Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Polska - LOTTO Ekstraklasa
Dodane: 09.10.2018 17:37 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1018
Udane Derby ale gra nadal nie napawa optymizmem z przeciwnikiem w normalnej dyspozycji raczej tak kolorowo by nie było. Liga jak zwykle bawi się w wyścig żółwi znowu nikt nie chce tytułu, a na koniec w beznadziejny sposób wygra go Legia, tak jak w innych ligach człowiek chce żeby ta walka o tytuł trwała nieco dużej, to tej lidze dla odmiany przydałby się dominator, który wchodzi od pierwszej kolejki i wygrywa prawie wszystko, już bardzo dawno ta liga nie widziała takiego mistrza.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 10.10.2018 00:56 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4704
Craksa na dnie, Wisła w topie, coś stare czasy się przypomniały. Legia niby była bez formy, a już w topie, ale co poradzić. Jak w naszej lidze, jest bardzo ciasno.

Co do dominatora w lidze, to przecież jest w tej lidze. A tą ekipą jest ekipa z Warszawy. Ale ich styl jest taki przeciętny, nie ma takiej dominacji. Legia nawet pomimo budżetu, nie jest wstanie cokolwiek zrobić. To nie Wisła sprzed lat. Ona potrafiła odwracać wyniki, z Legia bywa to różnie.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 23.10.2018 15:16 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1018
Wisła ma jakieś niesamowite szczęście do szalonych meczy w tym sezonie xD Napisałbym że cenny punkt, ale to nie do końca prawda bo od lat sporo ligi tam punktuje a część nawet za 3 więc nima aż tak bardzo czym się podniecać.

Brosz zaraz zostanie zakładnikiem tego co stworzył, i poleci z posady, szkoda chłopa ale takie mamy realia. W Cracovii zaczyna się mocny napór kibiców, ale muszę przyznać ze Filipiak mnie zadziwia ale pozytywnie, wcześniej zwolniłby już z 5 trenerów xD Z tym że Probierz tez nie do końca oddaje to co zostało mu dane, dostał czas, ale drużyna nie tylko nie zdobywa punktów ale również niema stylu, tak teraz patrząc on może się nie podać tym razem do dymisji, bo będzie próbował za wszelką cenę udowodnić że miał rację, ale jak długo jeszcze wytrzyma Filipiak i Kibice?

Zagłębie też poprawiło sobie sytuację, mieli dobrego Stokowca, który utrzymywał ten klub na pewnym dosyć wysokim poziomie, a zamienili go na niedoświadczonego Lewandowskiego, i teraz będą ostro walczyć o utrzymanie, logika polskich klubów ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 23.10.2018 17:53 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
https://twitter.c...6214877184
Ekstraklasa się prężnie rozwija. Akcje prawie jak PL :d

Już myślałem, że Legia weszła na wyższe obroty, 2:0 z Wisłą do przerwy no i fotel lidera już mają w garści. Nic bardziej mylnego. Wisła szybko odrobiła, mało tego, wyszła na prowadzenie i dopiero w końcówce udało się zachować punkt u siebie.

Na górze dosyć ciasno. Między piątym Lechem Poznań, a liderem, Jagiellonią, są tylko 3 punkty różnicy.

Cracovia się w końcu przebudziła czy po prostu pokonała innego pretendenta do spadku? Górnik sobie w tym sezonie nie radzi. Strata Kądziora i Kurzawy aż taka dotkliwa? xD Nie spodziewałem się, że do spadku po 12 kolejkach (za chwile półmetek rundy zasadniczej) będzie zmierzał Górnik wraz z Cracovią.

Najlepszy strzelec ligi - Robak xD To jest po prostu żałosne, że stary chłop ze Śląska Wrocław jest najbardziej bramkostrzelny w lidze. Oby go jak najszybciej zostawili w tyle bo jeszcze ktoś pomyśli, że jest dobry i znów go kupią [xd]


Co do dominatora w lidze, to przecież jest w tej lidze. A tą ekipą jest ekipa z Warszawy. Ale ich styl jest taki przeciętny, nie ma takiej dominacji.
Mistrz xD Sam sobie zaprzeczył. No to w końcu jest tym dominatorem czy nie ma dominacji? xD Mi się wydaje, że nie ma. Był moment kiedy mięli na to szanse - co roku gra w LE i na koniec LM... gdyby dobrze spożytkowali te pieniądze to mogliby stać się prawdziwym dominatorem. Tymczasem mamy słabą Legię, którą każdy ma szanse pokonać, nawet ekipa półamatorów z Luksemburga.

Teraz mecz z Jagą. Trudne wyzwanie przed ekipą z Warszawy.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy