Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: TCS: Kamil Stoch
Dodane: 06.01.2018 11:54 /
ronnie - Profil - user - 0% - 64
Witam.. i jak obstawiacie dzisiejszy konkurs? Kamil Stoch wygra po raz 4 z rzedu konkurs TCS? Ja obstawiam, że jedynie Kubacki moze mu dzis zagrozic...

-
Dodane: 06.01.2018 12:20 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 796
Liczę że wygra. W kwalifikacjach był 5 ale mam nadzieję że dzisiaj dobrze mu pójdzie i wygra. Wtedy powtórzy to co zrobił Hannawald byłby fajnie. Ale i tak już ma wygrana w kieszeni.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.01.2018 12:43 /
m4ciejlukasik - Profil - user - 0% - 60
Funaki, czy też sam Ahonen wygrywali trzy pierwsze konkursy, a w czwartym ktoś okazywał się lepszy. Suma summarum wygrali edycję, ale szczęścia brakło :p
Niemniej wydaje mi się, że Stoch jest na tyle mocny psychicznie, że mit Hannawalda pęknie :d

-
Dodane: 06.01.2018 17:19 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4667
No jak będzie zobaczymy. Stoch ostatnio w formie. Ale jak wygra ten czterech skoczni, to będzie dobrze. Czy wyrówna osiągnięcie Svena? Nie wiadomo, ale chłop ma 60 punktów przewagi. Raczej tego nie zmarnuje. Raczej żadnego buloklepu nie zaliczy w pierwszej serii.

-
Dodane: 06.01.2018 20:45 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 547
No i Stoch w ładnym stylu wygrywa turniej. Nawet jakby skoczył słabo to by wygrał, wszak 60 punktów to nie mała przewaga. Oprócz tego Kubacki poradził sobie całkiem dobrze. Reszta średnio/słabo.

-
Dodane: 06.01.2018 22:07 /
MagicBall - Profil - user - 0% - 59
Kamil należy już do grona dwóch ekskluzywnych klubów
1. Klub podwójnych złotych olimpijczyków
2. Klub zwycięzców wszystkich konkursów TCS
3. Klub obrońców TCS

Sam za miesiąc może stworzyć i szefować w najwybitniejszym klubie
" Obrońców złota olimpijskiego"

Byłoby to coś co uczyniło by go najlepszym zawodnikiem skoków narciarskich

Liczę w tym tylko erę skoczków "V" poprzedni zwycięzcy nie mieli tylu wyrównananych znakomitych konkurentów co w XXI wieku.
Olimpiada to co prawda tylko cztery skoki, jednak na te cztery skoki trzeba przygotowywać się całe cztery lata, dlatego to najważniejsze trofeum !

-
Dodane: 06.01.2018 23:05 - Edytowane przez Bobers25 /
DoozleAnime czy ja wiem czy dobrze Kubacki skonczyl? Mial szanse na 3 miejsce. 1 skokiem odrobil sporo punktow ale drugi byl slaby jak na niego. Ogolnie uwazam ze powinni popracowac nad psychika Dawida bo technikę ma bardzo dobra, ma swietne odbicie i w kwalifikacjach bardzo dobrze mu idzie. Natomiast w samych konkursach czasem potrafi odpalic w pierwszej serii by w drugiej slabo skoczyc. Ewidentnie ma problem z presja a potencjal ma ogromny i bardzo mu kibicuje bo meeega sie rozwinal. Wiec moim zdaniem miejsce ktore zajal w koncowej klasyfikacji TCS to dla niego slabe miejsce bo powinien byc na podium z jego umiejetnosciami. Ale glowa to problem chyba.

MagicBall Kamil nie ma tylko jednego osiągnięcia. Nie wygral pucharu w lotach narciarskich. A ze złotem będzie trudno na olimpiadzie bo Kraft formę łapie, Wellinger nieprzewidywalny no i zaskoczenie sezonu Junshiro Kobayashi tez jest mocnym zawodnikiem.

-
Dodane: 07.01.2018 02:14 /
DuchVegety - Profil - user - 10% - 138
Ta jego technika nie jest dobra...
1. SKRACA skok, regularnie skraca skoki,
2. Kiepsko ląduje
3. Tragiczna psychika jak kiedyś u Roberta Matei, Mateja był to skoczek treningowy, potrafił wygrać z ahonenem i małyszem w treningach po czym w zawodach bula. Teraz też trenerem jest słabym.

-
Dodane: 09.01.2018 02:37 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4667
No ładnie Kamil, teraz tylko medal z igrzysk przywieź i będzie dobrze. Choć to ostatnio na MŚ były problemy. Może teraz będzie lepiej. Rywale szykują formę. Nie musi być złoto dwa razy, jeden medal wystarczy. Z drużyną niech też coś przywiezie. Co do turnieju, to dziwi mnie, to że aż tak rywale polegli 7 na 8 prób głównych w konkursie wygrał Kamil. Czy aż tak rywale odpuszczają, czy po prostu zwyżka forma teraz złapała Kamila. Choć Hanawald miał jeden medal indywidualny z igrzysk w 2002-gim roku. Nawet jeden brąz będzie dobry. :p

-
Dodane: 09.01.2018 12:15 /
DuchVegety Kubacki jest dobrym skoczkiem technicznie. Ładna pozycja w locie, lądowanie. Lądowanie ma zawsze z telemarkiem. Oceny 18,0- 19,0 nie biorą sie z dupy przy jego skokach.

-
Dodane: 14.01.2018 21:01 /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Chłopak wygrał już chyba wszystko, co było do wygrania. Złoto olimpijskie jest, Kryształowa Kula jest, zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni również może sobie wpisać do CV - i to w jakim stylu! Nie pamiętam tylko czy w dorobku Kamila Stocha znajduje się medal Mistrzostw Świata. Adam Małysz ma godnego sukcesora.

Plastuś
-
Dodane: 15.01.2018 09:28 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
W sumie to wygrał pięć konkursów z rzędu, nie cztery.
BobTheDog a loty narciarskie wygrał? Chyba nie. Chociaż nie jestem pewien.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy