Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Dodane: 20.07.2009 16:31 - Edytowane przez by_black /
Michal_954 - Profil - user - 10% - 178
oglądaluiście kiedyś walki k1 i walki w klatkach ?? jest pare zaje*** gości którzy prawie każde walki wygrywają sami obejrzyjcie na youtube.com

k1 (polecam)
Mirko Crocop
Remy Bonjasky

Walki w klatkach (polecam)
Kimbo Slice

ich walki są godne podziwu, oni nie boją się uderzyć jak inni, niektórzy tylko umieją się bić w parterze a na stojąco tylko dstaja guzy nie to co oni. Obejrzyjcie ich walki i napiszcie co o nich sądzicie.

-
Dodane: 20.07.2009 16:40 /
Lutas93 - Profil - user - 0% - 16
Oglądałem niejednokrotnie i śmiało mogę przyznać że są to naprawde wciągające sporty. Właściwie są to jedne z najbardziej brutalnych odmian LEGALNIE uprawianych sportów walki. Jednak te walki mają inny charakter niż większość. O ile z bokserami czy ludźmi walczącymi w lżejszych odmianach sportów walki można porozmawiać to o tyle zawodnicy np. K1 często kończą jako naprawde skretyniali ludzie. Ale czegóż to się obecnie nie robi by zadowolić tłumy.. :p

-
Dodane: 20.07.2009 16:43 /
Michal_954 - Profil - user - 10% - 178
obejrzyj walke Mirko Crocop vs Bob sapp :d to jest dopiero coś
lub Mirko Crocop vs Remy Bonjasky

-
Dodane: 20.07.2009 21:57 - Edytowane przez Plastus /
Plastus - Profil - user - 70% - 2738
Ostatnio widziałem w MMA taki nakaut, że aż mnie zmroziło. Facet tym uderzeniem na pewno przeszedł do historii xD

http://www.youtub...rD38hvYOvc

A tak wygląda moja ukochana capo w wersji MMA

-
Dodane: 20.07.2009 22:13 - Edytowane przez Macias /
Macias - Profil - user - 70% - 2834
Plastus napisał/a:
Ostatnio widziałem w MMA taki nakaut, że aż mnie zmroziło. Facet tym uderzeniem na pewno przeszedł do historii xD
http://www.youtub...rD38hvYOvc
A tak wygląda moja ukochana capo w wersji MMA

No Plastek, szczerze mówiąc zatkało mnie xD Nie przypuszczałem że ten cios zrobi na mnie takie wrażenie, a jednak.

-
Dodane: 20.07.2009 22:20 - Edytowane przez Plastus /
Myślę że moja twarz również nie chciałaby się wdać w romans z stopą tamtego pana. Pewnie musiało boleć. Ale uczniowski błąd tego drugiego, zupełnie opuścił garde, w ogóle to wyglądało jakby sam był widzem i podziwiał ekwilibrystykę tego capoeristy... ; )

-
Dodane: 20.07.2009 22:22 /
Plastus napisał/a:
Myślę że moja twarz również nie chciałaby się wdać w romans z stopą tamtego pana. Pewnie musiało boleć...

A mówili po walce, ile zębów poleciało wówczas? xD

-
Dodane: 20.07.2009 22:24 /
A mówili po walce, ile zębów poleciało wówczas? xD

Wiesz, każda miłość ma swoją cenę a szczególnie ta między twarzą a stopą jest bardzo trudna i czasami bolesna gdy obaj kochankowie zbyt bardzo się zbliża do siebie.

-
Dodane: 20.07.2009 22:29 - Edytowane przez Macias /
Wiesz, każda miłość ma swoją cenę a szczególnie ta między twarzą a stopą jest bardzo trudna i czasami bolesna gdy obaj kochankowie zbyt bardzo się zbliża do siebie.

Czyli zęby zostały w stopie? xD

-
Dodane: 20.07.2009 22:33 /
Tak, zostały pod paznokciami xD

-
Dodane: 20.07.2009 22:45 /
Dahaka - Profil - user - 0% - 4
ja nie jestem wcale zdziwiony bo Mea lua de compasso to jedno z mocniejszy kopnięć w Capoeira Regional... wiem bo przygode z Capo zacząłem w 2002 roku

-
Dodane: 20.07.2009 23:01 /
Ale w ogóle nie była tutaj gingi.

przygode z Capo zacząłem w 2002 roku

Jaki masz sznur ?

-
Dodane: 20.07.2009 23:52 /
Blade - Profil - user - 70% - 2866
Nie interesuje się za bardzo takimi walkami, ale jednak ten temat mnie zaciekawił :) Piękny kop w wykonaniu tego capoeiry. Co do walk w klatkach to są one niezwykle efektywne, pięknie się na nie patrzy. Ale nie wiem czy wszystkie są prawdziwe, czasem ma się wrażenie że udają.

-
Dodane: 21.07.2009 09:13 /
Dexteros - Profil - user - 40% - 578
Bob Sapp poza tym, że jest duży to niewiele umie. Ostatnio dostał w pi*decze od Bobby'ego Lashley'a :d

A Crocop - jak to szło? Jego prawa wysyła do szpitala a lewa na cmentarz czy odwrotnie? :d

-
Dodane: 21.07.2009 10:00 - Edytowane przez Glamb /
Glamb - Profil - user - 20% - 398
Mocny ten nokaut, który zapodał #Plastus. Wydaje mi się, że goście którzy walczą z capoeristami nie wiedzą czego tak naprawdę mogą się spodziewać i są zaskoczeni. Gdyby walka przeniosła się do parteru to myślę, że Marshall by wygrał, no ale i tak capo to niezła broń :)

Jeśli chodzi o MMA i K1 to bardzo lubię to obydwie formuły. Ale wole MMA w klatce, a nie na ringu, jak na tym filmiku. Obydwa ze sposobów w jaki można prowadzić walki są efektowne, szybkie i często kończą się poprzez K.O. Nie ma tu wielu klinczów i przeciągania walki tak jak np. w boksie. Choć w MMA czasem większość walki odbywa się w parterze [umarl] Ci wszyscy zawodnicy którzy tam walczą są niesamowici. Mimo, że niektórzy nie wyglądają na mocarzy są potwornie silni, szybcy i co najważniejsze wytrzymali (ale i tak mocny atak zmiecie ostatecznie każdego). Zawodnicy MMA to wg. mnie najlepsi fighterzy, ponieważ są najwszechstronniejsi :)

P.S. Lubie oglądać takie walki też dla tego, że autentycznie wyzwalają agresję w widzu xD (no ale za chwilę i tak mija)

P.S. 2 Zapomniałem powiedzieć co w tych walkach jest najlepsze: to oczywiście piękne panie, które zawsze im towarzyszą :d

-
Dodane: 22.07.2009 11:55 /
iniesta10 - Profil - user - 0% - 79
mnie te walki nie ruszaja , sa troche nudne bo caly czas goscie sprowadzaja sie to parteru ;//

-
Dodane: 22.07.2009 18:12 /
Dahaka - Profil - user - 0% - 4
Jaki masz sznur ?[/quote]
Cordao... zalezy w jakiej jestes grupie Capoeiry, w kazdej grupie jest inna gradjacja ja w swojej jestem Graduado

-
Dodane: 25.07.2009 19:25 /
Przecież i tak wszyscy sznury dostają na Baczi w Krakowie, tak przynajmniej mi się wydawało.

-
Dodane: 25.07.2009 19:47 - Edytowane przez Caput /
Caput - Profil - user - 0% - 38
Wolę formułę K1 :p lubię jak się trochę ruszają a nie takie zapasy jak muchy w smole xD Ale dla mnie najlepszym sportem walki jest boks ^^ To jest to co kocham :p Do tego na ulicy chyba najbardziej efektywna o ile przeciwnicy nie mają jakichś przyrządów pomocniczych ;P Przynajmniej mi wystarczą same pięści,bez żadnych skoków i wygibasów xD :) jesli chodzi o efektowność to tutaj bezapelacyjnie Capoeira lub wschodnie sztuki walki :p np kung fu ;)

-
Dodane: 28.08.2009 08:16 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3139
Ja oglądam czasem walki K1 na eurosporcie ;) Przeważnie biją się Japończycy, albo Tajlandczycy, których za bardzo nie lubię :p Kiedy walczą z kimś z Europy to na każdym kroku pokazują swoją "wyższośc" rzucają przeciwnika na deski sposobami z Judo np. podcinając mu nogi, albo co chwila kopią prosto w brzuch rywala to trochę poniżające. Przypomina mi się bokser, który chodził z opuszczonymi rękawicami i tyłem do rywala xD Naprawdę Ci ludzie mają coś z głową :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy