Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F: Jaco z Galaktycznego Patrolu
Dodane: 02.08.2018 19:11 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14700
Typ: Manga
Autor/zy: Akira Toriyama
Gatunek: Komedia, sztuki walki, super moce, akcja
Data publikacji: 2013 (2018, Polska)
Status: Zakończona (Zakończona, Polska)
Ilość tomów: 1 (1, Polska)
Wydawca: Shūeisha (Japonia), J.P.Fantastica (Polska)
Ocena recenzenta: (8/10)

Jaco z Galaktycznego Patrolu - Czołem, Ziemianie! Jestem Jaco z Galaktycznego Patrolu, ale nie moje imię jest najważniejsze. Najbardziej istotny jest fakt, że... jestem członkiem SUPER ELITY! Zapamiętajcie to sobie. ( czytaj całą recenzję... )

W wątku zapraszamy do dyskusji na temat wyżej wymienionego tytuły oraz jego polskiego wydania od wydawnictwa J.P.Fantastica.

-
Dodane: 07.08.2018 16:49 /
Adik - Profil - user - 20% - 386
Manga bardzo luźna, ot taka komedyjka, która niewiele wnosi do świata Dragon Ball, oczywiście poza paroma postaciami. Oczywiście polecam do kupienia ze względu na dodatek Dragon Ball Minus.

-
Dodane: 08.08.2018 08:46 /
Morex - Profil - user - 20% - 338
A mi jakoś nie przypadła do gustu. Taka manga na poczytanie i na zapomnienie. Akcji żadnej, humor średni. Osobiście daje jakieś 4/10 tylko ze względu na świat DB i kreskę :)

-
Dodane: 23.08.2018 23:10 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1018
Lubie Jaco więc nawet szybko i przyjemnie się czytało, ale ogólnie jak wyżej raczej do przeczytania i zapomnienia :d

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy