Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Gry
Temat: Naruto to Boruto: Shinobi Striker
Dodane: 10.10.2018 21:10 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14702
Typ: Gry konsolowe i PC
Platforma: Playstation 4 / Xbox One / PC
Gatunek: Bijatyki
Premiera: 31.08.2018 (31.08.2018, Polska)
Status: Wydana (Wydana - polska wersja językowa, Polska)
Kategoria wiekowa: 12
Wydawca: Namco Bandai (Japonia), Cenega (Polska)
Ocena recenzenta: (7/10)

Naruto to Boruto: Shinobi Striker - W 2014 roku, kiedy świat fanów Naruto usłyszał o planach zakończenia mangi, pojawiły się zapytania czy to definitywny koniec przygód młodego ninja z wioski Ukrytego Liścia? Nie minęło wiele czasu, aby twórca Naruto, Masashi Kishimoto przygotował kolejne losy swoich bohaterów, a także losy następnych pokoleń. Ten sam motyw przejawił się w grach w uniwersum Naruto, nic się nie skończyło, a nawet ma się dobrze. Czym jest Naruto to Boruto: Shinobi Striker? O tym już poniżej.

Nowa gra osadzona w świecie znanym z mangi Naruto ponownie chce wciągnąć fanów do środka, lecz tym razem pomija wszystkie niuanse i przechodzi do sedna zabawy, która opiera się rozgrywce sieciowej. Bandai Namco i studio Soleil zapragnęło prawdopodobnie uszczypnąć choć trochę z sukcesu gry Dragon Ball FighterZ i przenieść go do nowego tworu na bazie Naruto. ( czytaj całą recenzję... )

W wątku zapraszamy do dyskusji na temat wyżej wymienionego tytuły oraz jego polskiego wydania od Cenega Polska.

-
Dodane: 10.10.2018 21:48 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1012
Jak zwykle dobra recenzja ;) U was ocena 7, osobiście dałbym nawet pół gwiazdki niżej, gra ma potencjał, ale no właśnie tu jest problem bo na potencjale się w mojej opinii narazie kończy. Na tu i teraz ma niewiele do zaoferowania i imo większości graczy nie zatrzyma na dłużej. Niektóre rozwiązania są niezłe ale niedopracowane jak właśnie klasy postaci cytowane poniżej, problemem ta gra będzie dobra, a może nawet bardzo dobra ale jak wyjdzie jej druga część ;)

W rozgrywce z innymi graczami jest niestety poważny problem. Teoretycznie twórcy gry chcieli dobrze, bowiem przygotowali cztery klasy postaci, od wojownika po medyka (napastnik, snajper, obrońca i uzdrowiciel), lecz niestety przy doborze drużyny mało kiedy trafiamy na pełny pakiet ekipy, bo kto porzuci rolę wojownika na rzecz ratującej kompanów pielęgniarki? Od taki tam sobie świat samych ninja-zabijaków.


W punkt :d

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy