Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: F/J Japońska muzyka tradycyjna
Dodane: 14.09.2017 12:54 /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3706
Tradycyjna muzyka japońska ma własne instrumenty np. koto. Z tego co się dowiedziałam wywodzi się z folklorystycznej, podobno nawet niektóre przyszły z Chin.
Co sądzicie o takiej muzyce? Próbowałam nieraz jej słuchać ,aczkolwiek niestety mi się kompletnie ona nie podobała.

-
Dodane: 14.09.2017 13:11 /
#Yui-chan - Profil - systemadmin - 100% - 6281
Byczusia napisał/a:
Tradycyjna muzyka japońska ma własne instrumenty np. koto. Z tego co się dowiedziałam wywodzi się z folklorystycznej, podobno nawet niektóre przyszły z Chin.
Co sądzicie o takiej muzyce? Próbowałam nieraz jej słuchać ,aczkolwiek niestety mi się kompletnie ona nie podobała.

Fajnie zakładać tematy o czymś, o czym się w sumie nic nie wie i co się komuś nie podoba. xD
Lubie japońską muzykę, lubię japońską muzykę folklorystyczną, szczególnie utrowy grane na shamisenie, ale nie tylko. Przypada mi do gustu również połączenie takich instrumentów z muzykę nowoczesną. Szczególnie upodobałem sobie także, wywodzący się bądź co bądź z folkloru, japoński gatunek muzyki enka.
Nie lubię za to rapsów. Chyba zaraz założę o tym temat.

----- Podpis --------------------

Czy ty sam czytasz co piszesz? wyobraź sobie dwa pojazdy lecące na danym odcinku. Jeden jedzie szybciej, drugi wolniej. Czy uważasz, że pojawią się na mecie w tym samym czasie? Otóż nie, ten jadący szybciej musi zrobić gigantyczną pętlę lecz po innej trasie by w punkcie mety pojawić się o tym samym czasie co ten wolniejszy samochód. Ale nie zgadza się to z teorią względności Einsteina gdzie po wyjściu z komnaty powinni być młodsi.
- Makubo
-
Dodane: 14.09.2017 13:20 - Edytowane przez Byczusia /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3706
Yui-chan napisał/a:

Fajnie zakładać tematy o czymś, o czym się w sumie nic nie wie i co się komuś nie podoba. xD
Lubie japońską muzykę, lubię japońską muzykę folklorystyczną, szczególnie utrowy grane na shamisenie, ale nie tylko. Przypada mi do gustu również połączenie takich instrumentów z muzykę nowoczesną. Szczególnie upodobałem sobie także, wywodzący się bądź co bądź z folkloru, japoński gatunek muzyki enka.
Nie lubię za to rapsów. Chyba zaraz założę o tym temat.

Japońskiej muzyki słucham ,ale innej. Ale można założyć temat np. o zespole,którego się nie lubi. A próbowałam naprawdę sporo słuchać tej muzyki.

-
Dodane: 21.09.2017 14:03 /
#Adik - Profil - user - 10% - 177
Tradycyjna muzyka ma to do siebie, że odpowiedni region się utożsamia się z nią. Dlatego też to oczywiste, że nie każdemu będzie odpowiadać. Sam słyszałem parę utworów, jednak nigdy nie przypadły mi do gustu.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy