mercedes 190 90'
Ford Courier
Ford Expres
Honda Civic 5d 98'
VW LT35 Maxi (ten to był 6 metrów długi :d )
Honda Civic 3d 2003

no i obecnie mam BMW 3 e90 z 2008 roku ale już następny w planach :)

-
Dodane: 05.10.2015 22:59 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 954
Ja sobie jeżdżę Mazdą 3 rocznik 2005,Benzyna,Hatchback. Całkiem dobrze się trzyma i mam nadzieje że jeszcze mi posłuży przez długie lata ale jak już będę zmuszony do zmiany to będzie to kolejna Mazda 3 :d

-
Dodane: 21.01.2018 19:20 - Edytowane przez BobTheDog /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Od kilku lat jestem posiadaczem leciwego już Peugeota 206. Jest bardzo ekonomiczny i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Nie musiałem także odwiedzać mechanika, bo oprócz jednej usterki z alternatorem nie miałem z nim większych problemów. Sporo już razem przejechaliśmy, a szykuje się jeszcze kilka wyjazdów. Wszyscy mi mówią, że czas go już sprzedać, tylko nie widzę powodu po co miałbym to robić. Nie chce mi się wykładać kasy na nowy sprzęt, wolałbym wydać kasę na nowy rower. Samochód traktuję wyłącznie jako urządzenie gospodarcze.

Plastuś
-
Dodane: 22.01.2018 18:34 /
wymiatacz0 - Profil - user - 0% - 40
Ja nie będę się rozpisywał o samochodach brata, mamy, taty, siostry, bo trochę tego się przewinęło a tu chyba nie o to chodzi, napiszę jakie posiadałem już na swoim koncie. To lista raczej tanich samochodów ale w większości dobrze je wspominam :) :

-Fiat Cinquecento '94 700ccm
-Fiat Tipo '95 1.4ie
-Volvo 440 '92 - 1,7 - ludzie wspaniały samochód ! rocznik 92 a miał wszystko chyba co w tamtych latach świat widział :)

-Ford Mondeo '95 1.8 Zetec (też miło się nim jeździło, przewygodny i nienaganne wyposażenie)
-Renault Laguna II - 1.9dCi 120KM (największy błąd życiowy po którym straty czuję jeszcze do dziś i jeszcze nie do jutra)

-Opel Omega B - 2.0
-Audi 80 B3 '91 - 1.8
-Audi 80 B4 '92 - 2.0 90KM - ten mam aktualnie, jest to moim zdaniem fajny klasyk którego nie mam zamiaru sprzedawać być może w ogóle, i chcę go odpicować porządnie na tip-top :) Silnik świetny, jazda może bez szaleństw ale ten samochód pojedzie na koniec świata i wróci spowrotem :) Poza tym to stara szkoła robienia samochodów, w środku plastiki itd. dziś wyglądają niemal tak jak 20 lat temu nic nie popękane - teraz nie robi się takich samochodów.
Lubię te stare auta, i jakoś nawet nie mam ochoty zbierać na jakieś nowsze auto - wolę wkładać pieniądze w ten stary egzeplarz i ... matko.. mam z tego frajdę !

:)
Pozdrawiam :)

-
Dodane: 22.01.2018 21:04 /
krupek123 - Profil - user - 40% - 594
Mam w zasadzie dwa jeden Mercedes 190 2.5D bardzo fajne auto dlatego to jego ostatnie chwile jazdy codziennej niedługi idzie pod koc :d i Seata Arose 1.0 cóż jak to wszystkie auta z grupy VW prewet i nie ma co więcej dodawać :d

-
Dodane: 23.01.2018 18:23 /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Mercedes 190 2.5D bardzo fajne auto

Maszyna nie do zajeżdżenia. Utrzymywana w dobrym stanie z pewnością przeżyje właściciele, jego dzieci, a być może nawet wnuki. Nigdy nie pozbywałbym się takiego samochodu.

Plastuś
-
Dodane: 15.08.2018 21:56 - Edytowane przez plewka098 /
plewka098 - Profil - user - 0% - 64
Moja rodzina jeździ Oplem Signum z 2007 roku a ja posiadam Alfę Romeo 159 z 2009 roku. To moje drugie auto, wcześniej posiadałem Hondę Jazz z 2003 roku i to było moje pierwsze autko, naprawdę niskie spalanie, które może zejść poniżej 6 :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy