Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Ciągniki
Dodane: 25.10.2017 12:23 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6226
Co sądzicie, czy jeździliście w jakimś, jakie są wasze ulubione. Ja raz jeździłem Ursusem starym, fajnie się skręcało.
Widziałem kiedyś chyba Zetora i to tyle z innych marek.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 26.11.2017 17:48 /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Z chęcią przejechałbym się jakimś modelem, a najlepiej gdyby to był Lamborgini. Z tego co pamiętam w ciągnikach są trochę inne skrzynie biegów. Na wsi to chyba każdy raz się przejechał traktorem. Pamiętam, jak w miejscowości moich dziadków po drogach takimi rozklekotanymi pojazdami poruszali się już 14-15 latkowie.

Plastuś
-
Dodane: 26.11.2017 20:04 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4667
Bociak Inwencja twórcza działa. :p

Nie jeździłem żadnym ciągnikiem. Oczywiście dotknąłem koła ciągnika nie raz. Ale nie jeździłem takimi cudami. Nie mam babci na wsi, nie mam znajomych na wsi. Lecz trochę przy traktorze pracowałem. Ale to stare czasy.

-
Dodane: 26.11.2017 21:20 /
Pepe - Profil - user - 80% - 3741
Niestety nie miałem nigdy okazji jechać ciągnikiem, ale nie ukrywam że chętnie bym się przejechał. Pozdrawiam.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy