Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Polska - LOTTO Ekstraklasa
Dodane: 30.07.2018 14:38 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1018
Na szybko

Lechia głupio przesrała 3 punkty, można było na spokoju rozklepać Śląska i być w gronie szóstek, a u nas to już elita, bo tylko dwie drużyny zostały z kompletem, no chicuaż Piast ma jeszcze szansę dzisiaj.

Wisła wygrała ale niema się czym podniecać, trzeba zbierać punkty póki można, przyjdzie środek sezonu, szklany Ondrasek czy Boguski się wysypią, dojdą do tego jeszcze inne rzeczy jak pauzujący za kartki Wasilewski, i z tak krótką ławką zacznie się spadanie w dół, dlatego trzeba robić teraz wszystko żeby ten spadek nie był zbyt duży ;)

Sosnowiec znowu przegrał, tak coś przeczuwałem że Dudek może być w czołówce trenerów do zwolnienia, chociaż nie przesądzajmy może jeszcze się uratuje, chociaż terminarz raczej trenerowi nie sprzyja do zagrzania dłużej miejsca :d

Legia pokonała Korone, chociaż średnio im się meczyk zaczął xD

A reszta pucharowiczów, Górnik na remis, a Jaga i Lech spokojne wynikowo odpowiednio 0:2 i 2:0, a Probierz nadal testuje cierpliwość ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 03.08.2018 13:24 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
I myk! Pierwszy trener już zwolniony :d Czas odliczać dni do drugiego xD Pytanie tylko kto zajmie drugą lokatę :d Probierz, Runjaic czy Dudek?

Zagłębie nieźle zaczęło, podobnie Piast. Lech się dobrze trzyma. Lechia teraz będzie miała poważniejszy test z Legią. Wisła natomiast z Jagą. Nieco się sytuacja wyjaśni po tej kolejce :d

-
Dodane: 11.08.2018 23:54 /
Korona niby jak zwykle rozsypana i jednym z medialnych faworytów do spadku, ale jakoś co roku zadaje temu kłam i zbiera te punkty(cztery po 3 meczach to jak na naszą ligę sukces ;) ), choć fakt że Merebashvili i Uryga pomogli Kielczanom w tym meczu :d

Pogoń gruby falstart chyba Skorża się przypomina xD

No Dudek minimalnie poprawił swoją sytuację, ale terminarz ciężki :d Runjaić po srogim wpie$#lu jest już w nie najlepszej sytuacji jeszcze z dwa czy trzy mecze bez punktów i może być krucho ;) - no chyba ze będą tak cierpliwi jak przy wymienionym wcześniej ale coś wątpię :d

Wiadomość doklejona:
Piast i Lech ostatnie drużyny z kompletem, no i teoretycznie Pogoń również ale z trochę innym ;)

Legia z Lechią na remis, Górnik rozbił Miedź, tak, ten sam Górnik który zebrał gruby wpier@#$l, meh, to jest właśnie poziom naszej ekstraklasy :d

Wisła przegrała z Jagiellonią na wyjeździe, mecz imo na remis, oczywiście gdyby nie kabareciarze w bramce Wisły, wiedziałem że jest to słabo obsadzona pozycja nawet na tle całej obecnej kadry Wisły, ale że aż do tego stopnia, to nawet mnie zaskoczyło xD Buchalik jak zwykle coś obroni coś odwali, a Lis... dramat, gość ma problem ze złapaniem prostych piłek wpada do bramki jak Kawashima na MŚ, (już przed sezonem nie byłem przekonany) xD

Wiadomość doklejona:
Lechia ograła Miedź ale po raz kolejny drużyna Stokowca, zadowalała się tym co ma i nie szukała dobicia rywala, gdyby nie Kuciak i może brak szczęścia zawodników z Legnicy to mogli nawet wyciągnąć w drugiej połowie remis. Stokowiec musi coś z tym zrobić jeżeli chce coś z Lechią w tym sezonie ugrać, bo jeżeli piłkarze nadal będą się zadawać 1:0, 2:0 mając szanse przy słabości przeciwnika na kolejne , to znowu lechia skończy piąta albo szósta.

Wisła kontra Wisła na remis, w naszej lidze nie często padają takie gole, jak ten Ondraska, szkoda że nie okazał się zwycięski. Ogólnie Wisła miała kilka fajnych momentów, ale właśnie momentów i to głównie w pierwszej połowie, na przestrzeni całego meczu na tle słabej Wisły z Płocka wyglądała równie słabo. Lis po raz kolejny udowodnił, że nie potrafi łapać czy odbić normalnie prostych piłek, aż zatęskniłem w tym meczu za Buchalikiem a to znaczy że coś się dzieje, coś niedobrego :d Dwaj komedianci w Bramce i dwa wozy z węglem na środku obrony, błagam wracaj szybko Arsenić, bo trzeba zróżnicować ten środek jak najszybciej [placze]

-
Dodane: 12.08.2018 08:04 /
Kuciak mocno ratował Lechie w tym meczu. Aż mi szkoda troszkę Miedzianych. Starają się ale punktów nadal brakuje.

Jak na razie w tej kolejce dużo remisów. Pogoń z punktami :d Cracovia coś niby próbuje udowodnić ale ciągle im nie wychodzi. Górnik w pierwszej połowie dominował, miał szanse na bramki, potem już nieco gorzej i na koniec zostali ukarani.

Ciekaw jestem meczu Piasta. Chciało by się napisać poważny sprawdzian... ale równie dobrze to może być spacerek xD Legia jest nieobliczalna. Na mecz kolejki zapowiada się Zagłębie z Jagą. Oby tak było.

-
Dodane: 15.08.2018 13:16 /
Lech lideruje z kompletem, a Zagłębie Sosnowiec, zbiera narazie od wszystkich nie licząc jeszcze gorszej na starcie sezonu Pogoni. Legia wyciąga (cudem?) wynik z Piastem, ale dalej gra piach.

Mamy w tym momencie 7 drużyn z bardzo słabym startem, w normalnych ligach by się o tym nie mówiło, ale tutaj już na tak wczesnym etapie jest potencjalne duże zagrożenie dla trenerów, będą w następnej kolejce jeden albo dwa mecze między tymi słabo punktującymi, więc może któryś trener uratuje sobie posadę na kilka tygodni, no chyba że będą remisy w tych meczach xD

osobiście stawiam że w najbliższym czasie poleci 1.Runjaić 2.Nowak 3.Dudek, i jakiś czas później Pawłowski, i myślę że do początku grudnia będzie spokój xD Z Wisły Płock Dźwigały raczej tak szybko nie wyrzucą, a Probierz w Cracovii albo będzie się musiał bardzo postarać (Czyli słabe wyniki conajmniej do Grudnia) albo poda się do dymisji, ale imo właśnie nie wcześniej niż grudzień. Niewiadomą jest dla mnie Smołka nie wiem jak duży kredyt zaufania dostał, więc 50 na 50 albo poleci szybko albo wytrzyma do końcówki roku. A no i zobaczymy co ze Stolarczykiem bo wisła teraz będzie miała takie cztery dosyć trudne spotkania, osobiście mam nadzieje na podejście z rozsądkiem i o ile nie będzie miejsc 15-16 to nie będzie zwalniania.

-
Dodane: 15.08.2018 14:03 /
Faworyci do Mistrza wygrali, szok :o

Legia nawet nieźle ogarnęła. Co prawda dopóki Piast grał w 11 to Legia grała gówno i to Piast dominował. Potem sie jednak trochę fuksnęło. Pomimo czerwonej kartki myślę, że 3:1 to zbyt duży wymiar kary dla Piasta.

Lech z Zagłębiem bez problemu. Jagiellonia też sobie z Lubinem poradziła. Chociaz gdyby trafili karnego to mogło być różnie.

A no i hit. Legia zatrudniła trenera xDD Mówi się, że brak awansu do pucharów to dla Legii ogromny problem finansowy... i co robi? Zamiast zatrudnić jakiegoś polaka za małe pieniądze i dać mu szansę to bierze gościa co kompletnie naszej ligi nie zna i zmieniał kluby częściej niż 1 na rok xD Serio, Mioduski, przestań ćpać i zatrudnij kogoś na stanowisko dyrektora sportowego co to ogrania. Bo Ty umiejętnie pokazujesz, że nie umiesz w piłke :|

-
Dodane: 24.08.2018 20:22 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Pogoń, Cracovia i Wisła Płock nadal bez zwycięstwa, Runajić zaraz wyleci, no chyba że w następnej kolejce wygra, ale jakoś ciężko bo gówno gra jego drużyna :d Dwaj pozostali w ciężkiej sytuacji ale jeszcze trochę powinni się utrzymać w klubach.

Wisła pokonała Lecha po zwariowanym meczu, po szybkim 2:0, wydawało się że będzie pogrom ale w wykonaniu lecha a nie na lechu, no ale mnie cieszy takie zakończenie :d

Jagiellonia poza przegraną z LEchią idzie jak burza już zrównała się z punktami z Lechem, Legia też w miarę nieźle punktuje jak na początek sezonu.

Wiadomość doklejona:
Probierz jak zwykle w formie "Dzisiaj odwołuje klątwę Cracovii" :d Może być ciężko już dzisiaj bo piast pod dwóch porażkach z mocnymi rywalami będzie chciał za wszelką cene coś dla siebie wyrwać : ;)

Wiadomość doklejona:
Cracovia po raz kolejny rozczarowuje, szybka kartak ustawiła mecz. A Filipiak chyba jest już na granicy , ale nadal podtrzymuje że Probierz wytrzyma do okolić grudnia ;)

-
Dodane: 26.08.2018 09:13 /
Wisła z Górnikiem dobry mecz. Po 20 sytuacji bramkowych z obu stron, szkoda że większośc strzałów niecelnych xD Trochę wynik przekłamuje obraz spotkania, Wisła aż takiej dominacji nie miała aby wygrać gładko 3:0. Górnikowi wpaść po prostu nie chciało. Wszystkie dobitki walili nad bramką xD

Lechia nadal bez porażki w tym sezonie. W końcu coś ta drużyna gra na miarę swoich możliwości.

Cracovia w kryzysie. Probierzowi się stołek nagrzewa :d

-
Dodane: 26.08.2018 12:44 /
Lechia ostatni zespól bez porażki w lidze, ciekawe kiedy to się zakończy znając naszą ekstraklase to przegrają z zespołem z którym najmniej będziemy się tej porażki spodziewać :d wisła ograła górnika po dobrym meczu, w ofensywie być może ale jednak defensywka to jest dramat.

-
Dodane: 27.08.2018 17:03 /
Wczoraj świetnie poszło naszym pretendentom do tytułu :)

Jaga w dupę z Miedzią.
Legia w dupę z Wisłą Płock.
Lech w dupę z Zagłębiem.

Widzę wyścig trwa w najlepsze. Oni się chyba specjalnie umawiają, że razem wygrywają i razem przegrywają, a w meczach miedzy sobą "sie zobaczy co wyjdzie" [xd]

-
Dodane: 28.08.2018 00:34 - Edytowane przez LuigiN2000 /
No nareszcie, czekałem na szanse, żeby coś napisać, dzięki Darknes xD

Legia, dostała na ostro, i to jest też przykład polskiej ligi, Wisła Płock po serii nie udanych wyników odblokowuje się w meczu na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski i to w jakim stylu xD

LEch Poznań po raz kolejny udowadnia że ma obronę do dupy, chociaż gdyby Amaral wykorzystał niezłą szanse to i tak mogli cieszyć się z 2:2 i jednego punkciku.

Miedź, prawie to samo co w przypadku Wisły Płock, jak się odblokowywać to z najlepszymi xD

Wiadomość doklejona:
Zagłębie miało dzisiaj pecha, przegrywać dwoma bramkami wyciągnąć na 3:2 i ostatecznie zremisować 3:3 z przeciwnikiem grającym w dziesiątkę, ewidentny brak szczęścia, ale może im się to w końcu zwróci jak Miedzi w ostatnim meczu xD

-
Dodane: 03.09.2018 12:02 /
Obrona Legii ciągle w formie. Tam chyba poszedł jakiś gruby zakład kto w tym sezonie dostanie więcej czerwonych kartek bo lista się ciągle powiększa :d Teraz czas na Jędrzejczyka.

Pogoń z Cracovią ida łeb w łeb :d

Nasi liderzy serio mają zmowę. Wszyscy przegrywają, teraz wszyscy remisują xD Legnica się fajnie wybiła. Poza tym nic specjalnie ciekawego w tej kolejce.

-
Dodane: 16.09.2018 00:09 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Zagłębie rozbiło, Śląsk, Jaga Cracovię, a Wisła Lechię, co się dzieje w tym sezonie to ja nie rozumie drugi mecz Wisły którego nie mogę obejrzeć, czy to na stadionie czy w tele i drugie 5:2, jeżeli takie to ma dawać efekty to chyba wogóle przestane oglądać mecze Wisły na żywo w każdej formie xDD

Wiadomość doklejona:
Dobra ogarnąłem sobie mecz wisły, co wiemy: Lis nadal jest beznadziejnym bramkarzem, a Wisła zaczyna znów grać po krakowsku i z meczu na mecz wychodzi to coraz lepiej, ostatni raz Wisła miała tożsamość za Kazia "Remis" Moskala xD widać że Stolar jak na Wiślaka przystało wie co wisła ma grać na boisku ;) Lecim dalej obrona to nadal dwa ciężkie wozy z węglem, tu trzeba coś pomyśleć bo na dłuższą metę nic z tego nie będzie, nadal też brak wykonawcy karnych na dobrym poziomie, Boguski wielokrotnie już w tym zawodził, cóż nie radzi sobie z presją. Sadlok, no cóż ile sił w nodze, więc trochę loteria, w sumie dziwie się trochę czemu karnych nie dostał Ondrasek, z tego co pamiętam to już strzelał kiedyś w Wiśle karnego i zrobił to pewnie, no jest też Imaz. Ogólnie cieszę sie bardzo z początku sezonu, ale podtrzymuję to co pisałem w tym temacie kilka tygodni temu, więc nie zacieram "jescze" rączek na 14 mistrzostwo ;)

-
Dodane: 16.09.2018 10:54 /
KaKa - Profil - user - max% - 13653
Bądź klubem, który z powodu problemów finansowych musiał pożyczać pieniądze od swojego byłego piłkarza i sprzedać króla strzelców za półdarmo.

Po ośmiu kolejkach bądź liderem najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju, strzelając przy tym po 5 goli jednym z najmocniejszych drużyn w kraju.

Ekstraklasa

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 16.09.2018 12:17 - Edytowane przez LuigiN2000 /
To z Błaszczykowskim to już stara sprawa tyle że rozdmuchana medialnie dopiero w ostatnich miesiącach, a pieniądze już mu zostały oddane, ale wielki szacun dla niego z tym że trzeba pamiętać że nie on jedyny wspomaga wisłę z byłych zawodników czy innych przedstawicieli klubu, to właśnie odróżnia najemników od tych którzy mają klub w sercu ;) Klub z tradycjami i bazą kibiców nie upadnie to nie Termalica :) A Błaszczykowski, po tym sezonie kończy mu się kontrakt z VFL, więc czekamy prawą stronę i opaskę kapitana dla Błaszcza już szykuje Boguski :d

-
Dodane: 28.09.2018 13:44 /
Jak Kuba chce grac w reprezentacji to najlepszy wyjściem byłby powrót do ekstraklasy i regularnie odbudowywanie się.

No cóż, ekstraklasa żyje xD Lechia była niepokonana i nagle dostaje bęcki od Krakowa xD A potem ten super nowy lider dostaje od Pogoni Szczecin xDD

Cracovia bije się z całych sił o mistrzostwo. Probierz nie odpuszcza, ma już 6 punktów xD Teraz starcie na szczycie z Sosnowcem :d

Górnik Zabrze młodych rozdał i przestało dobrze iść.

Z Poznania mam bekę nieziemską. Idzie im całkiem ok, przychodzi ważny mecz z Legią... bardzo słabą Legią. I co? No i w dupę xDD

Jaga jak na razie liderem. Mam nadzieję, że na koniec sezonu ułoży się to tak:

1. Jagiellonia Białystok
2. Legia Warszawa
3. Wisła Kraków
4. Lechia Gdańsk

Chociaż znając życie to Lechia będzie miała jakiegoś pecha i na ich miejsce wskoczy Lech [xd]

-
Dodane: 28.09.2018 15:01 /
No cóż, ekstraklasa żyje xD Lechia była niepokonana i nagle dostaje bęcki od Krakowa xD A potem ten super nowy lider dostaje od Pogoni Szczecin xDD

Ekstraklasa w najlepszym wydaniu xD

Prowadzi drużyna całościowo z najlepsza prezencją na początku tego sezonu, Lechia też wysoko zasłużenie, Wisłe łapie pierwszy kryzys widać to po grze, może się szybko obudzą bo niema na razie braków w składzie, albo wręcz przeciwnie i zacznie się pierwsze dołowanie, w każdym razie w najbliższym czeka Korona która jak wiadomo nie za bardzo leży Wiśle, będzie ciężki mecz. A bym zapomniał mam nadzieje że Buchalik w bramce (sam się sobie dziwię) ale mam już serdecznie dosyć Lisa wszystkim pluje i to co grosza przed siebie prosto pod nogi rywala, no i co praktyczne co mecz jakiś duży błąd nie na szczęście kosztowny ale bo się udawało jakoś uratować ale niestety nie zawsze.

-
Dodane: 29.09.2018 09:29 /
Lechia zalicza chyba spadek formy, kolejna porażka w lidze. Legia z Arką niestety tylko na remis ale powoli gonią peleton :d Jagiellonia może się umocnić na fotelu lidera po tej kolejce, oby im się to udało.

Lech pewnie tym razem wygra i troszkę podgoni czołówkę.

-
Dodane: 29.09.2018 23:47 - Edytowane przez LuigiN2000 /
No i porażka, ale byłem na to gotowy, słabszy okres (zwłaszcza zawodników którzy robili do tej pory grę Basha, Kort, Kostal no i Imaz który przy tej ekipe się przebudził, ale niestety brakuje skuteczności) i do tego niewygodna Korona u siebie, było wiele argumentów na takie zakończenie, no cóż trzeba liczyć że to długo nie potrwa, bo za chwilę debry Krakowa i Polski więc trzeba spiąć dupy ;)

-
Dodane: 09.10.2018 11:46 /
Dość ciekawa liga w tym roku. Legia nadrobiła stratę. W czołówce ciasno. Lechia, Legia, Jaga... i ku memu zaskoczeniu Wisła i Piast :d

Korona też całkiem nieźle. Dla mnie powyżej oczekiwań. Ciekaw jestem czy Lech nadrobi do czołówki przed końcem rundy czy dopiero wiosną odpalą.

Pogoń Szczecin się fajnie odbiło od dna. Cracovia niestety dalej w dołku.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy