Ważna informacja News: Wygraj oficjalną figurkę Dragon Ball Z!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Koniec serii Super 25 marca
Dodane: 22.01.2018 08:23 /
pix07 - Profil - user - 10% - 102
ludziee przecież jest db multiverse :) zawsze można czytać
tyle z mej strony a jakby co polecę anime w jednym wątku.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 22.01.2018 10:48 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 283
Seneka napisał/a:
Czy ty się dziwisz, że ta seria otrzymała jedynie krytyke? Bo ja nie, poza powtórzeniem kinówek, dwoma beznadziejnymi turniejami, badziewną sagą Bleka i jeszcze większą masą bzdur nie wniosła nic do świata DB, może chaos. Oby nowa seria była bardziej przemyślana.
A i jeszcze kolorki włosów nowe czerwony i niebieski xD dodadzą zielone w następnej serii, to z Goku się zrobi Michał Wiśniewski xDD

Zielone już są, nie zapominaj o Brollym i Brollym 2.0, a także Kefli, fuzji która jest identyczną kopią Caulifly. Wszystkie te postacie nosiły już zielone włoski.
W następnej serii oczekuję Gohana Blanco i nowej formy El Grande Padre. Nie mogę się doczekać.

-
Dodane: 22.01.2018 12:27 /
bekson - Profil - user - 50% - 1382
breakingmirai napisał/a:
W następnej serii oczekuję Gohana Blanco i nowej formy El Grande Padre. Nie mogę się doczekać.

http://i0.kym-cdn...24/b80.jpg

-
Dodane: 22.01.2018 19:39 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 120
dlatego fanowskie pomysły tylko niszczą tą serię, jeśli mam być szczery to wolałbym żeby gohan dostał unlocka do mocy i stał sie 'mnichem' wojownikiem-naukowcem-badassem tak po swojsku, poziom mocy mógłby trenować medytując w komnacie ducha i czasu

u głównej dwójki bym chciał żeby zaczęli trenować podstawę, co by stali się stopniowo w podstawie tak silni jak w ssj, migatte no gokui udowodniło że się da [plus słowa whisa] taki rozwój byłby perfekcyjny, poprzedzając go można im dać choćby jedną ale za to bardzo wyczerpująca transformację z ogonem a'la ssj 4 żeby nawiązać do ich rasy, ta przemiana byłaby jak kaioken x20 dla ich ciała, pod koniec ["treningu z przemianą"] straciliby ogony i zyskali kopa do mocy w podstawie, ssj blue/inne byłby bezużyteczne, za to goku mógłby wejść na kaioken x50 [wesoly] w podstawie [w podstawie]

śmiertelnikom można odblokować potencjał i niech zapier...ją i trenują choćby i w 5 lat mieliby dojść do poziomu final friezy z namek

-
Dodane: 22.01.2018 22:49 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1858
furryat napisał/a:
dlatego fanowskie pomysły tylko niszczą tą serię, jeśli mam być szczery to wolałbym żeby gohan dostał unlocka do mocy i stał sie 'mnichem' wojownikiem-naukowcem-badassem tak po swojsku, poziom mocy mógłby trenować medytując w komnacie ducha i czasu

u głównej dwójki bym chciał żeby zaczęli trenować podstawę, co by stali się stopniowo w podstawie tak silni jak w ssj, migatte no gokui udowodniło że się da [plus słowa whisa] taki rozwój byłby perfekcyjny, poprzedzając go można im dać choćby jedną ale za to bardzo wyczerpująca transformację z ogonem a'la ssj 4 żeby nawiązać do ich rasy, ta przemiana byłaby jak kaioken x20 dla ich ciała, pod koniec ["treningu z przemianą"] straciliby ogony i zyskali kopa do mocy w podstawie, ssj blue/inne byłby bezużyteczne, za to goku mógłby wejść na kaioken x50 [wesoly] w podstawie [w podstawie]

śmiertelnikom można odblokować potencjał i niech zapier...ją i trenują choćby i w 5 lat mieliby dojść do poziomu final friezy z namek

SSJ nigdy nie będzie bezużyteczny ponieważ mnoży moc podstawy. Nawet będąc w podstawie na poziomie beerusa ssj by im pomnożył tę moc.

-
Dodane: 22.01.2018 23:02 /
idąc logiką toriyamy to można zrobić tak że ssj będzie już naprawdę ostatecznością, mi właśnie o to chodziło, sorry czasami mam lagi i dziwnie tworzę zdania :d no ale nic, według toriyamy przemiany drenują naszych wojowników, gdyby przygotować im odpowiedni styl walki to by w podstawie mogli mnożyć moc bez drenażu, bez przemian, taka nowa technika coś jak ultimate gohan

-
Dodane: 23.01.2018 10:43 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2284
Czytałem reddita i oni tan piszą, że czekają na jakiś wywiad z Akirą, który ma coś wyjaśnić odnośnie przyszłości Superki, dziwią się też, że anime tak szybko się kończy i mają nadzieje, że nowa kinówka, to początek nowego arcu w nowej serii.

-
Dodane: 23.01.2018 11:50 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5159
Seneka napisał/a:
Czytałem reddita i oni tan piszą, że czekają na jakiś wywiad z Akirą, który ma coś wyjaśnić odnośnie przyszłości Superki, dziwią się też, że anime tak szybko się kończy i mają nadzieje, że nowa kinówka, to początek nowego arcu w nowej serii.

Oooł.

Może Akira powie jakieś konkrety, może potwierdzi kontynuacje serii, albo coś.
Także kiedy ten wywiad? :p

-
Dodane: 23.01.2018 12:24 /
Bartek30 napisał/a:
Seneka napisał/a:

Oooł.

Wywiad najprawdopodobniej po końcu anime, aczkolwiek pewien nie jestem. Pisali coś, że duzo powie ostatni odcinek, czy to będzie koniec czy wręcz przeciwnie.

-
Dodane: 23.01.2018 13:22 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5159
Seneka napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
Seneka napisał/a:

Oooł.

Wywiad najprawdopodobniej po końcu anime, aczkolwiek pewien nie jestem. Pisali coś, że duzo powie ostatni odcinek, czy to będzie koniec czy wręcz przeciwnie.

A pamiętacie ostatnio przed sagą turnieju, kiedy to zrobili 2 miechy fillerów, aby mieli czas na dopracowanie tej sagi?
Może robią właśnie to samo?
Z tym że bez fillerów, tylko puszcza jakieś inne anime na kilka miechów, czy coś.

-
Dodane: 23.01.2018 13:25 /
Bartek30 napisał/a:
Seneka napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
Seneka napisał/a:

Oooł.

A pamiętacie ostatnio przed sagą turnieju, kiedy to zrobili 2 miechy fillerów, aby mieli czas na dopracowanie tej sagi?
Z tym że bez fillerów, tylko puszcza jakieś inne anime na kilka miechów, czy coś.

Tak, też mi się wydaje , że to anime za DB jest zwykłą zapchajdziurą i DB wystartuje za rok z nową serią po Z.
Tylko ciekawe czy manga będzie kontynuowana czy nie, ale mi się wydaje, że tak.

-
Dodane: 23.01.2018 16:35 /
swoją drogą ciekawe czy akira ogarnia co pisze, bo jeżeli tak to mamy saiyan sagę+ w wersji super po przerwie [całe super to jak pierwszy db jeśli chodzi o fabułę]

Wiadomość doklejona:
breakingmirai napisał/a:
Seneka napisał/a:
Czy ty się dziwisz, że ta seria otrzymała jedynie krytyke? Bo ja nie, poza powtórzeniem kinówek, dwoma beznadziejnymi turniejami, badziewną sagą Bleka i jeszcze większą masą bzdur nie wniosła nic do świata DB, może chaos. Oby nowa seria była bardziej przemyślana.
A i jeszcze kolorki włosów nowe czerwony i niebieski xD dodadzą zielone w następnej serii, to z Goku się zrobi Michał Wiśniewski xDD

Zielone już są, nie zapominaj o Brollym i Brollym 2.0, a także Kefli, fuzji która jest identyczną kopią Caulifly. Wszystkie te postacie nosiły już zielone włoski.

akurat ssj god wygląda kozacko jeśli za animację odpowiada takahashi [ten w miniaturce breakinga]

-
Dodane: 23.01.2018 18:16 /
rambler1 - Profil - user - 20% - 341
Bartek30 napisał/a:

Ta genialnie dopracowana saga. Wszystkie Uni czekają w kolejce na walkę z U7 a karykatury z ostatnich dwóch odcinków tylko pokazują jak nad tym pracowali. Mistrz Kitano czuwa.

-
Dodane: 23.01.2018 18:31 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 719
rambler1 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

Ta genialnie dopracowana saga. Wszystkie Uni czekają w kolejce na walkę z U7 a karykatury z ostatnich dwóch odcinków tylko pokazują jak nad tym pracowali. Mistrz Kitano czuwa.

No przecież tak robią, bo robią nowy film i na pewno nie będą nic dłubać przy nowej sadze jedynie, Toyotaro z Akira możliwe że będą wymyślać nową sage/serie, ale toei nic nie zmieni się w kwestiach technicznych, dalej będzie to chłam, a że Akira ma nadal swoje pomysły to i "fabuła" z logiką będą dalej kulać :)

-
Dodane: 23.01.2018 21:28 - Edytowane przez ronnie /
ronnie - Profil - user - 0% - 52
Z tego co widać to One Piece lepiej się sprzdaje niz DBS i tam przerwy nie ma w realizacji. Idąc tokiem tego, że nowe anime Kitaro też jest serią odświeżaną po wielu latach to raczej DBS zniknie na dłużej.. conajmniej wg mnie na 2 lata. W miedzyczasie dostaniemy kinówki ... przez właśnie 2 kolejne lata. Dalej jak mniemam będzie ocena potencjału - powrót do anime Dragon Ball lub kontynuacja Kitaro. Także to wydaje mi się najbardziej realny scenariusz ten 2020 rok ( ja bym tak zrobił na miejscu Toei). Jesli okaże się ze na kinówkach mozna tyle samo wyciagnac co na anime to bye bye DB anime na stałe - pozostaną nam tylko kinówki.

-
Dodane: 25.01.2018 09:40 /
ronnie napisał/a:
Z tego co widać to One Piece lepiej się sprzdaje niz DBS i tam przerwy nie ma w realizacji. Idąc tokiem tego, że nowe anime Kitaro też jest serią odświeżaną po wielu latach to raczej DBS zniknie na dłużej.. conajmniej wg mnie na 2 lata. W miedzyczasie dostaniemy kinówki ... przez właśnie 2 kolejne lata. Dalej jak mniemam będzie ocena potencjału - powrót do anime Dragon Ball lub kontynuacja Kitaro. Także to wydaje mi się najbardziej realny scenariusz ten 2020 rok ( ja bym tak zrobił na miejscu Toei). Jesli okaże się ze na kinówkach mozna tyle samo wyciagnac co na anime to bye bye DB anime na stałe - pozostaną nam tylko kinówki.

Nie. Sami twórcy zapowiadają wszędzie gdzie się da, że seria DB się nie kończy. Nikt także nie zapowiada zakończenia mangi, więc co za tym idzie manga może być źródłem przyszłej serii. Do jednego się mogę zgodzić czas -2 lata w 2020 Goku ambasadorem igrzysk, więc seria powstanie.

-
Dodane: 25.01.2018 11:48 /
rambler1 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

przed turniejem był komentarze 'niech się wszyscy rzucą na u7, jak nie to fail' no to się rzucili, z tym że w tej serii każdy to wojownik i jakąś tam swoją dumę posiada, głównym celem wszystkich było wyeliminowanie u7

-
Dodane: 26.01.2018 07:27 - Edytowane przez DoozleAnime /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 461
rambler1 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

Dlaczego większość spostrzega to w ten sposób

Brzydki kadr = Kitano

Zaskoczę was, ale odcinek temu to prawie wszyscy animatorzy pojechali po całości (poza Miumą, bo ten zrobił całkiem dobrą robotę. Mowa tu o momencie, gdy Jiren uderza Goku i ten, kiedy ma mu już zadać ostateczny cios to w ostatnim momencie wlatują Kienzany i przecinają górę, na której stali. Jiren puszcza pocisk Ki, a saija-jin przenosi się ponad Jirena i wykopuje go za arene).

Higashide, który jest niesamowicie uzdolnionym animatorem (patrz: uniki Goku przed Keflą) również spaprał sprawę. Dadada i to jeszcze średnio zaanimowane.

Z ręką na sercu oświadczam wam, że wolę, żeby podawali najgorsze gówno pokroju odcinka 24, niż żeby brali 274839 powtórzonych sekwencji z poprzednich odcinków (gdzie w najnowszym epizodzie było ich koło 15!).

-
Dodane: 26.01.2018 09:21 /
drejkol - Profil - user - 0% - 23
Pamiętajcie, że mogą zrobić taki sam zabieg jak w Naruto. Jakby nie patrzeć, poziom mocy głównych bohaterów stał się przesadzenie duży - jak w Naruto. Może być opcja, iż Vegeta zostanie GOD U6, Goku GOD U7, a sama seria wystartuje totalnie od nowa i skupi się na Trunksie, Gotenie, Pan i Bra. Oczywiście w dalszym ciągu mogą występować epizody z Goku i Vegetą w rolach głównych, jednakże z uwagi na to, iż będą bogami zniszczenia to wszelka pomoc z ich strony będzie zakazana (chyba, że problem dotyczy ich samych jak w przypadku Beerusa i Zamasu).
Widzieliśmy już jak słaby w porównaniu do SSJB jest Gotenks ssj3 w filerze z Różowym Vegetą, więc poziom mocy byłby ok. Gohan wróciłby do pracy/książek i znowu straciłby większość mocy, reszta bohaterów jest stosunkowo słaba. Dodatkowo mielibyśmy tutaj możliwość wprowadzenia młodego UUB'a (o tym mógłby być pierwszy ARC - znaleźć i zaprzyjaźnić się z UUB'em).

Nie wiem jak skończy się DBS (Goku i Vegeta wciąż się boostują, więc zapewne pokonają Jirena), ale taka kontynuacja miałaby sens - Nie żebym chciał to oglądać bo poziom brutalności spadłby do poziomu tego z oryginalnego DB, a samo anime w 80% składałoby się z gagów, ale po tych ~200 odcinkach można byłoby liczyć na kolejną serię, z dorosłymi Gotenem, Trunksem itd.

-
Dodane: 26.01.2018 09:30 /
scouser - Profil - user - 10% - 122
@UP
nie zrezygnują z dwóch świetnych postaci, które miały debiut w DBS.
Champa i Beerus no i Vados sporo dają tej serii.

Zakończenie Super musiałoby być bardzo chore, żeby jakoś zmiejszyć poziom wszystkich, nawet zmniejszyć poprzez inną skale. W sensie, że teraz są u szczytu obecnej skali, no ale okaże się, że nawet nie są w 1/10 tego. Tylko co dalej? Ultra Instinct Kaio Ken x147 SSJ 4 Rainbow God 7 ?
Niestety, ale Vegeta i Goku chyba zostali wyczerpani w DB do cna.
Szansa dla Gohana, jako weterna, ale wciąż młodego no i dla tych serio młodych.
Gohana poprowadzić ścieżką Ultimate, ten wyśmiewany Gohan Blanco nie byłby zły. Tylko nie robić perfidnego SSJ White, ale coś jak "sayian beyond god" z tym, że to też jakoś rzutuje na włosy.
A młodym dać też coś unikatowego.

Chociaż zawsze można pójść w stronę gier. DBH chociażby i zrobić coś takiego, że nawet Goku IU się przyda, w sensie, że będzie miał realnych wrogów, a nie na pstrykniecie.
Ale znając tę postać można obstawiać, że 140 odc. i tak by się bawił xD

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy