Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Europy 2018/19
Dodane: 18.08.2018 11:19 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
No i po pucharach w tym roku.

Jagiellonia. Miała swoje momenty, przy odrobinie szczęścia mogło być 1:2 dla Polaków. Końcówka jednak dość dramatyczna i dwie bramki w plecy. Mimo wszystko Jaga z tej trójki wyglądała najlepiej i ogólnie ciężko im coś zarzucić. Kelemen co mógł wyciągnął, o deklasacji też nie można mówić bo w obu meczach starcie było dość wyrównane tylko z lekką przewagą Gentu.
4:1 dla Belgów źle wygląda. I nie do końca dobrze odzwierciedla obraz rywalizacji.

Lech. Znów widać było sporą przewagę Genku. Pierwsza połowa mocno na korzyść Belgów. Dopiero w drugiej chyba Lech zrozumiał w końcu, że trzeba zacząć walczyć (trochę za późno). Druga połowa dość fajnie zagrana, gdyby tak grali przez 180 minut to byłaby szansa na awans. Karny moim zdaniem nieco naciągany. Buric podobnie jak Kelemen, co mógł to wyłapał.
4:1 dla Belgów źle wygląda [2]

No i Legiunia. Tutaj to już żadnych złudzeń. Znów nie ma mowy o jakimś farcie. Dundelage w pierwszej połowie po prostu tworzyło sobie więcej sytuacji więc zasłużenie prowadzili. Polacy mieli jeden celny strzał i 1 bramkę na koncie więc wyciągnęli 100% xD Legia przebudziła się w drugiej połowie... o 135 minut za późno. Tak jak druga połowa powinny wyglądać całe oba spotkania, 1 niecelny strzał przeciwnika w ciągu całych 45 minut i 13 sytuacji Legii - szkoda, że tylko 5 zakończonych celnymi strzałami ale jednak w końcu zaczęli grać w piłkę. Jednak zrobili to stanowczo za późno. Gdyby jeszcze na 2:2 strzelili wcześniej to mogła być nadzieja a tak to Dundalege już grało mocno na czas. No i na koniec głupota Kucharczyka xD Czerwona, sobie w pucharach odpocznie teraz :d
4:3 nie wygląda źle na papierze... gdyby tam z boku widniała nazwa jakiegoś dobrego klubu pokroju chociażby Midtjylland czy Kopenhagi, a nie Dundelage z Luksemburga :|

Dobra. Koniec Polskiego akcentu.

Zenit zagrał jakiś kosmiczny mecz. Odrobili 4:0. Dostali gonga w dogrywce, po którym myslałem, że to już będzie ich koniec, gol stracony u siebie, 2 bramki do odrobienia, Mińsk się nie da... a tu pyk, kolejne 4 wpadły xD

Niedercorn z Luksemburgu też nieźle wypadł. z Rosyjskim Ufa do samego końca praktycznie walczyli o awans. Rosjanie przed dogrywką uratowali się dosłownie w samej końcówce.

Sevilla pokazała się jest miejsce Żalgirisu. Pierwszy mecz im nieco nie wyszedł więc w drugim trzeba było pokazać siłę.

Trencin dał radę i wyeliminował Holendrów. Tiraspol znów przeszedł :d Braga wyeliminowana przez Ukrainę. Reszta bez zaskoczeń.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.08.2018 11:33 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Jak dla mnie dużo lepiej wygląda 4:1 dla Belgów, z którymi szanse były w zasadzie zerowe, niż 4:3 w piz*ę po porażce u siebie, z mistrzem LUKSEMBURGA. W tym kraju mieszka mniej ludzi niż w Poznaniu czy Krakowie xD Legia przegrała z klubem, w którym grają półamatorzy.

W przypadku Lecha i Jagiellonii możemy mówić o ciężkim losowaniu, w przypadku Legii możemy mówić o absolutnej kompromitacji. Ciekaw jestem jak tam hajs klubu xD

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 24.08.2018 08:35 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 984
Tak sobie przejrzałem jeszcze raz pary i najchętniej zerknąłbym sobie na Atalantę lub Olympiakos, ale ciekawe co będą pokazywać i czy wogóle będą pokazywać 4 rundę LE na Premium, czy wkroczymy dopiero do grupowej.

Wiadomość doklejona:
Atalanta 0:0, w rewanżu będzie ciężko ale imo awans jest do ugrania. Reca poza kadrą meczową, mam nadzieje, że szybko ogarnie sobie sprawy poza sporotowe żeby chociaż łapać ogony w Serie a czy pucharze, a przy ustawieniu Atalanty ma na to duże szanse.

Pogromca Legii Dudelange ograł 2:0 Cluj i jest już blisko fazy grupowej. Przeciwnik lecha Genk wygrał 5:2 u siebie z Brondby i chyba załatwił już sprawę awansu :d Gent na zero zero, a Lewczuk zagrał jako skrajny przynajmniej tak to się przedstawia na papierze

-
Dodane: 24.08.2018 09:09 /
Luksemburg w fazie grupowej xDD Cluj przegrał na wyjeździe 2:0 i ciężko będzie miał to odrobić. Czyli jednak to nie my byliśmy słabi tylko Luksemburg w tym sezonie wyjątkowo mocny [xd] [serce]

To chyba najbardziej zaskakujący wynik w tej kolejce. Jak ktoś stawiał na Luksemburczyków to się nieźle wzbogacił. Słyszałem pogłoskę, że chcą dołączyć albo do ligi niemieckiej albo do Francuskiej na podobnych zasadach jak Vaduz z Liechtensteinu dołączyło do Szwajcarskiej lub Monaco do Francuskiej.

Wilczek z bramką, ale Bronby nie dało rady. Raczej tego nie odrobią. Słowacy nadal w grze o awans, Trencin w troszkę gorszej sytuacji niż Trnava ale oba zespoły mogą wejść.

-
Dodane: 24.08.2018 15:46 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Darknes

Nie ośmieszaj się. Za każdym razem kibice Legii "paczcie, a te ogórki co z nami wygrały to do fazy grupowej doszły".
Śmiech.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 24.08.2018 18:55 /
Czemu się niby ośmieszam? Żart Ci się nie spodobał czy po prostu nie zrozumiałeś? xDDD Raczej to drugie bo jak napisałem, że wynik nie wygląda źle na papierze to też się przyplułeś, że gorzej wygląda niż wynik Jagi czy Lecha... bo to prawda. Ale tak jest jak się nie rozumie tego co ja napisze. Bo wyraźnie podkreśliłem, że sam wynik źle nie wygląda ale źle wygląda to z kim ten wynik został uzyskany :p

To nie jest domena kibiców Legii. To jest domena każdego kogo klub odpada z kimś kto jest ogórkiem ale jednak potem okazuje się, że dobrze gra i to nie do końca był jednak przypadek (patrz na Słowackie kluby). Tak samo było jak Polska wygrała 1:0 z przyszłym mistrzem Europy to ludziska se ubzdurały, że jakbyśmy w ogóle pojechali to pewne byśmy wygrali xDD

Raczej każdy kto komuś kibicuje potem śledzi losy rywala, który wyeliminował jego zespół. To normalne. Nasze zespoły odpadły więc teraz większość skupia się na Belgach, Słowakach i Luksemburgu. Jedni z czystej ciekawości jak sobie poradzą, a drudzy próbują w tych meczach szukać wytłumaczenia własnych porażek. Wygodniej jest zamiast obwiniać siebie powiedzieć, że to jednak przeciwnik więc sobie pozwalam na podśmiejchujki z takich ludzi :)

Równie dobrze można napisać, że graliśmy jak równy z równym ze zdobywcą LM [xd] Albo śmiać się, że Polacy mają więcej bramek w Serie A niż Ronaldo :p

-
Dodane: 31.08.2018 14:37 - Edytowane przez LuigiN2000 /
https://img.uefa....015_w1.jpg są i grupy. Milan grupa nieprzyjemna ale jak najbardziej do wyjścia i to z pierwszego miejsca, oby w tych rozgrywkach bronił Reina ;) Lazio ma trudną grupę, głównie patrząc na to z perspektywy w jakiej formie się znajdują, bo normalnie stawiałbym ich w roli faworytów, ale nie wygląda to za ciekawie, drużyna wygląda na razie fatalnie, czuć też wyrwy w składzie, zwłaszcza chyba jeżeli chodzi o de Vrija. Najgorsza grupa, chyba K, chciaż ciężko wybrać bo te grupy są naprawdę w większości podobne. Najlepsza B oraz chyba mimo wszystko grupa H, no i interesująca może też być L.

Swoją drogą od kilku dni mówi się o 3 poziomie europejskich rozgrywek, które imo mogą być sygnałem jeszcze większej "elitaryzacji" LM i całkowitego zamknięcia jej dla słabeuszy.(Nawet zwiększenie puli do 5 drużyn dla czterech topowych lig mnie nie zdziwi.)

-
Dodane: 31.08.2018 17:39 /
https://pbs.twimg...AE_0ID.jpg <- To mi się wydaje czytelniejsze :p

No cóż. Dundelage udowodniło w drugim meczu, że w tym sezonie serio jest wyjątkowo mocne. 3:2 na wyjeździe z Cluj to kolejny dowód, że to chyba jednak nie był przypadek.

Astana dała rade odrobić wynik. A APOEL marnował karne jeden po drugim xD 4 z rzędu nie trafione, dawno tak słabych jedenastek nie widziałem... Astana w sumie też pudłowała, ale o jednego mniej xD

Quarabach równiezż odrobił stratę. Rengersi z problemami ale grają w LE. Trencin nie dał rady, poległ na wyjeździe, jednak rodacy z Trnavy zremisowali i przeszli. Sevilla dopięła swego, podobnie jak Celtic. Bordeux dało radę u siebie Gentowi, natomiast Genk znów rozbił Brondby i nawet gol i asysta Wilczka nic nie pomogły. Atalanta znów remisuje i odpada po karnych, Ludogorets rozbija Torpedo. Olympiakos eliminuje anglików, Steaua wygrywa ale odpada, podobnie kończy Molde. Norweski Sarpsborg przegrywa ale ostatecznie awansuje. Apollon eliminuje Basel. Malmo daje radę Duńczykom, słaby ich sezon w tym roku. Besiktas bez problemów w LE. Shkendija marnuje dwa karne a potem traci dwie bramki i odpada w głupi sposób. Lips wrócił z dalekiej podróży, mało brakował a by odpadli.

Było ogólnie nieco zaskoczeń, więcej niż się spodziewałem. Jest kilka historycznych awansów. Chyba największe święto piłkarskie w historii Luksemburgu.

A teraz typowanie grup.

Grupa A:
Leverkusen
Ludogorets

Grupa B:
Lipsk
Salzburg

Grupa C:
Zenit
Bordeaux

Grupa D:
Fenerbahce
Anderlecht

Grupa E:
Arsenal
Sporting

Grupa F:
Milan
Real Betis

Grupa G:
Villarreal
Rangers

Grupa H:
Lazio
Frankfurt

Grupa I:
Genk
Besiktas

Grupa J:
Sevilla
Krasnodar

Grupa K:
Dynamo Kijów
Astana

Grupa L:
Chelsea
BATE

-
Dodane: 31.08.2018 18:08 /
No cóż. Dundelage udowodniło w drugim meczu, że w tym sezonie serio jest wyjątkowo mocne. 3:2 na wyjeździe z Cluj to kolejny dowód, że to chyba jednak nie był przypadek.

Po prostu Cluj było równie ch*jowe jak Legia xD

-
Dodane: 01.09.2018 09:13 /
Nie oglądałem meczy Cluj. Fakt, Legia dobrze zagrała tylko jedną połowę na wyjeździe i odpadła na własne życzenie. Ale przeciez Cluj to nie są jakieś ogórki, ze Steauą walczą o mistrzostwo, w tamtym sezonie je zdobyli, teraz tracą tylko jeden punkt do lidera, a Bukareszt dość często gra w pucharach. W tym roku akurat odpadli. To znaczy, że zarówno nasza liga jak i liga rumuńska poszły w dół? Czy może serio Dundelage jest "wyjątkowo mocne"? A może po prostu to było zbytnie zlekceważenie rywala?

Może mocne to nie odpowiednie słowo, ale nie potrafię znaleźć innego. Po prostu oni mentalnie wierzyli, że to się może udać, że w tym roku są wstanie to zrobić, dlatego używam stwierdzenia "wyjątkowo mocne" bo na pewno w kolejnych latach już tego nie powtórzą, to był jakiś dziwny wyjątek.

Co prawda z LM wyeliminowało ich Węgierskie Vidi. Ale wygrało różnicą tylko jednej bramki, no i Vidi potem eliminowało taki Ludogorets czy Malmo i odpadło dopiero z AEK Ateny po dośc wyrównanym starciu. Grają w LE więc to nie był taki byle jaki rywal. To jest jeden fakt. Drugi, że oni się nie prześlizgiwali po jakichś remisach i stawaniu autobusu pod bramką tylko strzelali gole.

Z Vidi odpadli, skończyło się 2:3
Z Drita Gnjilane, skończyło się 3:2 dla nich. (Drużyna z Kosowa xD Widocznie Luksemburczycy dostosowywali się poziomem do rywala i strzelali tylko tyle ile trzeba xDD Tylko z Vidi coś nie wyszło)
Z Legią awansowali po 3:4.
Z Cluj awansowali po 5:2.

Łącznie walneli w eliminacjach 14 bramek.
Legia tylko 8.
Cluj raptem 10.

Tu nie chodzi o to, że próbuje jakoś wybielić Legię, bo zagrali po prostu słabo. Słabo grają jak na razie również w Ekstraklasie, czego nie można już powiedzieć o Cluj, bo są raczej w dobrej formie. Ale Dundelage jednak okazało się nie jakimś fartownym klubikiem (bo przeszło wszystkie rundy, a nie tylko jedną z Legią) tylko gośćmi z pomysłem na grę i przede wszystkim wiarą w samych siebie. To udowadnia tylko ile daje dobra mentalność grających oraz zostawiania na boisku przysłowiowego serducha.

Więc w sumie wyjątkowo mocne jakoś odzwierciedla rzeczywistość. Mocne, bo przeszło do LE. Wyjątkowo, bo już tego nie powtórzą. A mogę się założyć, że taka Rumunia za rok będzie miała przedstawicieli w pucharach. Co do nas pewności nie mam bo jak na razie na mistrza idzie Lechia - oni w pucharach żadnego doświadczenia w sumie nie mają xD

-
Dodane: 01.09.2018 19:28 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
Tak patrząc okiem te grupy obstawiam tak:

Grupa A:
Leverkusen
Zurich

Grupa B:
Celtic
Lipsk

Grupa C:
Bordeaux
Zenit

Grupa D:
Anderlecht
Fenerbahce

Grupa E:
Arsenal
Sporting

Grupa F:
Milan
Betis

Grupa G:
Villarreal
Spartak

Grupa H:
Lazio
Marsylia

Grupa I:
Genk
Besiktas

Grupa J:
Sevilla
Standard

Grupa K:
Dynamo Kijów
Rennes

Grupa L:
Chelsea
Paok

-
Dodane: 20.09.2018 23:14 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Oczywiscie Polsat Premium pokaże tylko dwa mecze o 19, i oczywiście nie ma miejsca dla Lazio, skoro mają te prawa i te sześć kanałów z których będą robić użytek dwa razy na miesiąc to mogli by również o 19 pokazać 6 spotkań zwłaszcza że już ciekawiej zapowiada się Sevilla vs Liege niż Chelsea z PAOKiem gdzie ta pierwsza drugim składem wklepie przeciwnikowi z 3, 4 bramki. Tyle dobrze, że będzie transmisja Hitu kolejki AC Milan vs Dudelange, z tym że ogólnie dobór meczy o 21 też trochę dziwny, Milan wiadomo duża baza fanów Arsenal to samo, wiec nie ważne z jakimi pastuchami zagrają oglądalność poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, ale pokazywać Bordeaux (Bo Lewczuk) i dawać w odstawkę mecze zapowiadające się ciekawiej i bardziej "markowe" jak Olympiakos vs Betis, Celtic vs Rosenborg czy Zenit vs Kopenhaga, ehh, już będą Lewczuka tumami oglądać xD

Wiadomość doklejona:
Ciekawe czy Smokowski będzie studio do LE prowadził, pewnie to już za niskie progi, dadzą kogoś z trzeciego rzędu, jakiś Iwanow czy inny Lepa albo tą kobitkę zapomniałem jak jej było :d

Wiadomość doklejona:
Mecz PAOKu z Chelsea, to piłkarskiej jaja, to co mieliśmy w meczu Polska - Japonia w ostatnich 10 minutach, tutaj trawało przez niemal całe 90 minut, zwłaszca pierwsza połowa była tragiczna, w drugiej trochę pod koniec coś się działo ale... po prostu festiwal żenady, jedni pieprzeni minimaliści i po szybkim golu urządzili sobie klepanko od nogi do nogi, a drudzy najwyraźniej chcieli bronić, "korzystnego rezultatu". Szczerze podziwiam Kowalskiego i Wdowczyka że byli wstanie komentować to g&wno.

Milan też dał dzisiaj popis no ale w sumie to milan więc...

W defensywie poza nerwówka w końcówce było okej, nie dopuszczali Dudelanege do Reiny, ale w ofensywie to istny dramacik, Higuain miał oprócz gola z 3-4 sytuacje które no trzeba skończyć zwłaszcza napastnik tej klasy, ale też powiedzmy sobie szczerze Milan nie potrafił kreować w tym meczu, ale czemu się dziwić skoro wychodzi:Mauri, Bertolacci i Bakayoko, mógł zostawić przynajmniej Biglię albo Kessiego żeby trzymać za mordę tą drugą linię, wiadomo teoretycznie na Dudelanege i Berto i Mauri powinni wystarczyć ale jak wyszło widzieliśmy xD Druga rzecz żeby tez tak całkowicie nie odbierać tutaj zasług Dudelange, to jest właśnie ta magia Ligi Europy, do której giganci podchodzą często z rezerwą, drużyny takie jak Dudelange, czy nasze Polskie spinają się i potrafią w czwartki grać mecze życia. Naprawdę patrząc jak grali w dwu meczu z Legią i jak grali dzisiaj, to różnica jest naprawdę duża, gdyby grali taką padakę jak z mistrzem polski, to nawet z tak słabo dzisiaj dysponowanym milanem dostaliby ostro w tyłek, ale to jest właśnie ta spinka ta magia sukcesu małych drużyn, widzę w nich trochę taki Lech Poznań(Juve, Man City itd.), z tym że oni z grupy nie wyjdą ale na bank odbiorą komuś ważne punkty.

-
Dodane: 28.09.2018 13:29 /
Fenerbahce słabiutko, nie spodziewałem się, że aż tak mocno dostaną w dupę.
Ludogorets nie dał rady Leverkusenowi.
Salzburg dał radę konkurencji z Lipska. Niedługo Red Bull będzie musiał chyba zmienić klub gdzie więcej pompuje hajsu :d
Rengers remisuje z Villarreal.

Trnava dała radę Anderlechtowi :d Dundelange postawiło się nieco Milanowi.

Lekkie zaskoczonka były w tej pierwszej kolejce. Ciekaw jestem drugiej.

-
Dodane: 04.10.2018 15:41 /
Widzę że się ogarnęli i zarówno o 19 jak i 21 ze wszystkich kanałów będzie robiony użytek. Tym razem o dziewiętnastej wybiorę akurat hit z Premium 1 ale i tak brawo, za decyzję, no chyba że próba zdzierania 40 zł za mecz bez komentarza na ipli się nie opłaciła i stąd ta zmiana xD

-
Dodane: 05.10.2018 13:45 /
Salzburg ograł Celtic, miałem nadzieje, że Celtowie bardziej się postarają. Rangers sobie nieźle radzi. Przeciwnie Villarreal.

Marsylia remisuje z Limassolem, Bordeaux przegrywa u siebie z ekipą Danii, Rennes ulega w Kazachstanie. Bardzo słaba kolejka dla ekip francuskich. Besiktas też coś słabo, Sevilla następna po Realu przegra w Rosji.

Chelsea wygrała, po bramce Moratty, a chłop się odblokował na dość słabym przeciwniku.
Moim zdaniem Chelsea nawet rezerwami powinna wygrać to wyżej.

Sporo niespodzianek jak na jedną kolejkę. Choć w niektórych przypadkach wyprawy na wschód drużyn z zachodniej Europy, mogły się skończyć porażkami.

-
Dodane: 05.10.2018 15:40 /
Milan, trochę się pomęczył z Olympiakosem, głównie przez brak skuteczności, bo już w pierwszej połowie mieli wystarczająco setek żeby mecz po pierwszej skończył sie 3:1. A indywidualnie to nie podoba mi się co dzieje się z Calabrią, kolejny slaby mecz, w tym momencie Abate zjada go na śniadania zarówno w defensywie jak i ofensywie, Davide nie pokazał wczoraj swoich atutów, bo że w obronie jest słabo to wiadomo nie od dzisiaj :d

Lazio dwa czerwa i kompromitująco wysoka porażka, w pewnym momencie zwyczajnie odpuściłem sobie dalsze śledzenie meczu, spory zawód.

-
Dodane: 09.10.2018 11:39 /
Astana wygrała, są szanse na wyjście z grupy.

Oba zespoły Red Bulla wygrały. Coś mi się wydaje, że oba wyjdą z grupy.

Betis się męczył z Dundelage ale w końcu im wbili kilka bramek. Zagrzeb sobie radzi całkiem nieźle. Rengersi też punktują.

Genk mnie zaskoczył. Przegrał dośc wysoko z Norwegami. Chelsea niskim nakładem sił znów skromnie do przodu.

-
Dodane: 25.10.2018 23:29 /
Jest 23 więc pora na ligę europy.

Bayer przegrywa z ekipą z Zurichu.

W grupie redbulli Prowadzi ekipa z Austrii. Celtic tym razem przegrał z ekipą z Lipska.

Bordeaux nie zdobyło w pierwszej rundzie żadnego punktu. Grał po raz kolejny w LE Igor Lewczuk.

Lazio wygrało na wyjeździe z finalistą poprzedniej edycji. Brawo dla nich. Milan natomiast pokaz klasę, jak się gra w pucharach. Mieli przewagę i nic. Nie dostali karnego, ale Reina mógł wylecieć z boiska. Betisowi nie uznano gola po spalonym którego nie było. Milan nie wiadomo czy wyjdzie z grupy.

Ogólnie to Chelsea i Arsenal wygrywają swoje mecze i chyba są faworytami numer jeden i dwa(kolejność przypadkowa) do wygrania tej edycji. Milan bardzo słabo gra, ale może wyjdzie z grupy, Lazio nie ma tragicznej sytuacji. Może powiedzieć, że dość komfortowa. Niemcy radzą sobie za zmiennym szczęściem. Hiszpańskie ekipy też. Bardzo słabo na razie wypadają ekipy z Ligue 1. Besiktas też wypada nie najlepiej.

Tak to wygląda na półmetku.

-
Dodane: 27.10.2018 11:59 /
Ale Kędziora walnął bramkę :o Drugiej takiej to chyba do końca życia nie wsadzi xD Astana radzi sobie całkiem nieźle. Walka o 1 miejsce toczy się pomiędzy Kijowem a Astaną.

Milan przegrał z Betisem. Mamy półmetek, zanosi się na walkę Milanu z Olympiakosem o wyjście z grupy.
Zurichowi idzie dobrze. Leverkusen zepchnięty na 2 miejsce. Anderlechtowi idzie bardzo słabo natomiast Dinamo Zagrzeb radzi sobie bardzo dobrze.
Bordeaux nadal bez punktów, Slavia Praga wygrywa z Kopenhagą.
Piotrowski trafia w Genku, Belgijczycy na dobrej drodze do awansu. Sarpsborg radzi sobie też jak dla mnie nadzwyczaj dobrze, natomiast Besiktas zawodzi.
Chelsea z kompletem, Loftus-Cheek z hat-trickiem.
Villareal i Sevilla sobie postrzelały :d
Oba Red Bulle do przodu, zapewne oba zespoły przejdą dalej.

-
Dodane: 09.11.2018 03:24 /
Arsenal się nie popisał, Chelsea wygrała swój mecz i awansowała. Cieszy wygrana Celticu, choć coś mi się wydaje, że jak będzie trzeba, to sprawa awansu z tej grupy będzie rozegrana między Redbullami i obie ekipy awansują. Milan daje kolejny popis i sprawa awansu się mocno komplikuje. Cieszy awans Lazio i szkoda, że Milan gra tak słabo i nie wiadomo czy awansuje.

Bardzo słaba kolejka dla ekip francuskich. Żadna ekipa nie wygrała w LM i LE. Nie prawdopodobne. Ale aktualni mistrzowie świata, bardzo słabą maja ligę ostatnio. A ubiegły rok nie był taki zły dla nich.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy