Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Kolarstwo
Dodane: 17.09.2008 22:00 - Edytowane przez Rewinger /
Rewinger - Profil - user - 40% - 920
Czy jeździcie na rowerze? A jeśli tak to jakie kolarstwo górskie czy szosowe, a jak to pierwsze to jaki typ? Możecie też chwalić się swoim sprzętem. Ja osobiście jeżdżę po górach i to mi sprawia niesamowitą radość. Co prawda nie robię tego zawodowo, ale zawsze. A wy??

Edit: Ja obecnie jeżdżę na Giancie Terrago:
http://www.giant-...1328/zoom/

ale marzy mi się:
http://www.giant-...1323/zoom/

albo jeszcze lepiej to:
http://sklep.rowe...g/1262.jpg

-
Dodane: 18.09.2008 08:52 /
Abstr@ct - Profil - user - 20% - 264
Ojj tak jeżdzę na rowerku i to dosyć często,wolę kolarstwo szosowe,ale z drugiej strony nie mam za bardzo terenu do kolarstwa górskiego.A więc mój magicznyn sprzęt...a co tam powiem Merida Kalahari 510 koloru niebieskiego.O taki http://www.rowery...ri_510.jpg to jest mój rowerek,ja tam lubię jeździć rowerkiem ale musi być ciepło :p

-
Dodane: 18.09.2008 17:11 /
Falen - Profil - user - 20% - 259
Ja tam swoim rowerem się chwalił nie będę bo foty nie posiadam a w internecie też raczej nie znajdę bo już nie produkują xDD A jeżdżę do tej pory na rowerku który dostałem na komunię xDD Może i już stary ale nie jakiś szmelc psujący się co chwila xD Jeden z pierwszych "górali" robiony we Włoszech ;p W obecnej chwili jak i w wakacje które dopiero co się skończyły dużo nie jeździłem bo jakoś nie miałem ochoty. Ale w zeszłe wakacje 2-3 razy w tygodniu robiłem dziennie około 16km, pomijając resztę tygodnia i zwykłe jeżdżenie ;p Kondycja w tamtym czasie się trochę poprawiła ;p

-
Dodane: 18.09.2008 17:33 /
Zinho - Profil - user - 10% - 182
Myślałem ze w temacie chodzi o Tour de France, Giro d' Italia(czy jakoś tak), a tu temacik o rowerkach. Ja foty swojego roweru nie posiadam, a i na necie nie chce mi się szukać. Lubię jeździć na rowerze. Głównie jeżdżę po osiedlu lub troche dalej. Nie ma tu terenów górzystych więc to tylko zwykła jazda. Raz z klasą jechaliśmy na wycieczkę rowerową. 20 km w jedną strone. Ale fajnie było. W wakacje prawie codziennie jeżdziłem na rowerze. Ale w sierpniu najechałem na pineske i kupa. Przbiłem koło. A nie chce mi się bawić z dętką. Ja naprawie to będe jeździł dalej.

Pozdro.

-
Dodane: 18.09.2008 18:29 /
Korzel - Profil - user - 30% - 452
Teraz gdy pogoda jest całkowicie do bani nie ma zbytnio warunków do uprawianie jakichkolwiek zajęć rekreacyjnych na powietrzu. Jednak gdy pogoda jest o wiele lepsza to często lubię wypaść sobie w godzinach wieczornych na małą wycieczkę rowerową :d Oczywiście mam tylko możliwość jazdy na szosie bo mieszkam w terenach gdzie nie ma praktycznie żadnych gór. Sprzętem to nie mam co się chwalić bo mam zwykły rower, który ma jakieś 2 lata i jak narazie dobrze mi służy :d :d . Pozdrawiam

-
Dodane: 18.09.2008 18:47 /
Krisu - Profil - user - 30% - 496
Mnie nie kręci kolarstwo :d . Na rowerze jeździłem owszem, ale ale jak dostałem go 7 lat temu to od 4-3 latek leży zepsuty w garażu :p , ja bardzo lubiłem jeździć na rowerze, ale jak trochę podrosłem i nie byłem już gówniarzem ( 8-9 ) lat to interesowałem się samochodami, a dokładnie to ich tuningiem. Więc kiedyś wpadliśmy z kumplem na pomysł, że sprey'ami pomalujemy rowery z Komunii xD. Nasz pomysł wypalił, bo robiliśmy to bez zgody rodziców i chyba wiecie co z tego wyszło :p :d . Jak już napisałem wcześniej od tej pory mój rower nie jeździ chyba gdzieś tak z 4 lata xD. Teraz nie miałem już kupować roweru, bo mi się nie opłacało. W mojej obecnej klasie będę zdawał na kartę moto-rowerową. Potrzebna jest mi ona do skuterka, którego dostanę w prezencie za dobrą naukę i kartę xD.

Pozdro All

-
Dodane: 18.09.2008 19:06 /
Rewinger - Profil - user - 40% - 920
Ja to mam tereny i jeżdżę po górach, ostatnio z kolegą mieliśmy fajną traskę. Jak przejadę tak z 40km po górach to jestem szczęśliwy. Kocham góry i lubię przejeżdżać przez różne szczyty. Przy podjazdach liczy się wytrzymałość, a z kolei przy zjazdach co innego. Kiedy zjeżdżam skupiam całą moją uwagę na zjeździe, o niczym innym nie myślę i to sprawia że tak to kocham, jednocześnie odpręża, a z drugiej strony przy trudniejszym zjeździe dodaje adrenaliny. Jeśli kocham przyrodę i rower to cóż mi więcej trzeba, jeszcze jak pojadę z jakimś kumplem i wezmę ze sobą aparat to jest dopiero super

-
Dodane: 19.09.2008 11:36 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14700
To czas zapisać się w CCCP Polsat xD Może anuż coś wygrasz xD Tylko pamiętaj że nie będzie czasu na zdjęcia xD Co do mnie kiedyś jak byłem jeszcze młodym szczylem miałem dwa rowerki jeden żółty góral żebym pamiętał jak się nazywał chyba Rozzati czy coś w tym stylu, a drugi to mały bmx taki tyci tyci xD Jeszcze chyba do 15 roku życia na nich jeździłem dość sporo, ale obecnie oba zostały sprzedane przeze mnie i nie posiadam obecnie żadnego roweru :p

-
Dodane: 21.09.2008 19:03 /
enigma - Profil - user - 80% - 3400
Osobiście nie jeżdżę jakoś poważnie, chodź bardzo to lubię. Wiadomo teraz nie za bardzo jest pogoda na takie wypady na rowerze, lecz gdy jest ciepło to czemu nie. Bardzo lubię jeździć w wakacje na rowerze, najbardziej lubię z kolegami wybierać się nad jezioro. Chodź w mieście mamy jedno to w ramach relaksu, jedziemy sobie z 20 km rowerkami nad jezioro, często jest tak że kiedy przejedzie się już taki dystans to myślimy tylko o kąpieli, właśnie to jest wyśmienite. Jedynym minusem jest jedynie to że potem trzeba z powrotem tą trasę pokonać xD Jednak na pewno się opłaca. Rower mam jakiegoś górala, nie interesuję się zbytnio tym więc nie pokaże wam zdjęcia ani nie podam konkretnego modelu.
Pozdro!

-
Dodane: 21.09.2008 19:14 /
Macias - Profil - user - 70% - 2832
Znaczy ja, jak mam czas i ochotę to lubię sobie pojeździć na rowerze. Nie jestem jakimś wybitnym kolarzem i nie mam jakiegoś ultra drogiego i profesjonalnego sprzętu, ale moja Delta 1700 trzyma się dobrze i fajnie mi się na niej jeździ. Najczęściej jeździmy na trasy w grupkach po 3-5 kolegów. Lubimy jazdę zróżnicowaną pod względem podłoża dlatego wybieramy trasy gdzie jeździ się zarówno asfaltem jak i leśnym szutrem, trawą, po kamieniach oraz piachu. Wtedy jest naprawdę ciekawie. Oczywiście jeżdżę rekreacyjnie, nie stronię tez od wycieczek rowerowych. Kolarstwo to fajny i dobry dla zdrowia sport. Pozdrawiam.

-
Dodane: 17.01.2017 18:47 /
doniek96 - Profil - user - 0% - 21
Doskwiera mi brak możliwości jazdy na rowerze w zimie i właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś trenażera? Ma ktoś z was lub używał jakiegoś i ma jakieś pojęcie który jest dobry i warto by kupić?

-
Dodane: 18.01.2017 13:02 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4704
doniek96 napisał/a:
Doskwiera mi brak możliwości jazdy na rowerze w zimie i właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś trenażera? Ma ktoś z was lub używał jakiegoś i ma jakieś pojęcie który jest dobry i warto by kupić?

Mnie też brakuje mojego roweru. Może w okolicach marca będzie lepsza pogoda, która pozwoli na jazdę. Mój rower dość stary, bo jeszcze z czasów podstawówki. Trochę pordzewiały przy złączeniach hydraulicznych hamulców, ale jednak wciąż na chodzie. ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.01.2018 22:52 /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Jeżdżę tylko rekreacyjnie i to nie na typowej kolarzówce, tylko zwykłym rowerze crosowym. Sezon temu wypedałowałem jakieś cztery tysiące kilometrów. Gdyby pogoda bardziej sprzyjała w tym roku, mógłbym pewnie wykręcić pewnie ten tysiąc więcej. Niemniej jednak udało mi się pokonać nadbałtycka trasę z Świnoujścia na Hel. W tym roku będę zmieniał swój jednoślad, ale jeszcze nie wiem na jaki. Mam dla niego już jednak wytyczone szlaki.

Plastuś
-
Dodane: 21.01.2018 01:48 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3884
Nie lubię jeździć na rowerze i tak mi zbytnio nie wychodzi. Generalnie może co najwyżej kilka razy byłam na treningowych i tamte bardziej mi się podobały.

-
Dodane: 31.07.2018 21:17 /
Tomo1989 - Profil - user - 10% - 153
Rower to fajne hobby. Nie dość, że można pozwiedzać okolice, poprzebywać na świeżym powietrzu to i przy okazji poprawić kondycję czy nawet własne zdrowie.

Co do trenażera to wszystko zależy od poziomu wytrenowania i chęci. Dla początkujących najlepszy będzie zwykły, najtańszy o oporze magnetycznym. Z biegiem czasu, wytrenowania, grubości portfela i przede wszystkim chęci (niektórzy mają ciężko zmusić się do jazdy w domu przez 1h czy 2h) można pomyśleć o lepszym, interaktywnym, z odpinanym kołem, cichszym i precyzyjniejszym.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy