Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Świat, Wydarzenia i Polityka
Temat: Tadeusz Rydzyk
Dodane: 20.07.2009 16:35 - Edytowane przez by_ikar /
Lutas93 - Profil - user - 0% - 16
http://www.youtub...2vFfcyaJRM

Ja sam pochodzę ze stolicy moherowych beretów, więc z naszym drogim ojcem opiekunem miasta mam styczność bardzo często. Porównywanie Rydzyka do Tuwima, to jest rzeczywiście żałosne. PiS zamiast odciąć się od podobnych komentarzy, wspiera Ojca Wszechmogącego (sic!) znaczy sie Dyrektora. Podczas ostatnich wyborów zauważyli chyba moc moherowego elektoratu. Rydzyk po swoich pięknych przemowach dla studentów niczym mnie nie zdziwi. Poza tym samo zachowanie moherów jest żałosne. Wszyscy sie rozesmiali z żartu Rydzyka, a sam czarnoskóry misjonarz jeszcze ładnie im podziękował. Rzeczywiście miał za co :p

-
Dodane: 06.08.2009 17:49 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4398
http://wiadomosci..._min_.html

Oczywiście rydzowi znowu sie fuksło...

-
Dodane: 06.08.2009 18:15 /
Kayleigh90 - Profil - user - 70% - 2155
Ech, no co poradzić, Szymon Hołownia słusznie się wypowiedział o Ojcu Dykta... Znaczy Dyrektorze :p : "Czy on się Boga nie boi?"

-
Dodane: 06.08.2009 18:29 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6200
No cóż takie szm...y zawsze się wywiną od sprawiedliwości. Ale cóż, to przecież wszystko mafia.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.08.2009 18:47 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Takiemu debilowi to zawsze wszystko ujdzie płazem.

-
Dodane: 06.08.2009 19:25 /
kordos - Profil - systemadmin - max% - 65517
rydzyk i jego radio sa przykladem na to jak za pomoca religijnych chasel mozna omotac mniej myslacych ludzi (zeby nie mowic zupelnie pozbawionych mozgu istot niegodnych nosic miano ludzkiej rasy)

za rowno rydzyk jak i bezmozgie zombi z jego rozglosci tyle razy juz udowadniali o wyjatkowo niskim poziomnie swojej inteligencji ze zupelnie nie wiem kto moze tego radia sluchac... ale z drugiej strony jakie radio tacy odbiorcy

a tu mam kilka przykladow na to jak on i jego swita uparcie daza do osmieszenia sie (to nie zarty - to autentyczne wypowiedzi; ostrzegam przed naglymi atakami smiechu ;p):

najpierw grono "ekspertow":

"ekspert RM: - Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem jest słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach wody "Bonaqua", i jako logo partii Unia Wolności. Żebyśmy mieli kilkuset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibyśmy się bać masonerii"

"ekspert na antenie RM: - Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666.A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła. "

"Ekspert RM: - Muzyka techno w takim samym, a może nawet większym stopniu co narkotyki, uzależnia. Wywołuje bowiem w organizmie podobne reakcje chemiczne. Prowadzi też do rozwiązłości seksualnej."

"ekspert RM: Byłem na audiencji u ukochanego Ojca Świętego. Patrzę, Polacy, nawet duża grupa. Siedzą sobie na chodniku i czekają na papieża. Patrzę, a oni chleją wódę i cieszą się, że ich nikt nie zaczepia. Prosto z butelek pili. Albo matki katoliczki... jeżdżą do Niemiec na truskawki i zamiast zbierać, to się tam sprzedają, bo to łatwiejszy zarobek. Potem w domu mąż się dziwi: ale ty ciężko pracowałaś, że tyle pieniędzy przywiozłaś. A ona nie truskawki zbierała. Potem do kościoła idzie i się modli... No... wzór do naśladowania. Z dziećmi za rączkę do komunii. Obrzydliwość... Te dzieci są przykrywką dla bydlęcia. "

teraz kilka wypowiedzi sluchaczy (skad sie tacy ludzie biora?):

"telefon do RM: - Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą prawdę Sat-an! "

"telefon do RM: - Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?
- Prosimy...
"Jak to dobrze, że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama urodziła, niepokalana... "

"słuchacz RM: - Chciałem pozdrowić moją zmarłą siostrę. Żeby zawsze była zdrowa. " (mimo wszystko mysle ze to byl jednak zart :P)

"Słuchacz: - W Oświęcimiu nigdy nie było komór gazowych. Ta propaganda głoszona jest przez lobby homoseksualistów amerykańskich.
Ojciec Piotr: - Chyba przez lobby żydowskie.
Słuchacz - A to nie na jedno wychodzi? "

"Telefon do RM: - Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."

ale co w tym dziwnego skoro przewodzi nimi ktos kto wypowiada sie tak:

"o. Rydzyk: - Polska stała się terenem misyjnym dla pogan. Ich wysłannikami są prostytutki przy drogach. Siać... trzeba siać, siać, siać..."
"o. Rydzyk: - Popatrzcie na te kobiety na ulicach. Tak chodzą i się ubierają, jak gdyby były prostytutkami. Popatrzcie, ile mamy w Polsce prostytutek. Ulice pełne prostytutek... na każdym kroku... "
(on ma chyba jakis problem w tej kwestii :P)

"Ojciec Rydzyk: Ja już nie mogę się na to wychowanie seksualne patrzeć. I popatrzcie, jak ono jest wprowadzane w Polsce. Rękami katolików jest wprowadzane. To jest normalny instruktaż. Dzieci się instruuje, jak robić samogwałt, jak sobie robić dobrze... bez Boga. "
(a tu to po prostu brak mi slow xD)

"o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych: - Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Głupoty takie gadają... mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę trzymał w Radiu Maryja?"

"o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych: - W Koszalinie podszedł do mnie taki jeden i prosi o pięćdziesiąt groszy, a ja musiałem nos zatykać i uciekać... taki był niemyty. Dlaczego oni się nie myją? Kochani, trzeba się myć i siać, siać, siać... bo tylko jak będziemy siać, to zgasimy płomień nienawiści."
(siac siac siac - chyba za duzo sie nasluchal chlopakow a Jamajki :P)

"Słuchaczka: - Tadeusz? Dzień dobry. To ja - Maria...
o. Rydzyk: - Dlaczego mi pani mówi po imieniu? Ja nie znam żadnej Marii... To znaczy jedną znam... ale ona by raczej do mnie nie zadzwoniła... "
( tu doceniam zart sluchaczki :] )

"o. Rydzyk: Niektórzy ludzie nie myślą. Tzn. mówią że myślą, myślą że myślą, ale nie myślą! "

ale jest tez pare przypadkow kiedy odzyskuje wiare w to ze nawet tam czasem dzwonia ludzie ktozy mysla (malbo mysla ze mysla :P):

"słuchaczka: - Pojechałam na pielgrzymkę na Węgry i widziałam, że księża, co byli z nami, kupowali w dużych ilościach winiaki...
o. Jacek: - Mówi pani nie na temat dzisiejszej katechezy."

"rozmowa na antenie RM: - Jak to jest ojcze? Znajoma chodzila po domach i zbierala pieniądze na RM i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest... - Może źle zbierała..."

"Słuchaczka RM: - Idę sobie ulicą, patrzę, a tu takie szesnastoletnie ku... wkładają za wycieraczki samochodów ulotki agencji towarzyskich. Patrzę za chwilę, a jedną taką ulotkę wyciąga nasz ksiądz proboszcz. No to pytam się jego, po co mu ona. A ksiądz odpowiedział, że przyda się jako zakładka do książki. Już nie wiem, co o tym myśleć."

"Słuchaczka: - Papierosy, chłopcy, trochę alkoholu... no puszczam się i jestem szczęśliwa, i jest mi dobrze.
Ojciec Piotr - Dziecko... czy ty wykręciłaś właściwy numer telefonu?"
(to musial byc zart xD)

"Rozmowa na antenie RM: - Wy tak ciągle mówicie, że ona była zawsze dziewica.
- Tak, proszę pana.
- To ja jej strasznie współczuję"

"Słuchacz: - Jak się do was dzwoni, to trzeba pochwalić Maryję zawsze dziewicę... prawda?
o. Jerzy: - Tak jest przyjęte.
Słuchacz: - Ale to przecież było dwa tysiące lat temu, to skąd wiadomo, że ona jest nadal dziewicą?
o. Jerzy: - No... pan sobie musiał dzisiaj nieźle golnąć."

"Słuchaczka: - Ja już z nerwów to nie mogę słuchać tych głupot, które wy wygadujecie. Gdybym miała jakąś spluwę, to bym wam wszystkim w łeb wypaliła.
o. Rydzyk: - No i widzicie państwo to komunistyczne miłosierdzie, które czasem do nas telefonuje, te esbeckie metody "w łeb bym wam wypaliła". Ech... sam czasem żałuję, że nie mam - jak to ta pani powiedziała? - że nie mam spluwy! Trzeba siać..."
(on to chyba jakis rolnik jest :P)

" Słuchacz: - Ja już pięć godzin do was dzwonię i dopiero teraz się dodzwoniłem. Chciałbym zaprotestować przeciwko temu, że wy tak bez przerwy na tych żydów nadajecie... o. Rydzyk: - No to niech pan sobie następne pięć godzin jeszcze do nas podzwoni."
(a to juz jest jawny antysemityzm - dlaczego nikt nic z nim nie robi?)

Jaki z tego wniosek?
trzeba siac siac siac siac.... xD

-
Dodane: 05.05.2013 21:22 /
Akki1234 - Profil - user - 40% - 655
Ksiądz Tadeusz Rydzyk! Z tym wtrącaniem w polityke przesadza! Miał wyśmienity pomysł z radiem i telewizją tylko to są programy religijne, a nie polityczne! [ninja]

-
Dodane: 07.05.2013 17:11 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Człowiek, który księdzem to chyba tylko z tytułu jest, bo głównie to o kase chodzi. Założenie religijnego radia mogło być dobrym pomysłem, ale naciąganie ludzi, już nie...

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy