Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia > O anime, mandze i manhwie
Temat: F/J Historia postaci
Dodane: 13.09.2017 13:40 /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3761
Tu porozmawiajmy o tym. Które postacie mają dla was ciekawe historie, najbardziej smutne/ a może najnudniejsze?
Ciekawe- hmm generalnie te wszystkie z Fairy Tail- no może z wyjątkiem Lucy i Natsu są ciekawe, ale jak miałabym wybrać to szczególnie Erzy.
Tragiczne- Gaara ,ale też Ymir(SNK)- Gaara szczególnie -większość życia sam- Naruto odnajdował potem przyjaciół ,ale ten z wioski piasku szczególnie cierpiał, bo dłużej nie miał nikogo.A Ymir- dziecko ulicy, wystawiona na sprzedaż, kupiona, przez krótki czas miała dobre życie, wydali ją na ataku, błąkała się długo jako tytan...
Nudne- trudno powiedzieć, ale chyba Piccolo.

-
Dodane: 25.09.2017 12:17 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1532
Ciekawe - Alucard z "Hellsinga". Do tej pory ciężko mi określić jego pochodzenie, a czytane historie na jego temat wzbudzają we mnie wielką ciekawość z racji tego, że niosą ze sobą wiele spekulacji i multum niewiadomych.
Tragiczne - Misa Amane z "Death Note". Uważam że była nieszczęśliwa. A jej miłość do Lighta ... głębszy temat, aczkolwiek mający wpływ na jej zachowanie i dalsze wydarzenia. Tragiczna była również jej śmierć przez samobójstwo - praktycznie niepotrzebne posunięcie.
Nudne - ciężko podać mi konkretny przykład. Każda historia mnie intryguje (niektóre mniej, a niektóre bardziej), i mam wrażenia, że nawet jak jest nudna to tego nie odczuwam :)

-
Dodane: 25.09.2017 12:25 /
#Adik - Profil - user - 20% - 318
Dobry rys historyczny danej postaci to bardzo ważna atrakcja dla czytelnika. Lubię postacie, które nawiązują do prawdziwej historii. Jednak skupiając się na w pełni fikcyjnych bohaterach.

To Uchiha Madara, Guts, Alucard i coś by się znalazło, ale teraz mam pustkę w głowie.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy