Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Gry
Temat: Jump Force - Dragon Ball, Naruto i spółka
Dodane: 11.06.2018 17:20 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2452
Widzę, że potworzyły się już tematy innych gier, więc wypadałoby zrobić temat o grze, która chyba najbardziej pasuje do tematyki forum, mianowicie Jump Force. Gra podobna do jump stars victory vs czy Jump ultimate stars.

Jest to bijatyka 3D z postaciami z komiksów Shonen Jumpa.

Nie ma co się rozpisywać, po prostu obejrzyjcie trailer:
https://www.youtu...U50iYupwBE

i gameplay:
https://www.youtu...15SCUx-Sq4

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 13.06.2018 00:25 /
MainWar - Profil - user - 0% - 73
Wygląda spoko, choć troche sztywno, ale to dopiero alpha więc pewnie to jeszcze dopracują. Ciekawe czy z Friezy zrobią Thanosa i czy będzie głównym bossem w grze dla reszty mangowych światów :d

-
Dodane: 13.06.2018 11:10 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1194
Nie podoba mi się. Głównie zwz na unifikację stylu który odbiera charakterystyki każdej z serii. To złe podejście gdy robi się misz-masz taki jak ten. Jakkolwiek styl rysowania Naruto i Dragon Balla jest w gruncie rzeczy podobny, tak już One Piece albo Death Note to zupełnie inna bajka. I tak mamy tą masę potworków...
Wygląda to po prostu brzydko. Każda jedna postać.
Plus mimo wszystko FighterZ mnie bardziej kupiło i gra mi się w nie świetnie więc kolejnej bijatyki nie szukam na obecną chwilę (i generalnie nie jestem ich fanem).

-
Dodane: 13.06.2018 13:55 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2452
Bohnart
Mieszanie stylów jestem w stanie przeżyć, o to chodzi w sumie, ale te błyski na cały ekran przynajmniej zwykłych uderzeniach z pięści? Przecież tam nic nie widać, chaos, pokaz fajerwekow :f

-
Dodane: 13.06.2018 16:36 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1194
Ruqer
Też prawda. Choć mi głównie chodzi o te tekstury (serio, zaznaczanie pojedynczych włosków na brwiach Goku... serio?) :d
To są straszne koszmarki. A wątpię bym dobrze bawił się przy czymś co mi się wizualnie nie podoba. Nie żeby to było niemożliwe (gry typu Baldur's Gate 2, Icewind Dale czy Pillars of Eternity to moja absolutna topka) ale nadrabiają ekspozycją (fabułą, postaciami, światem).

Po prostu nie jestem targetem. Zwłaszcza że mimo wszystko ze mnie jest niedzielny fan mangi i animu. Tyle co Berserk i Smocze kukle. :)

-
Dodane: 13.06.2018 19:02 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1493
Główna wada gier stawiających na mieszanie kilku lub więcej światów? Jeśli ktoś nie zna większości z nich, to nie będzie czerpał pełni satysfakcji z gry.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy