Ważna informacja News: J.P.F: Wymarzona kolekcja fana Dragon Ball!

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super Chapter 37 - Opinie
Dodane: 20.06.2018 07:24 - Edytowane przez mjetekk /
mjetekk - Profil - user - 0% - 60
https://www.db-z....apitre-37/

Kapitalny rozdział. Świetne rysunki, dużo Freezera który(w przeciwieństwie do anime) bierze aktywny udział w turnieju, kopniak w Son Goku również genialny :p ...
Widok tyranego Freezera także powoduje zaciesz :p

Ten chapek ląduje w czołówce najlepszych chapków z tego arcu.

-
Dodane: 20.06.2018 10:29 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 527
Powód przemiany Kale o niebo lepszy niż w anime (przynajmniej w tej wersji nie jest lezbą :v), jednak wciąż nie mogę zdzierżyć faktu, że na tym swoim poziomie klepie Golden Freezę bez większego wysiłku. Na plus ten kopniak w Goku, bardzo ładne rysunki i walka 3 saiya-jinów przeciwko Freezie.

W ogóle mangowa Kale, a animowa Kale to niebo, a ziemia. Jestem skłonny stwierdzić, że jeszcze trochę i mangowa Kale trafi do topki moich ulubionych postaci :d

Daje skromne 7/10

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.06.2018 13:47 /
Xill_5 - Profil - user - 0% - 94
Tak myślałem, że kolejny rozdział zostanie poświęcony Saiyanom z U6 i się nie pomyliłem. Bardzo fajnie, że miejsce Goku (anime) zastąpił Freezer. Sekwencje walki bardzo fajne. Jedno przejście mi się nie podoba - Cabba zostaje rzucony na ziemię przez Freezera, a w następnym kadrze Cabba stoi obok Caulifli. Dobrze, że Golden Freeza miótł dwójkę Saiyan na poziomie SSJ. Kale tutaj też fajnie pomagała w walce Caulifli nawet w podstawowej formie. Zabawnie to wyglądało, gdy Freeza dostał cios i ledwo to poczuł xD Kale SSJ miotła Golden Freezera - to już mi się mniej podobało, ale skoro nawet Goku stwierdza, że to nie jest zwykły SSJ, tylko coś zupełnie innego, to jest to do przełknięcia. Ciekawe, czy Kale będzie miotła Goku SSJB, czy on sobie poradzi. I czy dojdzie do współpracy Goku z Freezerem? Nadal dziwi Roshi bez żadnych obrażeń. Ciekawe, czy następnym razem akcja skupi się na innych bohaterach czy będzie dalszy ciąg walki z Kale, ale zapewne to ostatnie.

-
Dodane: 20.06.2018 14:19 /
ironik - Profil - user - 20% - 384
Widzieliście jakąś biedną wersję komórczaka na arenie? :)

-
Dodane: 22.06.2018 20:13 /
rambler1 - Profil - user - 20% - 352
ironik napisał/a:
Widzieliście jakąś biedną wersję komórczaka na arenie? :)

Niestety tak :d .

Jakby ktoś chciał chapka na youtube: https://www.youtu...ilSCCGyWU.

Mam nadzieję na kolorowe wydanie tego chaptera. Najlepszy chapter w tym turnieju chyba. Freeza dużo działa na turnieju nie tylko popatrzę sobie huehue. Postać Kale tak jak Doozle napisał, przepaść między anime a mangą.

Kale jest dużo mocniejsza na normalu niż Cauliffa na SSJ, ale czy na tej przemianie powinna kopać Golden Freezę? Teoretycznie nie mieliśmy porównania w mandze między Goldenem a SSJB. Mam nadzieję, że nie dojdzie do tej beznadziejnej fuzji.
Najlepszy momenty chapka:
- odbijanie Cauliffy w powietrzu eye layzerem,
- Champa jadący po Froście,
- reakcja Freezy jak Goku mu pomógł.

-
Dodane: 23.06.2018 00:48 /
Xill_5 - Profil - user - 0% - 94
Jak dla mnie, nie ma co się czepiać poziomów mocy w mandze, jeśli chodzi o ten chapter. Freeza w swojej 4 formie przegrał z Goku SSJ, więc nic dziwnego, że Caulifla SSJ zmusiła go do przejścia na poziom 5 (Golden), zwłaszcza że sam Freeza stwierdził, że Caulifla jest dużo silniejsza niż Goku był na Namek. A skoro Kale jest jeszcze silniejsza od Caulifli, to Kale SSJ może sięgać Goku SSJ3/SJG, zwłaszcza że jej moc cały czas rośnie (coś jak gniew Gohana). Nie powinna być silniejsza niż SSJB, ale tego jeszcze nie wiemy, bo walka tak naprawdę dopiero się zaczyna. Kale jedynie pomiatała Golden Freezą, a nie wiemy, czy Golden Freeza = God czy Blue, a może gdzieś pomiędzy. Szkoda, że nie ma pełnej wersji powrotu Freezera w wersji mangowej. Tam przynajmniej Gohan nie został zeszmacony jak w anime (na tyle na ile pokazano to w mandze).

-
Dodane: 23.06.2018 14:28 /
markus20x - Profil - user - 10% - 182
Świetny chapek! Kale po przemianie to niezły kozak :)
tylko nie mogę rozróżnić, czy Goku w tej walce był w formie God czy Blue?

Bardzo ciekawe jest to co powiedziała Vados, że jeśli Kale straci całkowicie nad sobą kontrolę, to ten turniej to będzie pikuś przy niej..

co do kolejnego chapka to podejrzewam, że Kale tak przykoksi, że wkroczy Jiren i ją "uspokoi" kopniakiem z pół-obrotu :)

btw. nie mogę się doczekać na przedstawienie aktualnej mocy Gohanka..

-
Dodane: 23.06.2018 14:51 /
Harrymaster - Profil - user - 10% - 193
Tutaj chapter po angielsku:

https://drive.goo...Y0dq0bTqlq

Naprawdę chyba się nigdy nie pogodzę z tym, że Golden Frieza został w mandze pokazany dopiero teraz, a nie ma sagi jego powrotu. Faktycznie fajnie, że Frieza zastąpił Goku. Turniej ma zupełnie inny przebieg i nie wiem jak się to ma do anime. Czy ta walka jest na tym samym etapie turnieju co walka Goku z Keflą, czy wcześniej. Przed pierwszym starciem z Jirenem, czy po. Czy w ogóle takie starcie nastąpi, czy liczyć to co było off-screen w 36 chapterze. Wg mangi (36 chapter) do końca zostały jeszcze 33 minuty. Jestem naprawdę ciekawy jak się potoczy dalej turniej. Niby to samo co w anime, ale jednak inne. Czasem nawet lepsze.

-
Dodane: 23.06.2018 21:10 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 60
tylko nie mogę rozróżnić, czy Goku w tej walce był w formie God czy Blue?

W Blue - przy transformacji widać te charakterystyczne unoszące się "plazmy".

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy