Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia > Konwenty
Temat: Japanicon 2018
Dodane: 23.08.2018 17:39 - Edytowane przez Pepe /
Pepe - Profil - user - 80% - 3727
Dobrze znany poznański konwent mangowy doczeka się swojej kolejnej edycji już 06.10.2018 i potrwa do 07.10.2018. Miejsce nie ulega zmianie. Więcej informacji tutaj .

Ktoś się wybiera? Kordoś? Marcin?

----- Podpis --------------------

-
Dodane: 23.08.2018 18:54 /
kordos - Profil - systemadmin - max% - 65517
Ciężko mi się odnieść Pepeo - poprzedni Japanikon mnie zniszczył.
Napewno będę mieć wolne w pracy bo mam wolne wszystkie weekendy, ale nie umiem stwierdzić czy inne czynniki nie wejdą w grę. Więcej bede umiał powiedzieć we wrześniu.
...ale już myślałem o tym intensywnie, mam w pamięci, że można się tam spotkać.

-
Dodane: 30.08.2018 00:29 /
W sumie ja tez nie wiem czy będę xd Jeszcze się zobaczy, tak sobie założyłem temat bo może ktoś więcej się zjawi, na pewno tak będzie!

-
Dodane: 30.08.2018 20:05 - Edytowane przez kordos /
Pepe napisał/a:
W sumie ja tez nie wiem czy będę xd Jeszcze się zobaczy, tak sobie założyłem temat bo może ktoś więcej się zjawi, na pewno tak będzie!

Ja mogę powiedzieć, że będę tak na 75% - na razie za wcześnie, żebym coś więcej stwierdził.
Jak bilety kupię, to wtedy w miarę pewnie będę mógł powiedzieć. :p
Mam nadzieję że w tym roku Japanikoń nie będzie rozgrywał się równolegle z jakąś większą imprezą, bo znów ludzi wywieje jak rok temu.

-
Dodane: 03.09.2018 16:33 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2666
Planuje się wybrać na 100%, bo w sumie nie mam zbytnio co robić w październiku, a jako że przegapiłem Animatsuri w tym roku z powodu wesela to będę 6.10 w Poznaniu! [serce]

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 05.09.2018 19:44 /
Niestety, ale najprawdopodobniej nie będę na tym konwencie. :(
W tym samym czasie mam wyjazd integracyjny w pracy i muszę jechać. [placze]
Może uda mi sie jakoś z tego wykręcić.

-
Dodane: 15.10.2018 18:53 /
Marcin00
byłeś w końcu na konwencie? Opowiedz jak było, bo z tego co czytałem reakcje znajomych, którzy byli to optymizmem nie wiało.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy