Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa
Temat: Detroit Metal City
Dodane: 24.12.2008 16:11 - Edytowane przez by_black /
MattiTeo - Profil - user - 40% - 845
Do napisania tego tematu, skusił mnie trochę temat Behemoth ;p

Może na początek, przybliżenie anime:
Souchi Negishi, wielki fan szwedzkiej muzyki popularnej, chce założyć zespół popowy w Tokio. Niestety, choć jest niewątpliwie utalentowanym gitarzystą, jego amatorski głos uniemożliwia mu wykonywanie sielankowych utworów. W imię komercji zgadza się zostać liderem (przynajmniej na scenie) death metalowego zespołu Detroit Metal City (geneza tej nazwy nie została podana). Choć jest znany jako Krauser II, nie potrafi utożsamić się z pomalowanymi na biel i czerwień twarzami i stara się oddzielić codzienne życie od sceny. Niestety, byt oparty na śpiewie o gwałtach i słuchaniu piosenek miłosnych nie może być zwyczajny...
źródło: http://anime.tanu...

No tak, Souchi'emu się nie poszczęściło i musi grać w grupie death metalowej xD Perypetie jego życia ukazane w anime, na pewno was rozmieszą. Mnie bardzo, momentami sikałem ze śmiechu xD Jeśli nie oglądaliście tego anime, to zachęcam was aby zapoznaliście się z nim. Jest naprawdę warte uwagi i ma tylko 12 odcinków po zaledwie ok. 13 minut. Odcinki możecie znaleźć na kreskówki.fani.pl ;) A jeśli oglądnęliście już to anime to co o nim sądzicie? Jest to zwykła przy głupawa komedia, karykatura czy może krytyka środowisk muzycznych? A może zwykłe g*wno? Zapraszam do tematu.

P.S. W tym anime jest wiele nieodpowiednich treści, więc jeśli nie macie iluś tam lat to nie oglądajcie tego xD

-
Dodane: 26.12.2009 12:50 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4399
Jedyne co znam z tego anime to mocna, chyba death metalowa muzyka o tytułach takich jak "Death penis" xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 28.04.2010 15:33 /
kalwi666 - Profil - user - 0% - 32
Osobiście oglądałem anime jakieś trzy razy oraz film który mam na komputerze i bardzo lubie go oglądać :)

-
Dodane: 28.04.2010 17:51 - Edytowane przez MattiTeo /
MattiTeo - Profil - user - 40% - 845
Hah, ktoś oglądał to super anime! xD Szkoda, że jest mało popularne, a myślałem, iż wiele osób posiada taki zryty humor xD Epicka scena na zachętę! : D

#JCD napisał/a:
Jedyne co znam z tego anime to mocna, chyba death metalowa muzyka o tytułach takich jak "Death penis" xD

Muzyka jest świetna xD W 'F**king Gum Palace' przez połowę piosenki jedyne słowo, które słychać to 'f**k' xD

-
Dodane: 07.05.2010 13:36 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14770
Najbardziej w tym wszystkim rozwaliły mnie momenty, gdzie głowa kapeli, która wykazuje wręcz cioterowate zachowanie, pod maską psychopaty rozwija się w tą stronę xD Przesrane mieć takich menadżerów xD

-
Dodane: 17.05.2010 21:44 /
Whitebeard - Profil - user - 0% - 25
Hahaha świetna komedia :) Nieźle się naśmiałem oglądając to anime.Najbardziej rozbawiło mnie gwałcenie wieży Tokijskiej :p Warto wspomnieć też o całkiem fajnym openingu i jakże piekielnym endingu xDD

-
Dodane: 14.10.2010 16:21 /
Ibuki_Suika - Profil - user - 80% - 3729
Na wakacje oglądałem to anime i muszę stwierdzić że jest pokręcone :d Tyle co tam było humoru to mała bania, oglądnąłem jednorazowo wszystkie epki bo nie dość że krótkie to nie można było się nudzić . Zdecydowanie odradzam wrażliwym dzieciom :d

-
Dodane: 14.10.2010 16:23 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6166
Sama nazwa mnie zachęca. :p Wygląda to na pokręcone anime, parodia kapel metalowych, powinno mi się spodobać. xD I krótkie to jest. :d

-
Dodane: 14.10.2010 16:26 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6332
Obejrzałem parę chapków i anime na prawdę polewkowe. :d
Szczególnie ta ich producentka i tajfum w kroczu. xDDD

Btw nazwa anime jest imo nawiazaniem do piosenki Kiss "Detroit Rock City".

-
Dodane: 14.10.2010 17:48 /
kordos napisał/a:
Obejrzałem parę chapków i anime na prawdę polewkowe. :d
Szczególnie ta ich producentka i tajfum w kroczu. xDDD

Btw nazwa anime jest imo nawiazaniem do piosenki Kiss "Detroit Rock City".

O tak zdecydowanie się zgadzam , producentka i jej sposób zachowania i wypowiadania się wprowadza destrukcję :d Podobał mi się odcinek jak wbiła do domu głównego bohatera z dwoma metalami i zrobiła tam taki burdel ze aż się przeraził jeszcze ta scena z dziadkiem ... xDDDD

-
Dodane: 14.10.2010 17:49 /
Pepe napisał/a:
O tak zdecydowanie się zgadzam , producentka i jej sposób zachowania i wypowiadania się wprowadza destrukcję :d Podobał mi się odcinek jak wbiła do domu głównego bohatera z dwoma metalami i zrobiła tam taki burdel ze aż się przeraził jeszcze ta scena z dziadkiem ... xDDDD

Jednak i tak imo najbardziej epicka scena to tak, w której wydziera się na ta swoją sympatię (kiedy w sklepie musi przed tymi metalami udawać gościa, którego gra na scenie) xD

-
Dodane: 14.10.2010 17:57 /
Jednak i tak imo najbardziej epicka scena to tak, w której wydziera się na ta swoją sympatię (kiedy w sklepie musi przed tymi metalami udawać gościa, którego gra na scenie) xD

Dobrze pamiętam o którą scenę ci chodzi ale powinieneś zobaczyć tą o której pisałem wyżej, btw ambitny tekst -> http://www.youtub...U7XvIDIHyU :d

-
Dodane: 14.10.2010 17:58 /
Pepe napisał/a:

Dobrze pamiętam o którą scenę ci chodzi ale powinieneś zobaczyć tą o której pisałem wyżej, btw ambitny tekst -> http://www.youtub...U7XvIDIHyU :d

Sam tytuł linka już wzbudza emocje. xDDD
Widzę, że w japonii maja jakiegoś realnego odpowiednika.

-
Dodane: 14.10.2010 18:47 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14770
Muszę zabrać się za ostatnie parę epków, bo ciągnąłem ale później zaprzestałem, bo zająłem się dodatkowo innymi tytułami :d

-
Dodane: 20.08.2014 22:32 /
Blade69 - Profil - user - 40% - 862
Ostatnio dopiero obejrzałem to anime. W sumie to jest bardzo krótkie bo jak odciąć opening i ending wyjdzie 12x 10 min, ale za to nie ma tam czasu straconego. Kupa śmiechu, polecam każdemu :)

-
Dodane: 22.11.2017 21:33 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3775
Obejrzałam. Już początek wydał się specyficzny, ale czy to znaczy, że był zły? Nie, wręcz przeciwnie - sam klimat -szalona menadżerka zespołu od razu mi przypadła do gustu- faktem, że nudna nie była. Dalej humor- dość wulgarny- najlepsza była ,,gwałcona" wieża- po prostu koń by się uśmiał. Sam główny bohater- pokazanie jego dwóch twarzy- spokojnej jako normalny chłopak i wulgarnej- jako Krauser- wiadomo, nie bardzo lubił tę pracę, ale z braku pieniędzy się tam zgłosił. Humor wulgarny, ale porządny :) . 10/10.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy