Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Goku vs Jiren (Fan Animation)
Dodane: 13.09.2017 07:34 - Edytowane przez by_black /
#redi87 - Profil - user - 50% - 1407
Wczoraj MastarMedia twórca fanowskiej serii Goku vs Saitama i Anime war wypuścił 1 część walki Goku z Jirenem według swojej wizji. Co sądzicie o takiej finałowej walce w starym dobrym stylu DBZ?

https://www.youtu...IZMLLS1eow

-
Dodane: 13.09.2017 11:37 /
#polik44 - Profil - user - 0% - 11
I co toei zrobi teraz? :d hahaha "To our fans, due to save our money for incoming episodes, we copied the whole fight from youtube" xdddd

-
Dodane: 13.09.2017 14:36 /
#Lestero - Profil - user - 40% - 713
Dla mnie słabe, Goku właściwie cały czas wygląda strasznie, mnóstwo kadrów jest wycięta z dbs, właściwie tylko goku i jiren (nie zawsze) jest rysowany przez autora co zresztą od razu widać, porównywać to w ogóle od strony technicznej do anime to gówno, do innych fanowskich produkcji to całkiem udany filmik.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 13.09.2017 16:00 /
#Lestero

Innej opinii po tobie bym się nie spodziewał :-D. Ciągle go traktujesz na równi ze studiami anime i krytykujesz mimo, że koleś sam w kącie to sobie wszystko skrobie i nie ma całego sztabu ludzi od tego. Przypomnij sobie jak goku wyglądał w 5 epku dbs :-P.

-
Dodane: 13.09.2017 17:17 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4956
Ciekawa animacja, choć Jiren wydaje mi się że będzie jeszcze silniejszy niż na tej animacji.

W końcu to chyba on jest mocniejszy od jakiegoś god of destruction, prawda?

-
Dodane: 13.09.2017 17:33 /
#Blu3Drag0n - Profil - user - 10% - 238
Bartek30 napisał/a:
Ciekawa animacja, choć Jiren wydaje mi się że będzie jeszcze silniejszy niż na tej animacji.

Mocniejszy od klowna, który jest mocniejszy od Beerusa.

-
Dodane: 13.09.2017 17:40 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4956
Blu3Drag0n napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

Mocniejszy od klowna, który jest mocniejszy od Beerusa.

No a aktualnie Goku jest o wiele słabszy od beerusa, to ja nie wiem co to będzie za power up...

-
Dodane: 13.09.2017 20:35 /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1256
Walka z Jirenem prezentuje się znacznie lepiej od starcia Goku vs Botamo czy też walki z Gluto-Vegetą. Jak na jedną osobę, amatora, ta robota wygląda solidnie. Gdyby autor miał budżet, grupę innych zapaleńców do pomocy, oraz możliwość by stać się profesjonalistą, to mógłby spokojnie szukać pracy w ToeJ, albo w jakimś lepszym studiu.

-
Dodane: 17.09.2017 18:40 /
#CzarnyWilk - Profil - user - 0% - 20
Poczekamy, zobaczymy. W momencie gdy jego filmy zyskają większą popularność niż dbs, to sami się do niego zgłoszą :d
Twórca ma potencjał tylko brak mu środków ;)

-
Dodane: 17.09.2017 21:05 /
#paether - Profil - user - 0% - 34
Co mi się mocno rzuciło w tym fanowskim filmiku to coś co często kuleje w DBS - oddanie niesamowitej szybkości i mocy. Postaci też nie byłyby takie złe gdyby tylko nieco nieco stonować kolory ;)

-
Dodane: 17.09.2017 22:11 /
#Lestero - Profil - user - 40% - 713
Innej opinii po tobie bym się nie spodziewał :-D. Ciągle go traktujesz na równi ze studiami anime i krytykujesz mimo, że koleś sam w kącie to sobie wszystko skrobie i nie ma całego sztabu ludzi od tego. Przypomnij sobie jak goku wyglądał w 5 epku dbs :-P.

Ja wiem że to jest absurdalne porównywać studio i fana... ale przecież w tych tematach wszyscy porównują to do dbs i jak jest coś fajnego to zaraz leca teksty w stylu "lepsze niż ta kupa dbs itd." ale jak już jest coś złego to "nie porównuj tego do anime lol", trochę hipokryzja. W tym temacie zobacz ile już jest nawiązań do dbs, nawet ty porównujesz to z dbs w swoim poście przytaczając 5 odcinek, więc czemu ja jestem tym złym jak gdzieś coś porównam? :-P

-
Dodane: 28.09.2017 06:06 - Edytowane przez redi87 /
Pojawiła się druga część: https://youtu.be/...

Według mnie jeszcze ciekawsza niż pierwsza ;-).

-
Dodane: 06.10.2017 12:45 /
#rambler1 - Profil - user - 20% - 307
https://www.youtu...WvSAH09mG8 - trzecia część.

Obejrzałem dzisiaj też drugą część.
Ryj gohana i piccolo dużo lepiej wyglądają niż w Super.
Czuć nawet tą moc dragon ballową przy power upach i ciosach.
Widzimy wyprowadzane ciosy a nie ciągle błyski.
Choreografia walki w 2 odcinku była dobra.
Widać, że kadry są z starych części, ale i tak jak na fan animation genialna robota.

-
Dodane: 06.10.2017 20:10 /
#Lightening - Profil - user - 0% - 72
Hmm jak dla mnie to ta miniseria prezentuje dużo gorszy poziom od anime war. Trochę szkoda. Co by nie było to ciekawe czy emocje w DBsie dorównają tym, kóre potrafi we mnie wzbudzić Mastar, zobaczymy :p .

-
Dodane: 06.10.2017 22:45 /
#Lightening

No trochę gorsza jest ta seria, ale i tak daje więcej emocji niż dbs. Ogólnie uważam, że najlepsze emocje oddają sceny śmierci, poświęcenia i zemsty a pomysł boosta przez genkidame jest taki sobie :-).

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy