Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Forum > Własna twórczość
Temat: [Anime][DonVip!][1080p]Dragon Ball [153/153]
Dodane: 11.03.2018 08:37 - Edytowane przez Teo93 /
Teo93 - Profil - user - 0% - 29
! SERIA ZAKOŃCZONA !
153/153

INFORMACJE:

Pewien fragment został ukryty na życznie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

SCREENSHOT'Y

DOWNLOAD:

BOX SAGA I - EMPEROR PILAF SAGA:

BOX SAGA II - TOURNAMENT SAGA:

BOX SAGA III - RED RIBBON ARMY SAGA:

BOX SAGA IV - GENERAL BLUE SAGA:

BOX SAGA V - COMMANDER RED SAGA:

BOX SAGA VI - FORTUNETELLER BABA SAGA:

BOX SAGA VII - TIEN SHINHAN SAGA:

BOX SAGA VIII - KING PICCOLO SAGA:

BOX SAGA IX - PICCOLO JR SAGA:

NAPISY PL - GRUPA MIRAI:

PASSWORD -

Wszystkie linki w pliku .xls

Mam nadzieję, że mój projekt Wam się spodobał, ukończenie go zajęło mi pół roku ciężkiej pracy po pracy, pozdrawiam forumowiczów.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 11.03.2018 09:25 /
pix07 - Profil - user - 10% - 106
gratuluje świetnej pracy nowy kodek to x265 ale jest jeszcze w fazie rozwoju.
co do DB to świetnie że ktoś odświeża tą serię fajnie by było by podkręcić też kolory są do tego filtry w virtualdub i avisynth tak myślę.

-
Dodane: 11.03.2018 10:30 /
pix07 napisał/a:
fajnie by było by podkręcić też kolory są do tego filtry w virtualdub i avisynth tak myślę.

Myślę, że kolory bym zostawił tak jak są, znalazłem najlepszą wersję DB w sieci i pomyślałem, że nie można tego tak zostawić, jednak co do kolorów, to już za bardzo bym się w to nie bawił, poza tym, nie znam się za bardzo na VirtualDub'ie :d

-
Dodane: 11.03.2018 14:28 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 372
Ciekawa inicjatywa! Czy Z i GT również są na Twoim celowniku?

-
Dodane: 11.03.2018 17:15 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2355
Mam prośbę, zrób z openingiem, zapowiedziami i endigiem jeśli będziesz zabierał się za z i gt, oraz wrzuć na cda. zawalista robota, dzięki

-
Dodane: 11.03.2018 18:09 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13549
Jakość całkiem ok. Ale jak chcesz być jakąkolwiek konkurencją dla Mirai to musisz robić do tego napisy. Bo czyste odcinki to w sumie nic nadzwyczajnego. Szacun jednak, że Ci się chce taki projekt w ogóle prowadzić.

-
Dodane: 11.03.2018 20:00 /
ironik - Profil - user - 20% - 375
Na czym dokładnie polega Twoja "praca"?

-
Dodane: 11.03.2018 21:30 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13549
ironik napisał/a:
Na czym dokładnie polega Twoja "praca" ?
Wydaje mi się, że na konwertowaniu tego z jakichś boksów Blu-ray czy czegoś podobnego bo odcinki ważą stosunkowo mało jak na 1080p :p

-
Dodane: 14.03.2018 00:09 /
Jeszcze by się przydały napisy do kompletu, to by było całkiem użytecznie :)

-
Dodane: 20.03.2018 17:18 - Edytowane przez Teo93 /
breakingmirai napisał/a:
Ciekawa inicjatywa! Czy Z i GT również są na Twoim celowniku?

GT tak, Zetki nie planuję robić, ponieważ jest dużo jej w sieci w proporcjach 4:3, jak i 16:9, spory wybór, za dużo czasu na tworzenie czegoś, co już się znajduje w sieci.
Seneka napisał/a:
Mam prośbę, zrób z openingiem, zapowiedziami i endigiem jeśli będziesz zabierał się za z i gt, oraz wrzuć na cda. zawalista robota, dzięki

Zrobię w przyszłości "trailer", gdy będę miał całą serię zakończoną, natomiast nie chcę wrzucać serii na CDA, ponieważ musiałbym robić hardsub'y, a napisy nie są mojego wykonania, więc nie wiem, czy Grupa Mirai, czy jakikolwiek inny twórca napisów zgodziłby się na wykorzystanie jego napisów w mojej wersji wideo.
Darknes napisał/a:
Jakość całkiem ok. Ale jak chcesz być jakąkolwiek konkurencją dla Mirai to musisz robić do tego napisy. Bo czyste odcinki to w sumie nic nadzwyczajnego. Szacun jednak, że Ci się chce taki projekt w ogóle prowadzić.

Dzięki wielkie :d Jednak nie chce mi się tworzyć napisów do czegoś, do czego już są dostępne, Grupa Mirai tworzy napisy oparte na polskiej mandze DB, więc pomyślałem, że są do tej wersji najlepsze.
ironik napisał/a:
Na czym dokładnie polega Twoja "praca"?

Na stworzeniu czegoś z małej rozdzielczości obrazu na większą np. z 640x480 na 1440x1080 bez jakichkolwiek zmian w jakości obrazu. No i się udało, jest to możliwe w "domowych warunkach"
Darknes napisał/a:
Wydaje mi się, że na konwertowaniu tego z jakichś boksów Blu-ray czy czegoś podobnego bo odcinki ważą stosunkowo mało jak na 1080p :p

Ważą mało, bo to DVD-Ripy. Nie ma oryginalnego DB na BluRay'ach i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie więc trzeba się cieszyć jak narazie taką wersją. To DVD-Rip, ale w rodzielczości obrazu 1080p.
ironik napisał/a:
Jeszcze by się przydały napisy do kompletu, to by było całkiem użytecznie :)

Tak naprawdę zapomniałem dodać na początku :d Napisy już dodane, można pobierać, wybrałem Grupę Mirai, ponieważ tłumaczą według polskiego wydania mangi. Jeżeli jednak komuś się nie podobają, to zawsze można pobrać inne z animesub.

Co do audio, to gdy tylko pojawi się w sieci oryginalne japońskie broadcast audio, również udostępnię samo audio, wiadomo, że broadcast audio jest o wiele lepsze i czystrze, niż oryginał, ale jak narazie nie udostępniono do wszystkich odcinków.

Pozdrawiam forumowiczów :d

Wiadomość doklejona:
Zostały dodane odcinki 084-101, zainteresowanych zapraszam do pobierania i oceniania. Wszystkie komentarze mile widziane :d

-
Dodane: 25.03.2018 09:19 /
pix07 - Profil - user - 10% - 106
umiesz eksraktować napisy i ścieżkę audio ?
masz tu linka do torrenta :
magnet:?xt=urn:btih:qqssdfdgtv2eintxbsd2xch4pbuglnpy&dn=Dragon%20Ball%2BZ%2BGT%20%2B%20OVAs-Movies-Specials%20Dual%20Audio%20%5Bby%20DBNL%5D&xl=171258583210&fc=544
to : Dragon Ball+Z+GT + OVAs-Movies-Specials Dual Audio [by DBNL]
wszystkie kinowe i specjale oraz serie z wbudowanymi angielskimi napisami oraz ścieżką dźwiękową angielską i japońską.
171GB.

-
Dodane: 25.03.2018 17:40 /
pix07 napisał/a:
umiesz eksraktować napisy i ścieżkę audio ?
masz tu linka do torrenta :
magnet:?xt=urn:btih:qqssdfdgtv2eintxbsd2xch4pbuglnpy&dn=Dragon%20Ball%2BZ%2BGT%20%2B%20OVAs-Movies-Specials%20Dual%20Audio%20%5Bby%20DBNL%5D&xl=171258583210&fc=544
to : Dragon Ball+Z+GT + OVAs-Movies-Specials Dual Audio [by DBNL]
wszystkie kinowe i specjale oraz serie z wbudowanymi angielskimi napisami oraz ścieżką dźwiękową angielską i japońską.
171GB.

Dzięki, jednak nie skorzystam. Interesuje mnie większa rozdzielczość, narazie kolekcjonuję DB w 1080p, OVA i speciale również, stopniowo tworzę sam i będę dodawał linki w postach.

-
Dodane: 28.03.2018 08:09 /
dbgoku - Profil - user - 0% - 70
Bardzo fajne. Jeżeli tylko napisy będą zsynchronizowane z odcinkami, to to jest właśnie to, czego szukałem. Dziękuję i pobiorę wszystkie.

-
Dodane: 28.03.2018 10:29 /
WYgląda na to, że są, przejrzałem sobie z sentymentu kilkanaście odcinków od pierwszego i póki co w sumie wszystko gra. Jakby nie patrzeć, porównując do wersji SD z lektorem to przepaść jakościowa.

Szkoda tylko, że ten idiotyczny "zarabiający" serwis bywa umolny i nie otwiera żądanego linku, tylko stos reklam (na szczęście większość i tak jest u mnie zablokowana)

-
Dodane: 28.03.2018 22:59 /
Cieszę się, że twórczość się podoba, w końcu to jest mój pierwszy większy projekt, w zależności od ilości pobrań, będę wiedział, czy kontynuować pracę wliczając inne projekty. Jest parę starych anime, co wymagają odświeżenia od strony ludzi bo widać większym firmom się to nie opłaca.

Mam jak na razie w planie DBGT oraz Yaibe. DBZ jest już w sieci, ale postaram się stworzyć OVA oraz speciale w wiekszej rozdzielczości oraz lepszej jakości obrazu. Pozdrawiam forumowiczów :d

-
Dodane: 29.03.2018 02:00 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1155
Co jak co ale myślę, że pierwszy DB powinien być typowo z lektorem specjalnie pod dzieci ;p Ale mimo wszystko dobra robota ;)

-
Dodane: 29.03.2018 18:01 /
Jopas - Profil - user - 0% - 1
Zajebista robota. Mam pytanie do autora można to wrzucić na inny serwis. Niestety nie mogę tego pobrać zatrzymuje się na 14%.

-
Dodane: 13.05.2018 21:04 - Edytowane przez Teo93 /
Siwas napisał/a:
Co jak co ale myślę, że pierwszy DB powinien być typowo z lektorem specjalnie pod dzieci ;p Ale mimo wszystko dobra robota ;)

Dzięki, że się podona, miło się to czyta :d Myślę, że jak pod dzieci, to mogą sobie zobaczyć RAW'y z lektorem, a w przyszłości jak będą chciały to se zobaczą z napisami, dla dzieci się jakość nie liczy, byle leci, a DVDRip'y z podłożonym dźwiękiem z lektorem na francuskim dubbingu nie są w najgorszej jakości :d
Jopas napisał/a:
Zajebista robota. Mam pytanie do autora można to wrzucić na inny serwis. Niestety nie mogę tego pobrać zatrzymuje się na 14%.

To nie bardzo wina hostingu, na mega się najlepiej wrzuca i pobiera, mogę Ci jedynie zaoferować odcinki na moim chomiku, bo nie mam ich już na dysku, mam tylko te, co muszę jeszcze zrobić, a nie będę teraz pobierał ich na nowo, żeby wrzucać na inny hosting. Spróbuj wyczyścić cookies, wysprzątać kompa, może pomoże.

Wiadomość doklejona:
Dodano ósmą sagę, a mianowicie odcinki 102-122, napisy dołączę niedługo, zapraszam do pobierania :d

Wiadomość doklejona:
Projekt został ukończony, jest to mój pierwszy projekt, więc proszę o wyrozumiałość oraz zapraszam do pobierania!

Wiadomość doklejona:
Dodano napisy oraz rozdziały dla odcinków 102-122. Ostatnia paczka napisów będzie jak najszybciej się da.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy