Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Pokémon
Temat: Pokémon: Zabawki w McDonald's
Dodane: 06.09.2017 11:44 /
#Adik - Profil - user - 10% - 177
Nie wiem czy wiecie, ale ruszyła obecnie druga akcja z zabawkami Pokémon w McDonald's. Do zestawów Happy Meal można wybrać następujące stworki:

I Etap promocji:

- Popplio
- Rowlet
- Yungoos
- Lunala

II Etap promocji:

- Litten
- Grubbin
- Pikachu
- Solgaleo

W III etapie ruszy wyprzedaż zabawek, które pozostały, zalecam ruszyć póki młoda oferta, podobno wysprzedają się w zastraszającym tempie, więcej o promocji pod tym linkiem .

-
Dodane: 06.09.2017 21:45 /
#Morex - Profil - user - 20% - 254
Dziś byłem w McDonaldzie w Warszawie i ku mojmu zdziwieniu na półce z dostępnymi zabawkami był tylko Rowlet. Dowiedziałem się dzisiaj, że zabawki można kupować oddzielnie poza zestawem happy meal, także jutro przejdę się do najbliższego Mc'a i zapytam o cenę :p Jak nie bedzie powalająca to może i się zdecyduję na zakup :)

Ogólnie fajna inicjatywa, zawsze to lepsza odskocznia od gupich zabawek z najnowszych bajek, chociaż szkoda że z pierwszej i drugiej generacji jest tylko jeden pokemon...

-
Dodane: 12.09.2017 13:17 /
I jak #Morex? Kupiłeś coś? Ja już mam pierwsze dwa startery, teraz czekam na Littena i Pikachu, reszta mało istotna, bowiem legendy im trochę nie wyszło.

Sam kupowałem poza zestawem.

-
Dodane: 13.09.2017 21:36 /
#Morex - Profil - user - 20% - 254
Tak, kupiłem dwa Mczestawy i dostałem kupony na kolejne dwa Mczestawy z powodu braku zabawek... Mam je wymienić jak tylko będzie dostawa pokemonów, niestety od 2 dni nie byłem w maku, więc nie wiem czy doszły :p Na teraz mam tylko Rowlet.

-
Dodane: 21.09.2017 14:10 /
Ja już mam to co chciałem, startery i Pikachu, ale moja żona mnie zaskoczyła i dokupiła pozostałe :d Będzie na pamiątkę.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy