Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Forum > Kreskówka
Temat: Blok Ekipa
Dodane: 06.10.2017 11:05 - Edytowane przez Byczusia /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3863
,,Trzech nierozłącznych kumpli, jak trzy nierozłączne paski na dresie"- produkcja Git.
Głównymi bohaterami jest trzech dresów: Wojtas- prawo jazdy, polonez, Spejson- największy z nich, mięśniak, 0 mózgu i Walo- kurdupel, przywódca paczki. Cechuje ich częsta łobuzerka- malowanie po ścianach, picie w miejscach publicznych, demolowanie.... generalnie chuligaństwo.
Oprócz nich czasem pojawiają się w odcinkach: Solaris- puszczalska paniusia, matka Justinka i Jessici, dalej Łysa- jej przyjaciółka, Cieślak- rywal Spejsona czy pan Wiesio. Nie zapominajmy o Rudym- konfidencie mającym z głównymi bohaterami na pieńku.
Odcinki mają od 5 do 10 minut.
Generalnie lubię tę kreskówkę jest dość zabawna, nieco i wulgarna a pomysły dresów nieraz rozwalają. Chociaż przyznam, że pierwsze odcinki mi się nie podobały.
A co wy o niej sądzicie?

-
Dodane: 24.11.2017 11:07 /
Wojda - Profil - user - 0% - 28
Mi się blok ekipa bardzo podoba. Dosyć późno zacząłem ją oglądać, ale na chwilę obecną wszystko jest obejrzane i z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek.
Fajne żarty, choć pewnie nie każdemu przypadają do gustu. Widać, że nie trzeba dawać jakiejś niesamowitej szaty graficznej, aby zrobić coś dobrego. Wystarczy pomysłowość.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy