Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Dodane: 18.10.2018 08:45 - Edytowane przez Telin /
Telin - Profil - user - 0% - 55
Wziełem sobie na kartę iplę w Internecie, póki co 14 dni okres darmowy, zobaczę jak to wygląda, i czy warto to przedłużać. 20 zł raz tam kiedy można im zapłacić, ale nie miesiąc w miesiąc. Nie jestem bogaczem by sobie na to pozwolić. Ale nigdzie nie ma w internecie ich dubblingu (pirackiej wersji), więc sobie wzięłem by obejrzeć takie odcinki, i jak to wygląda. Nie mam żadnej opinii, bo jeszcze żadnego nie obejrzałem odcinka z ich dubblingu.

Dzisiaj od 17:00 do 19:30 - maraton DBS, a jutro One Piece.
Widze, że oni robią raz w tygodniu maraton z odcinków z całego tygodnia.

-
Dodane: 22.10.2018 00:16 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 859
Jak na razie szału dla mnie nie ma. Z tytułów które teraz emituje Polsat nie ma takich które by mnie interesowały, niestety Blecha obejrzałem wreszcie kilka miesięcy temu więc posucha. Oby w najbliższym czasie poszerzyli ofertę.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 22.10.2018 07:44 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 76
W piątym odcinku One Piece, na początku epka, kiedy Luffy spada obok Nami, dziewczyna zaskoczona wypowiada słowo "nani?". Polski lektor, zamiast przetłumaczyć to jako "co?", również wypowiada słowo "nani?" :p

Drobna wpadka, ale jakoś mnie rozśmieszyła :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy