Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Gry
Temat: Sword Art Online: Fatal Bullet
Dodane: 05.03.2018 14:34 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Typ: Gry konsolowe i PC
Platforma: Playstation 4 / Xbox One / PC
Gatunek: Sci-fi, przygoda, RPG
Premiera: 23.02.2018 (23.02.2018, Polska)
Status: Wydana (Wydana, Polska)
Kategoria wiekowa: 12
Wydawca: Namco Bandai (Japonia), Cenega (Polska)
Ocena recenzenta: (7/10)
Okładka Sword Art Online: Fatal Bullet

Sword Art Online: Fatal Bullet - To kolejna produkcja oparta na uniwersum popularnej wśród młodzieży serii powieści. Tym razem naszą przygodę przenosimy do świata gier tworzonych dla fanów wirtualnej rzeczywistości. Fani tytułu będą mile zaskoczeni, że tym razem dostajemy edytor postaci, który udostępni dla nas bogaty wachlarz możliwości stworzenia własnego bohatera, którym zwojujemy realia gry Gun Gale Online.

Recenzję znajdziecie pod tym adresem .

W temacie zapraszam do wyrażania swojej opinii na temat gry Sword Art Online: Fatal Bullet, której premiera w Polsce wypadła na 23.02.2018, gra na terenie naszego kraju została wydana nakładem firmy Cenega.

-
Dodane: 08.03.2018 09:15 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
Kupiłem grę cyfrowo, z ciekawością do niej podszedłem i na razie nie mam za wiele czasu by w nią grać, wczoraj wróciłem do kraju i liczę na to, że w najbliższy weekend obadam sobie multiplayer, widziałem jak Japończycy w to pogrywają na żywo w YT i mi mnie to kupiło.

Wiadomość doklejona:
Myślałem, że dopiero w weekend przysiądę do zabawy, jednak udało mi się wieczorkami pograć i jestem bardzo zadowolony. Podoba mi się to odejście od głównych bohaterów, na rzecz naszej własnej postaci. Pograłem z kilkoma Japończykami, to widać przepaść jak na razie :(

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy