Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Gry
Temat: Dragon Ball Legends
Dodane: 16.09.2018 15:01 - Edytowane przez by_black /
goku417 - Profil - user - 10% - 114
Hejka, już trochę grywam w tą grę i chciałbym wam się zapytać jakie macie opinie na temat tego produktu. Mnie osobiście się podoba, choć jest trochę minusów. Jednym z nich jest trafianie na zbyt silnych przeciwników w grze online. Natomiast grafika i motoryka gry jest bardzo dobra. No, ale cóż teraz wy się pochwalcie jak wasze wrażenia. Pozdrawiam.

-
Dodane: 21.09.2018 22:14 - Edytowane przez kryst87 /
kryst87 - Profil - user - 10% - 154
Pykam od jakiegoś czasu i jest całkiem nieźle. Fabuła może nie urywa dolnych części ciała, ale ujdzie. Z minusów to matchmaking w multi i wymóg ciągłego podłączenia do internetu. Poza tym wszystko jest co najmniej w porządku. Postaci jest sporo i co jakiś czas dochodzą nowe
Ciekawy jestem czy po tym jak wrzucą postacie z Buu sagi, GT, DBS i filmów (jak choćby Janembę czy SSJ Gogetę) to czy wrzucą takie what if postaci w rodzaju Super Paikuhana czy SSJ4 Gohana albo np. Cumbera.

-
Dodane: 04.12.2018 15:42 - Edytowane przez kokoszko2003 /
kokoszko2003 - Profil - user - 0% - 2
Możecie mi podać idealny deck w db legends dopiero gram dwa dni i dalej nie wiem co i jak z układaniem decku

-
Dodane: 04.12.2018 15:54 /
jeetemmaniek - Profil - user - 0% - 14
kokoszko2003 napisał/a:
Możecie mi podać idealny deck w db legends dopiero gram dwa dni i dalej nie wiem co i jak z układaniem decku

Dlatego że grasz dopiero drugi dzień.

-
Dodane: 04.12.2018 16:59 /
kokoszko2003 - Profil - user - 0% - 2
jeetemmaniek napisał/a:
kokoszko2003 napisał/a:

Dlatego że grasz dopiero drugi dzień.

no i co z tego możesz mi napisać na jaki mam zbierać mam narazie taki deck: główne postacie: ssj3 goku 1,000lvl; majin vegeta 1,000lvl; shallot 1,500lvl ławka: ssj goku 1,000lvl; goku black 1,000lvl; paikuhan 470lvl

-
Dodane: 04.12.2018 18:04 /
T3TRU53K - Profil - user - 10% - 104
Decki buduje na podstawie korelacji tagow i ich Z ability. Podstawa jest zebys robil ''adventurki'' i zdobywal dusze, wbijal max lvle i maxowal panele w ''soul boost''. Dalej musisz czytac z abilitki i dostosowywac decki do nich. Z tego co opisales najlepszy dech dla Ciebie bedzie opieral sie na tagu Saiyan i tak buduj deck, a jesli koniecznie chcesz pomocy to wstaw screena ze WSZYSTKIMI kartami jakie masz.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy