Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Polska - LOTTO Ekstraklasa
Dodane: 24.11.2008 15:47 - Edytowane przez by_black /
C@rL - Profil - user - 60% - 1964
Aż się ździwiłem dlaczego nie ma takiego tematu :d Przecież jesteśmy wszyscy polakiami i kochamy polskich piłkarzy i nasze polskie kluby...prawda xD? Tak więc w tym temacie będziemy rozmawiać, jak jego nazwa mówi o polskiej 1 lidze ^^ Najpierw zacznijmy od poznania samych siebie :d Zapodam teraz tylko jedno, no może dwa pytania ;) Kogo lubicie i komu kibicujecie xD? Jak myślicię, kto wygra w tym sezonie ^^ Na razie tyle, później będzie więcej :p

-
Dodane: 24.11.2008 15:50 /
Bogini - Profil - user - 20% - 308
Szczerze? Polska piłka to PORAŻKA. postarali by się chłopaki... kogo lubię i kibicuję... nie wiem.. chyba nikomu, bo nie ma tu fajnych piłkarzy. a co do takich jak radziu majdan się nie wypowiem. Ale... może Wy uważacie inaczej? w takim razie... no cóż... ja i tak ich nie lubię.. [umarl]

-
Dodane: 24.11.2008 16:01 /
enigma - Profil - user - 80% - 3400
Kto wygra ? Uważam że to będzie Lech Poznań, udowodnili już w tym roku że są na wysokim poziomie(oczywiście jak na ekstraklase). Nikomu nie kibicuje bo nawet nie mam jak xD a przed telewizorem to tak lipa; d Kibicuje dla klubu Mazur Pisz ; D ^_* a po za tym to żadnemu innemu ; ) Ogólnie nie interesuje się już za bardzo piłką nożną, a tym bardziej polska xD

-
Dodane: 24.11.2008 16:12 - Edytowane przez Prince /
Prince - Profil - user - 40% - 578
Ja kibicuję tym co wygrywają :d , znaczy nie, tym co prezentują najlepszy poziom bo tylko to mnie interesuję kiedy oglądam meczyki. Emocje, dobra gra i tak dalej. A to czy nazwa drużyny to Legia Wisła albo Lech bynajmniej mnie nie interesuję ;) Wiem wiem, zaraz mnie zlinczujecie ale tak już mam xD A w tym sezonie mam 2 faworytów Legia i Lech, dlaczego? Warszawiacy mają dobre pasmo zwycięstw i raczej prezentują się na wysokim poziomie, a Lech no cóż sukcesy na arenie między narodowej odnosi to też nigdy nie wiadomo jak wypadną. Wisła po ostatniej porażce ze Śląskiem i z tego co się nie mylę 2:1 z Legia i 4:0 z Lechem, nie wróży sobie sukcesów. Czarny koń zawodów, Polonia - widać że po fuzji z Groclinem (nie wiem jak to się piszę xD) wzmocnili się i to bardzo, jednak uważam że na finiszu spadną niżej i Legia lub Lech wyskoczą na pozycję Lidera, stawiam na Legię.

-
Dodane: 24.11.2008 16:15 - Edytowane przez Macias /
Macias - Profil - user - 70% - 2832
Lech Poznań wymiata! To jedyna prawdziwie dobra drużyna piłkarska w Polsce. Hmm, dziwnie że to mówię, bo ode mnie do Poznania jest bardzo daleeeeko. Lech gra naprawdę świetnie i to właśnie są podstawy żebym mógł im kibicować. Ogólnie polska liga jest cieniutka, słabo opłacana, kiepsko zorganizowana i okropnie skorumpowana. Nasi najlepsi piłkarze wyjechali za granicę obniżając w ten sposób poziom naszej ligi. Zresztą ich decyzji nie ma się co dziwić. W Polsce nie mieliby odpowiednich warunków do rozwijania się. No ale dlatego Polska liga nie jest mocna. Parę drużyn może i się wyróżnia, ale to jednak jest za mało, żeby toczyć zwycięskie pojedynki z zagranicznymi drużynami. Pozdrawiam.

-
Dodane: 24.11.2008 19:54 - Edytowane przez C@rL /
C@rL - Profil - user - 60% - 1964
boginirocka napisał/a:
Szczerze? Polska piłka to PORAŻKA. postarali by się chłopaki... kogo lubię i kibicuję... nie wiem.. chyba nikomu, bo nie ma tu fajnych piłkarzy. a co do takich jak radziu majdan się nie wypowiem. Ale... może Wy uważacie inaczej? w takim razie... no cóż... ja i tak ich nie lubię.. [umarl]

A Majdan to kto xD? Jeśli można zapytać xDDD Ja to bym go piłkarzem nie nazwał ^^

Ale przejdźmy do rzeczy... Podobnie jak Maciaskowi oraz Enigmie podoba mi się gra poznańskiego Lecha. Na prawdę team ten gra dobrze jak na naszą ligę oczywiście ^^ W przeciwieństwie do Princa ja nie lubię, można powiedzieć, nienawidzę Legii ^^ Czemu xD? Jak wg. mnie nie grają, nie grali i nigdy nie będą grali niczego ciekawego :p Nie podoba mi się i już ^^ W Ekstraklasie nie mam ulubionych klubów... żadnego z nich nie znam pierwszego składu itp. itd. ^^ Podoba mi się gra krakowskiej Cracovii xD Z resztą Wisełka też może być :d Wiem, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego i te moje zdania są sprzeczne sobie... ale jakoś oba te krakowskie teamy mi się podobają xDDD Z mojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie jestem fanem tylko obserwatorem :d

-
Dodane: 24.11.2008 20:28 /
ja0lek - Profil - user - 40% - 866
Mnie bardzo smuci fakt, że w tabeli prowadzi Polonia. Przecież to tan na serio Groclin, dzieki któremu drużyna z Warszawy zdobędzie zapewne mistrzostwo...
Liczyłem na Wisłe, na Lech i na Legie, ale kiedy patrze co wyprawiaja te druzyny, przychodzi mi na myśl, że wygrają albo Czarne Koszule, albo korupcja xD
Co do nowego prezesa PZPN... Porażka :p

-
Dodane: 24.11.2008 20:58 /
Napojasz - Profil - user - 50% - 1417
Do póki w Polską ligę nie wpompuje ktoś poważnych pieniędzy, nie będzie poważnych właścicieli klubów którzy zamiast sprzedawać najlepszych zawodników zatrzymywali by ich w klubie to do póty poziom w naszej Ekstraklasie będzie tak samo słaby jak jest od paru lat.
Ja od zawsze w Polskiej lidze kibicuję WIŚLE KRAKÓW...ten klub ma co roku świetnych zawodników i gdyby nie zostawali oni sprzedawani to uzbierała by się na prawdę solidna ekipa która awansowałby wreszcie do tej LM.
W moim mieście większość osób kibicuje Lechowi, później Widzewowi xD
Nie przepadam za żadną z ekip ale mam nadzieję, że Lech nie postrada zmysłów i nie sprzeda Lewandowskiego w następnym okienku transferowym, niech się chłopak ogra w naszej lidze, postrzela spokojnie bramki w reprezentacji, być może wyrośnie nam napastnik z prawdziwego zdarzenia.

-
Dodane: 24.11.2008 21:11 /
Bogini - Profil - user - 20% - 308
A już wiem komu kibicuję:

Sparta Brodnica [z tego co pamiętam chyba 4 liga albo niżej.. nie wiem przestałam się interesować]

a no wiem, że [Radzio] to kundel, a nie piłkarz, i gdy miał iść zamiatać ulicę zamiast do PGK skręcił do Klubu piłkarskiego, a że Leo sie nie skapnął to mamy zawodnika ^^

-
Dodane: 24.11.2008 21:31 /
MattiTeo - Profil - user - 40% - 837
Oczywiście jako wierny i oddany fan Lecha Poznań [serce] oczywiście stawiam na niego, jako zwycięzce ekstraklasy. Obecnie plasuje się na wysokim, 2 miejscu, wraz z Legią i Wisłą, z punktem straty do lidera oraz ogromną szansą na szarże w rundzie wiosennej xD Coś mi się zdaje, że Polonia w drugiej rundzie nie będzie tak grała, Wiśle brakuje mocnej ekipy jak w poprzednich latach a legia? Legia to legia xD Zresztą racja silniejszego bywa, więc Lech wygra ^^ Pozdro

-
Dodane: 24.11.2008 21:46 - Edytowane przez ja0lek /
boginirocka napisał/a:
A już wiem komu kibicuję:

Sparta Brodnica [z tego co pamiętam chyba 4 liga albo niżej.. nie wiem przestałam się interesować]

a no wiem, że [Radzio] to kundel, a nie piłkarz, i gdy miał iść zamiatać ulicę zamiast do PGK skręcił do Klubu piłkarskiego, a że Leo sie nie skapnął to mamy zawodnika ^^

#boginirocka! Ty jesteś z Brodnicy? : ) Na jakiej ulicy mieszkasz? Przez najbliższy miesiąc bede co dzień w Twoim mieście :p
Sparcie ostatnio cienko idzie xD spójrz prawdzie w oczy ;P Już LECH Rypin se lepiej radzi ^^

Napi mówisz, żeby nie sprzedawać... Ale z drugoej strony specjaliści mówią, że u nas NIBY sie oni marnują. I dlatego zostaja sprzedani. z resztą wolałbyś grać w LECHU, czy spróbować się na przykład w Tottenhamie?

-
Dodane: 24.11.2008 21:55 /
pepino93 - Profil - user - 0% - 3
Ja jestem z małego miasta... niedaleko Poznania wiec kibicuje Lechowi Poznań... jest to najlepszy klub polski w lidze... osiągną on już poziom formatu europejskiego :d :d

-
Dodane: 28.11.2008 19:07 - Edytowane przez by_ikar /
Konrad - Profil - user - 60% - 1627
No co do Ekstraklasy to nie podobają mi się mecze klubów polskich bo są dal mnie nudne, monotonne i brak w nich napięcia..chociaż Lech grał dobrze a ostatnio nie oglądam..brak czasu..

Poza tym nasza liga jest zeżarta przez afery łapówki itp. więc tu pozostawaim bez komentarza

-
Dodane: 29.11.2008 20:44 - Edytowane przez Prince /
Prince - Profil - user - 40% - 578
A wisła własnie przegrała ze Ślązakami ;) 1:0 za czym idzie 5 miejsce w Tabeli xD A legia niczym burza, teraz wygrała i jest Liderem, do jutra przynajmniej na pewno :d . Czekamy na mecz Polonii i Lecha. Ale pewnie wyprzedzą Legie. Zobaczymy. Sądzę że Legia wygra ten sezon. A wiśle niczego dobrego na razie nie wróże po takiej grze ;)

-
Dodane: 30.11.2008 12:56 /
Dokładnie Prince... Nie wim co sie dzieje w tej Wiśle ;/ Składu złego nie mają a jak narazie to wstyd oglądać ich poczynania xD Jako mistrza chciałbym widzieć Legie lub Lecha i zapewne Ci pierwsi mają wielkie szanse.
Ciekawi mnie tylko jak to możliwe, że Polonia jest tak wysoko ;/

-
Dodane: 02.12.2008 12:18 /
pluchciossj2 - Profil - user - 10% - 126
Bo do Polonii przed tym sezonem przyszedł prawie cały Groclin, czyli Wicemistrz Polski :d
Jak dla mnie to Lech powinien zostać mistrzem, gra najlepszą piłkę i po ostatniej(już wiosennej) kolejce został liderem(po raz 1. od 12 lat !) i oby tak pozostało do końca sezonu ;)

Pozdro

-
Dodane: 02.12.2008 13:37 /
Napojasz - Profil - user - 50% - 1417
Prezes Wisły nie należy do najcierpliwszych ludzi, jeżeli tak dalej grać będzie jego klub to za pewnie zwolni trenera Skorżę a to już by była paranoja.
Po za kończeniu sezonu sytuacja w Wiśle będzie bardzo ciekawa, kontrakty kończą się wielu podstawowym zawodnikom którzy już swoja lata mają więc mała szansa aby wszyscy dostali nowe kontrakty. Wisła będzie musiała dokonać wielu transferów, a jak już jestem przy transferach to wspomnę, że właśnie w tym momencie odbija się czkawką brak nowych zawodników w klubie a czas na zakupy był w letnim okienku transferowym na to. Na transfery potrzebne są pieniądze których może nie być, firma Cupiała(Prezesa Białej Gwiazdy) przeżywa problemy finansowe, w Telefonice szykuje się ok. 900 masowych zwolnień więc sytuacja jest na prawdę nie ciekawa.
Trzymam kciuki za wiślaków, mam nadzieję, że na końcu sezonu to jednak oni okażą się najlepsi ale na chwilę obecną daleko do tego, przyznam uczciwie, że najlepszą piłkę gra obecnie Lech i w pełni zasłużenie przewodzi w tabeli, a co do Polonii, to nie ma co się dziwić, że są tak wysoko, przecież cała kadra wraz z trenerami przeniosła się z Grodziska do Warszawy. Groclin to drużyna w masce Polonii...

-
Dodane: 14.12.2008 12:59 /
filip1995 - Profil - user - 10% - 117
Ja kibicuje Lechowi Poznań.Uważam ,że oni zdobędą mistrzostwo,bo mają najlepszych piłkarzy w kraju.Jak idzie o piłkarza to Semir Śtilić,według mnie najlepszy piłkarz OE.
pozdro

-
Dodane: 20.12.2008 19:39 /
Pavlo84 - Profil - user - 10% - 206
Komu kibicuję ? takim klubom jak:

Piast Gliwice
Górnik Zabrze
Lech Poznań

Ano tak się składa że mieszkałem niedaleko tych miast i tak jakoś mi zostało do tej pory żeby im kibicować :d Lech natomiast od pewnego czasu mnie zainteresował a to dlatego że ma w swoim składzie Lewandowskiego, na którego zwróciłem już wcześniej uwagę gdy grał w 2 lidze :d lubię tego piłkarza i uważam że ma przed sobą ciekawą przyszłość.

-
Dodane: 20.12.2008 19:57 /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6202
Ekstraklase mam w nosie. Nic mnie praktycznie nie obchodzi. Na co mam patrzeć? No właśnie. Kibicować? Jak, gdy na mecze chodzą jakieś pseudo-psychiatryczne bałwany, robiąc niemałe zamieszki. Dzięki nim futbol nie jest tak piękny jak sprzed lat. Nic mnie nie obchodzi kto się nie lubi za boiskiem - ja jestem ciekaw boiska. Wogule wolę spoglądać na ligę mistrzów, reprezentację Polski. Lecz jeśli mam na coś chodzić, regionalnego to wybieram siatkę. Tam jest prawdziwa sportowa atmosfera, są całe rodziny.

Co do klubu jestem czystym widzewiakiem, a ci są w lidze 2, e znaczy pierwszej, ale to oni pomieszali. Co do poczynań drużyn, spodobał mi się lech poznań i choć ich specjalnie nie ubóstwiam, to na nich stawiam w walce o puchar.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy