Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Auta z waszego garażu
Dodane: 08.10.2009 20:29 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Trochę dla fanów motoryzacji lub posiadaczy aut xD Pochwalcie się jakie macie auta, a może wasi rodzice xD Osobiście niemam auta, jednak za czasów dynastii Yang, posiadaliśmy Forda Oriona, marne auto, na dzień dzisiejszy ale w latach '99 chyba nie było najgorsze xD

-
Dodane: 08.10.2009 20:32 /
Cheon - Profil - user - 50% - 1212
Rodzice posiadają Skode Felicie, Opla Corse (starszego) i najlepsze auto w Polsce - maluszka :p
Żadne rewelacje, ale przynajmniej jest czym jeździć...

-
Dodane: 08.10.2009 20:35 - Edytowane przez pajdek76 /
pajdek76 - Profil - user - 10% - 247
No cóż moja rodzina nie grzeszy piniędzmi więc mam stare auta ale na szczeście mój tata to złota rączka i są utrzymywane w idealnym stanie a są to: mój brat mazda 626 w bardzo dobrym stanie choc dużo przejechane i więcej w nią włożył niż warta, chinqechento (czy jakos tak) mojej mamy chyba w najlepszym stanie na tyle lat został kupiony z przebiegiem jedynie 40000km choć wiadomo lata robią swoje i trzeba coś naprawiać, nisan sunny mojego taty najstarszy z nich i wartość naprawy przez wszystkie lata (ok.2-3) wynosi tyle co nowy samochód z salonu lecz po tym smiga bez zażutów i jest niezawodny.

zuza zjadłaś chyba słowo bo pierwsze zdanie się nie lepi :p

-
Dodane: 08.10.2009 20:37 /
Macias - Profil - user - 70% - 2848
Eee. Ferrari nie posiadamy, ale posiadamy Dodge'a Caravana i Toyotę Carinę. Autka są bardzo przyjemne w użytkowaniu. Dodge jest siedmioosobowy więc można nim przewieść sporo osób i bardzo dużo bagaży. Natomiast Toyota, z całkiem zgrabnym silnikiem benzynowym 2.0 jak na swoje latka radzi sobie całkiem dziarsko jako samochód osobowy i do zabawy z przyspieszeniami. Ale wiadomo, że to nie są jakieś rewelacyjne fury, ot zwykłe samochody dla zwykłych ludzi.

-
Dodane: 08.10.2009 20:40 /
Zuza - Profil - user - 70% - 2509
Ja tam się nie znam za bardzo na autach i nie ogarniam jakie mają moi rodzice, bo nie interesuje mnie to. Mój tata ma jeepa jakiegoś, bo jest rolnikiem więc raczej niczym niższym na pole nie wjedzie. Moja mama ma jakieś dwuosobowe audi bodajże, a brat to w ogóle nie wiem co to jest. :p Mnie samej się marzy coś w stylu Land Rovera Discovery ( tak, ten ogarniam xD ) i sobie kiedyś uzbieram, to wam się pochwalę :p

-
Dodane: 08.10.2009 20:44 /
Rocky - Profil - user - 50% - 1387
Moi rodzice, a właściwie tato ma Opla Zafirę roczki 2004. Autko 7 osobowe takie bardziej rodzinne. Na pewno nie do wyścigów ;)
Ogółem przyjemni się nim jeździ całkiem wygodnie, nawet w 7 osób. No i dość spory bagażnik bo to w końcu Mini Van [szeroki] Silnik ma chyba 2.0 diesel ;P Czy coś xD

-
Dodane: 08.10.2009 20:45 - Edytowane przez mateuszg44 /
mateuszg44 - Profil - user - 10% - 199
no a u mnie tez żadne rewelacje :p
mama ma swoje autko Fiata Pande ( z salonu [wesoly] ) bo typowno babskie xD
tata na chwile obecna wozi sie fordem transitem a ja jezdze Vectra A [wesoly]

#Rocky watpie ze to jest 2.0 diesel predzej 1.9 albo 2.2 lub 2.5 :d bo z tego co sie orientuje to 2.0 jest tylko w benzynie xD ( jak sie myle to mnie poprawcie )

-
Dodane: 08.10.2009 20:45 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
żadnych szczególnych aut moi rodzice nie mają (bo ja jeszcze nie mam ) to jest volskvagen sharan czy jakoś tak i ford galaxy czy jakoś tak dodam że te samochody są potrzebne do pracy więc nic wspaniałego nie ma
pozdrawiam

-
Dodane: 08.10.2009 21:25 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
No jedyny samochód jaki był w mojej rodzinie (około 10 lat temu xD) to Fiat 126p :p Innego moi rodzice się nie dorobili. Ale mój dziadek ma bardzo fajną Mazdę, ale nie wiem jaki model bo się na samochodach nie znam xD

-
Dodane: 08.10.2009 21:36 /
enigma - Profil - user - 80% - 3428
Ja mam w garażu VW T4 duży samochód, był on głównie potrzebny dla mojego ojca bo gdzieś tam kiedyś pracował. :d Mamy Audi A6 ale raczej je sprzedamy. No i to tyle. VW też sprzedamy i będzie bez samochodu i gitara, o kondycje trzeba dbać. :d

-
Dodane: 08.10.2009 21:49 /
C@rL - Profil - user - 60% - 1969
Toyota Yaris 1.3 z 2005 roku oraz Fiat Cinquecento z 94 - maszyna nie do zajeżdżenia ;) Toyoty używa mamusia, natomiast tatuś do pracy jeździ Fiacikiem, w którym można przewieźć wszystko! 2 metrowa szafa się do niego zmieściła ! ;d

-
Dodane: 09.10.2009 00:26 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Ja osobiscie nie ma auta choc bardzo bym chciał ;) A moi rodzice posiadali kolejno najpierw Fiata 126p potem poloneza potem jakiegoś Citroena potem Opla Astre Classic a teraz maja Toyote Corolle Combi juz od 5 lat która smiga ładnie na gazie ;) tez nia jezdziłem i by styklo takie autko choc przyspieszenie to jest znikome :p

-
Dodane: 09.10.2009 16:41 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13868
Zuza napisał/a:
Mój tata ma jeepa jakiegoś, bo jest rolnikiem więc raczej niczym niższym na pole nie wjedzie.
Na pole to się jeździ ciągnikiem a nie samochodem xD chyba że twój tata podpina do niego w jakiś sposób maszyny rolnicze xDDD

Aktualnie tatuś ma WV Golf III 1,6 benzyna :d nie jest jakiś super ekstra ale jak się dociśnie to kapcie można palić na asfalcie :d początkowo miał w planach kupić sobie jakiego jeepa żeby nie męczyć się z dojazdem w zimę bo do głównej drogi kawałek mamy... a ja miałem przejąc Golfa :d ale plany się pokrzyżowały i ja na razie jestem bez samochodu :| a tata dalej śmiga Golfem.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 09.10.2009 19:57 /
syngohana - Profil - user - 70% - 2753
A moi rodzice mają VW Golfa IV 1,9 TDI xD Autko w sam raz dla naszej 3 osobowej rodziny bo jest w wersji kombi tak więc i pies się zmieści. Moi rodzice bardzo lubią Volkswageny bo to już ich 3 samochód z tego koncernu. Są z niego zadowoleni, bo mało pali a jeździ całkiem nieźle :) Ja też jak do niego wsiądę to czuję się dobrze, choć czasem brakuje trochę koni mechanicznych to i tak można odczuć radość z jazdy :)

-
Dodane: 23.10.2009 12:59 /
by_ikar - Profil - systemadmin - 90% - 4472
Nie posiadam samochodu, nie posiada go moja mama. Może to i dla niektórych wyda się śmieszne, dziwne, albo trudne jak mi to już ktoś kiedyś powiedział "jak ty sobie dajesz radę bez samochodu" na to ja z wielkim zdziwieniem jak można zakładać że samochód jest jakąś koniecznością :| nie podróżuje wiele, jak potrzebuje się raz kiedyś gdzieś dostać to latam albo pks albo pkp. Jak już jest to miejsce gdzie nie jedzie komunikacja publiczna, wtedy się pytam kogoś z rodziny, znajomych czy nie jadą w tamtym kierunku, lub czy by nie podrzucili. A na co dzień jeżdżę jagurarem: http://images8.fo...a4cmed.jpg xD może rower stary, wyglądać przypałowo, ale kto mieszka blisko niemców wie że takie rowery są na czasie, głównie dla tego że kupisz taki za 30-50zł jest bardzo wygodny (siodełko) dobrze się nim jedzie dzięki miejskiemu bieżnikowi xD ogólnie to o wiele lżej i lepiej niż jakimiś górskimi rowerami. Sporo dziadków i młodzieży jeździ w niemczech takimi rowerami. Też jeżdżę jak nie muszę się nigdzie specjalnie daleko (w obrębie miasta) dostać. :p

-
Dodane: 23.10.2009 13:26 /
aniontko - Profil - user - 20% - 263
ja też nie mam auta, moi rodzice nie mają...
nie mam też prawa jazdy. Kiedys mieliśmy Passata, ale jak się rozgracił to uległ zezłomowaniu, od paru lat nie mamy auta, jakoś sobie radzimy bez niego, jest dobrze :)
tylko czasami mimo wszytko szkoda, bo garaż pusty stoi...

-
Dodane: 20.11.2009 23:44 /
damianek7 - Profil - user - 0% - 30
Ja posiadam VW Polo z 2000 roku, autko jak autko do pracy, na studia i do domu. W zupełności wystarczy. Ale za nic bym go nie wymienił, trochę się do niego przyzwyczaiłem i by było trochę smutno się z nim rozstać.

-
Dodane: 16.08.2015 23:11 - Edytowane przez Daiki_Ninomiya /
Daiki_Ninomiya - Profil - user - 50% - 1413
Moi rodzice posiadają Kię Sorento 2005 2.5 CRDI z automatyczną skrzynią biegów w wypasionej wersji wyposażeniowej - kremowa skóra, klimatyzacja, porządna jednostka centralna audio ( Na kasety [xd] ) , tempomat i mnóstwo innych bajerów o których nie wiem. [cfaniak]

Osobiście jak wsiadam do tego wozu to się nieswojo czuję, tak wysoko siedzieć :d Niektórzy mówią że fajnie, a ja mówię wręcz przeciwnie, wolę szurać tyłkiem po asfalcie. :d

Mam nadzieję że do końca roku coś tutaj zaktualizuję. ;)

-
Dodane: 16.08.2015 23:20 /
Sanix - Profil - user - 10% - 107
Aktualnie Sejkol na propsie a w niedalekiej przyszłości są 2 wersje jeszcze się zastanawiam czy Mitsubishi Eclipse 2g czy też Audi S8 rocznik do 2002 takie lochowate konkretne wozy :3

-
Dodane: 17.08.2015 01:34 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
Moje 5 minut :p

http://s10.ifotos...qsssen.jpg

http://s10.ifotos...qsssnq.jpg

http://s5.ifotos....qsssex.jpg

http://s2.ifotos....qssseh.jpg

http://s10.ifotos...qssses.jpg

http://s5.ifotos....qsssea.jpg

http://s10.ifotos...qssseq.jpg

Jest to BMW E46, 1998r. niestety moc tylko 136KM przy poj. 1951, ale jak na pierwsze auto może być :p Samochód ogólnie bogato wyposażony - skóra, webasto, szyberdach, tempomat, kierownica multifunkcyjna, pełna elektryka szyb, domykanie i otwieranie szyb z pilota, z przodu i z tyłu zamontowałem oświetlenie led (przód - zamontowałem w lampach ringi SMD led II, tył - lampy led), zmieniłem oryginalne radio na Alpine UTE-72BT, narzekam tylko na rdzę której tak dobrze nie dopatrzyłem w podwoziu, ale autko dobrze się sprawuje :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy