Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa
Temat: Re:Zero
Dodane: 23.05.2018 20:09 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3889
Anime 25 odcinkowe. Pewnego razu ni z gruszki ni z pietruszki młody chłopak o imieniu Subaru dostał się do dziwnego świata. Na początku wpada w opresję, jednak z niej ratuje go srebrnowłosa pół elfka o imieniu Emilia. Znajduje również dom, w którym mieszkają dwie bliźniaczki Ram i Rem. Część odcinków jest taka, że: Subaru umiera na koniec, potem się ,,odradza", aczkolwiek pamięta to, co przeżył i stara się naprawić błędy.
Uważam, że to anime jest średnie. W sumie nie słabe ani nie jakieś supa dobre. Z jednej strony przewidywalność: no niestety tu się kłania. Natomiast podobał mi się Subaru i jego zdeterminowanie, postać Rem. Akcji było dość sporo i miało to dobre elementy jak np. muzyka, postacie. Natomiast niestety zakończenie takie sobie. Nie wiadomo było co z innymi postaciami.
Ode mnie 5/10 .
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 23.05.2018 23:31 /
hopkins13 - Profil - user - 0% - 65
Byczusia napisał/a:
Anime 25 odcinkowe. Pewnego razu ni z gruszki ni z pietruszki młody chłopak o imieniu Subaru dostał się do dziwnego świata. (...)

mógłbym prosić o link?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy