Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Angielska - Premier League
Dodane: 26.08.2018 10:45 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
City zalicza wpadkę :d Arsenal do przodu, Liverpool dał radę. West Ham jak na razie mocno poniżej oczekiwań.

Dziś zobaczymy co pokaże Chelsea. No i najciekawsze starcie to Tottenham vs United. Obstawiam, że Totki wygrają.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 28.08.2018 00:23 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1018
WHU, kolejny raz w dupę, i to ze słabo grającym Arsenalem, nie wygląda to zbyt obiecująco, cnowu wielkie transfery i czyżby znowu miało skończyć się jak zawsze :d Plus takie że ostrzeliwany Fabiański będzie w dobrej formie, na najbliższe mecze reprezentacji xD

Wiadomość doklejona:
Tottenham rozbił w hicie Man Utd, czyżby jednak standardowy trzeci sezon Mou, nadal wierze że pozbiera te klocki ;)

-
Dodane: 02.09.2018 23:21 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4704
Liverpool wygrał z lisami, ale Alisson pokazał umiejętności dryblerskie i skończyło się nerwówką w końcówce.

Chelsea wygrywa u siebie, United zagrał ładny mecz u Burnley. Arsenal dość szczęśliwie wygrywa w Walii, City u siebie pokonuje Newcastle.

Tottenham dość zaskakująco przegrywa z rewelacją sezonu czyli Watfordem.

West Ham bardzo słabo jak na razie, trzymam kciuki z Fulham, może oni coś zaskoczą w tym sezonie.

-
Dodane: 03.09.2018 08:31 /
Karius wstawił zarąbistą fotę na neta xDD Siedzi przed telewizorem a w tle lecą umiejętności dryblerskie Alissona [xd] Wygląda na to, że Liverpool nie ma szczęścia do bramkarzy xD Jednak w ataku mają taką pakę, że jak na razie kompletują punkty i idą na mistrza.

Chelsea do przodu, UTD do przodu, City do przodu. Arsenal dał radę. Tottenham stracił punkty. West Ham nadal bez chociażby punktu.

-
Dodane: 15.09.2018 23:28 /
Chelsea i Liverpool na razie z kompletem z tym że ci drudzy mieli dwa ciężkie wyjazdy, a Chelsea mimo wszystko początek ma dość spacerowy. Man Utd zaczął wygrywać, City poza jedną wpadką kompletuje same trójki.

-
Dodane: 28.09.2018 14:04 /
West Ham odbił sie w końcu od dna. Mam nadzieję, że się ich zła passa skończyła bo szkoda mi strasznie bylo Fabiana bo z dziurawej Swansea trafił do dziurawego West Hamu.

Liverpool, City i Chelsea nadal bez porażki w lidze. Jednak to Liverpool przewodzi w tej stawce :d Mają realne szanse w tym sezonie na mistrzostwo, City coś się pogubiło i traci punkty.

Watford się jeszcze trzyma, ale już blisko siedzą Tottenham, Arsenal i United :d W lidze w sumie 6 ekip bije się o 4 miejsca w LM. Więc zapowiada się na ciekawy sezon.

Wilki sobie nawet nieźle radzą jak na debiutanta.

-
Dodane: 28.09.2018 14:36 /
Liverpool idzie jak walec, ale coś mi mówi że City po 7 kolejce będzie liderem, Liverpool musi się potknąć a Chelsea to idealny do tego kandydat ;) Wyniki United lepsze iż atmosfera która się zagęszcza (przynajmniej według mediów), mam jednak nadzieje że Mou przełamie klątwę 3 sezonu xD

-
Dodane: 08.10.2018 01:40 /
WEST HAM po dobrym meczu z United, zaliczy wpadkę w Brighton. United odwraca mecz z Newcastle. Nie wiadomo czy Mourinho uratuje posadę podczas przerwy na reprezentację. W mediach pojawiały się doniesienia, że w ubiegły weekend miał stracić pracę, ale został.

W derbach Londynu Arsenal jest lepszy i to wyraźnie. Kanonierzy wracają na salony wygrywają szóste zwycięstwo w lidze. Idą w górę chłopaki w Emirates. Ciekawe na jak długo.

Chelsea rozbiła świętych, a hit kolejki nie dał bramki. Choć City miało karnego, mecz bez szału.

-
Dodane: 08.10.2018 11:42 /
Chelsea kurcze nie przypuszczałem że będzie im szło aż tak dobrze, oczywiście po przyjściu Sarriego należało wręcz oczekiwać dobrych wyników ale sądziłem jednak że to będzie walka bardziej o miejsca 3-5, i że jednak dosyć szybko będą tracić sporo do MC i Liverpoolu, a tu proszę nie dają uciec rywala i można powiedzieć że być może w trakcie sezonu wyrasta na 3 kandydat do walki o tytuł. Imponujące tym bardziej że nie było jakiś spektakularnych wzmocnien. Arsenal też nieźle po nienajlepszym początku seria zwycięstwo i już pierwsza czwórka, może za szybko na takie opinie ale niewykluczone że będą wstanie namieszać bardziej niż przypuszczano przed sezonem.

-
Dodane: 09.10.2018 11:28 /
Hit na bezbramkowy remis :(

U UTD zanosiło się na kolejną porażkę ale ostatecznie końcówkę mieli dobrą i dali radę ugrać 3 punkty.

Arsenal wrócił na salony. Robi się na górze trochę ciasno. City, Chelsea i Liverpool wyrównały punkty, zaraz za nimi Arsenal. Potem Tottenham... no i United myślę, że ostatecznie tez powalczy o LM.

Zaskakująco dobrze idzie Wilkom. Ale raczej nie mają szans się zmieścić w tej elicie na samej górze. Fajnie by ich jednak było zobaczyć chociaż w LE.

-
Dodane: 30.10.2018 02:09 /
Hit wygrało $ity, ale po dobrej grze zarówno w ataku i obronie. Poprawiła się gra ekipy z Etihad ostatnio. Kolejny rywal z top six zaliczony. Została Chelsea i United.

Arsenal traci punkty, Chelsea rozbija Burnley, Liverpool Cardiff. West wciąż słabo. Fulham i Newcastle też. United zdobywa ważne punkty z Evertonem.

-
Dodane: 31.10.2018 16:33 /
Arsenal wraca na salony. Standard, 4 miejsce :d

Tottenham sobie radzi w tym sezonie nieco gorzej, ale nadal walka o LM w ich nogach. United chyba w tym sezonie odpada z rywalizacji. Liverpool mam nadzieję będzie się ścigał z City do samego końca. Chelsea siedzi im na ogonie więc może być ciekawie.

Aubameyang może w tym sezonie zostać gwiazdą ligi. Kane na razie nie odpalił, Salah też nieco słabiej jak na razie.

Szkoda mi trochę Leicester. Ale mam nadzieję, że ta tragedia nie wpłynie na ich grę i zostaną w angielskiej ekstraklasie.

-
Dodane: 02.12.2018 22:12 /
Arsenal i czwarte miejsce, to jest takie pewne połączenie. Kiedy Tottenham depcze po piętach. Chelsea też stanowi konkurencję.

Derby widziałem, kilka bramek było, nie słuszny karny dla Tottenhamu. Ale karma wróciła do Arsenalu. Aubameyang zagrał dobry mecz, Torreira klasa światowa. Lacazette błysnął przy swojej bramce. W Tottenhamie Vertonghen zagrał tragicznie, nie dość, że sprowokował karny, to jeszcze nie nadążał, siał popłoch w swojej ekipe. Kane po za bramkę nie widoczny. Son miał okazję, ale nie wykorzystał.
Ozil po raz kolejny nie wychodzi na boisko, nie wiadomo czy go Emeri na dłużej "usadzi"?

W innych meczach Chelsea wygrał z Fulham, Liverpool męczył się z Evertonem. United traci punkty a za tydzien grają z Arsenalem. Oby tak dalej, choć trochę szkoda mi Mourinho. ;)

-
Dodane: 03.12.2018 14:01 /
Liverpool wyszarpał w końcówce, ostatecznie udane dla nich derby :d Tottenham dalej pod formą, Arsenal się rozkręcił, Aubameyang się chyba zaklimatyzował w ekipie, widać że jest w formie. Może być fajny mecz przeciwko UTD.

Leicester sobie radzi. Southampton słabiutko nadal. West Ham zatrybił w końcu i zdobywa punkty, strefę spadkową już pożegnał i raczej do niej nie wróci.

-
Dodane: 11.12.2018 00:56 /
Liverpool rozbił Bournemouth. Choć pierwszy gola Salaha ze spalonego. United rozbiło Fulham. Jestem ciekaw czy Claudio Ranieri coś poradzi z tą ekipą. A nie bardzo chcę, aby spadli.

Hit kolejki skończył się triumfem Chelsea. Choć w pierwszej połowie lepiej wyglądali piłkarze City. Druga połowa, to bardziej otwarta walka w środku pola oraz bezproduktywne ataki City plus dużo rożnych. Sterling bardzo słabo się zaprezentował. Jesus coś tam próbował. A obrona City przy drugiej bramce, to masakra. Ederson też moim zdaniem się nie popisał.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy